Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Додано: 05.10.14
Рубрика: Цікаве
Деякі тварини заворожують одні своїм виглядом. А які з них найкрасивіші? Пропонуємо це дізнатися.

Найкрасивіші тварини світу


Дізнайтеся топ-10 найкрасивіших тварин в світі:
[b] 1. Песець або полярна лисиця. [/b] Тільки погляньте на цей білосніжний і неймовірно м'який хутро. На жаль, з цих милих лисичок роблять шуби, які є одними з найдорожчих. Взагалі, песець є ссавцем тварин, що належать до сімейства псових. Вага полярної лисиці коливається від 3-35 до 9 кілограмів.
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Довжина тіла може досягати 50-70 сантиметрів, довжина хвоста зазвичай не перевищує 30 сантиметрів. Самці більші, ніж самки. Морда у полярної лисиці витягнута, а вушка трохи заокруглені. Песець - хижак. І спостерігати за тим, як він полює, неймовірно цікаво, адже щоб зловити здобич, спочатку потрібно виявити під товщею снігу, а потім наздогнати і схопити.
[b] 2. Ахалтекінська кінь. [/b] Фотографії цієї шикарною коні смують і вражають. Але ті, хто така тварина бачив наживо, знають, що це неймовірне видовище. Взагалі, ахалтекинци - це найбільш древня порода коней, одна з небагатьох чистокровних і не змішані з іншими породами.
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Жеребець високий, міцний, має широку мускулисту груди і високу і довгу холку. Голова одночасно велична і витончена за рахунок поєднання широкого й опуклого лоба і витягнутою щелепної частини.
Особливо красива ахалтекінська кінь рідкісною і благородної изабелловой масті. Відтінок слонової кістки буквально переливається на світлі. Крім усього іншого, ці тварини дуже розумні і ранимі, тому вимагають особливого догляду.
[b] 3. Амурський тигр [/b] . Цей підвид вважається вимираючим і занесений в Червону книгу. Це тварина одночасно велично, граціозно, гарно і вселяє страх у кожного, хто його побачить. Амурський тигр крупніше своїх побратимів інших підвидів і має більш густу і довгу шерсть.
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Забарвлення зимовий час зазвичай помаранчевий, чорні смуги, а живіт частіше буває білим. Якщо поглянути на одну тільки лапу амурського тигра, то може здатися, що він зможе нею вбити кого завгодно. А якщо така тварина відкриє пащу з страхітливого вигляду гострими зубами, то стане ще страшніше. Але все ж вигляд цього тигра заворожує і вражає.
[b] 4. Дельфін. [/b] Якщо поглянути в очі дельфіна, то може здатися, що він все розуміє і навіть намагається заговорити з людьми. Дивно, але таке тварина належить до загону китоподібних і є ссавцем. Голова у дельфінів невелика, морда часто загострена, тіло витягнуте, а не спині є плавець.
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Дельфін є хижаком, але живиться ракоподібними, молюсками, дрібними рибами. До людині ці тварини завжди ставилися доброзичливо, випадки нападу на людей - це рідкість. Дельфіни дуже розумні, вони досить легко піддаються дресируванню. Крім того, ці тварини використовуються для лікування різних важких захворювань, особливо у дітей.
[b] 5. Рись [/b] - один з видів ссавців. Існує декілька підвидів, і чарівною і якоюсь незвичайною красою відрізняється кожен з них. Зовні таке тварини нагадує дуже велику кішку. У рисі морда такої ж форми, такі ж лапи і хвіст.
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Але розміри, звичайно, набагато більше. Так, доросла обличчяна може мати довжину від 80 до 120 сантиметрів і вага, що дорівнює 20-25 кілограмів. Відмітна особливість такого виду - пензлики на вухах. Рись є хижаком, вона може виживати практично в будь-яких умовах, так як відмінно плаває, переміщається по скелях і лазить по деревах. Це неймовірно красиве і сильне тварина.
[b] 6. Арктичний вовк [/b] теж дуже гарний і ставний. Шерсть його біло-сіра, морда витягнута, лапи потужні і широкі. Мешкає ця тварина практично на всій території Арктики, а також в тундрі. Єдине, чого такий вовк уникає - це великі території, вкриті льодом.
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Це унікальна тварина не тільки дуже красиво, але і неймовірно витривало і сильно. Так, полярний вовк може не бачити сонячного світла і тепла місяцями, тижнями залишаючись голодним. Крім усього іншого, ці тварини витримують неймовірно низькі температури. А так як вовк мешкає на території, де знайти їжу не так легко, то він може харчуватися майже всім, чим завгодно.
[b] 7. Полярний ведмідь [/b] - один з найбільш великих хижаків, що належать до ссавців. Від бурого цього ведмідь відрізняється практично плоскою головою (особливо в лобовій частині) і довгою шиєю. Вага дорослої обличчяни може досягати 450 кілограмів, а довжина в загривку - 25 метрів. Тільки уявіть собі розміри цієї тварини!
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Колір вовни білого полярного ведмедя може варіюватися від молочного до жовтуватого (такою вона буває влітку з-за великої кількості сонячного світла). Ці тварини чудово плавають (у них навіть є перетинки) і є майстерними і вправними мисливцями. Великі кігті дозволяють білій ведмедю не тільки не ковзати на льоду, але і утримувати здобич.
[b] 8. Сніговий барс [/b] або ірбіс є досить великим хижим ссавцям тварин з сімейства котячих. Лапи ірбіса відносно короткі, голова має невеликі розміри, тіло довге і дуже гнучке, а хвіст настільки довгий, що може зрівнятися з довжиною тіла.
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Сніговий барс має димчастий забарвлення, по всьому тілу розкидані смні суцільні або кільцеподібні плями. Довжина тіла без хвоста становить близько 120 сантиметрів, довжина хвоста досягає метра, а висота в холці дорівнює 60-70 сантиметрів. Шерсть довга, м'яка, але при цьому дуже щільна і густа, що дозволяє захищатися тварині від несприятливих умов навколишнього середовища.
[b] 9. Лисиця. [/b] Не дарма така тварина є персонажем багатьох казок і мультфільмів. Краса цього хитрого звіра заворожує: пухнастий і довгий хвіст, загострена морда, руда, пухнаста і довга шерсть, красиві блискучі очі. До речі, лисичка відноситься до сімейства псових, так що вона є недалекій родичкою собак.
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Існує декілька підвидів лис, але кожен з них гарний по-своєму. Таке тварина досить швидко адаптується навіть до самих несприятливих умов, тому лисиці зустрічаються повсюдно: в Америці, Європі, Азії і навіть у Африці. Лисички, до речі, дуже розумні. Вони володіють чудовим слухом і відмінною пам'яттю, а також дуже спостережливі і пильно.
[b] 10. Чорна пантера. [/b] Пантери теж нерідко зустрічаються у фільмах і мультфільмах. На це граціозне тварина можна смитися нескінченно: чорна переливається шерсть, чудово складене тіло, довгі лапи і блискучі очі. Пантера - хижий ссавець тварина з сімейства котячих.
Топ-10 найкрасивіших тварин у світі (10 фото)

Мешкають ці великі кішечки зазвичай в лісах і джунглях. Дивно, але пантера - це не окремий вид, а результат деяких мутацій. Так, пантерою можна назвати як леопарда, так і ягуара. Справа в тому, що в організмі таких тварин міститься надмірна кількість пігменту меланіну, який і надає шерсті чорний окрас.
Неодмінно насолодіться красою всіх цих тварин!