Корисні поради
на всі випадки життя
» » Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

Додано: 05.10.14
Рубрика: Ремонт
Завжди хочеться, щоб у твоєму домі панувала атмосфера затишку, спокою і комфорту, адже саме там ти можеш розслабитися, відчути себе легко і невимушено, відпочити від всіх мирських турбот і тривог.
Правильно підібраний інтер'єр і стиль вашого власного будинку, як ніщо, найкраще допоможе вам у цій справі, можна навіть сказати, що зовнішній вигляд вашого житла - це своєрідне віддзеркалення обличчястості людини, її звичок та інтересів.
Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

Сільський стиль, в більшій мірі, підійде для тих людей, хто цінує в домашньому просторі деяку простоту і розміреність, що межує з нотками казковості та історії. Такий дизайн в найкращій мірі зможе відобразити чистоту, тепло і затишок вашого домашнього гніздечка, адже кожен елемент декору, кожна деталь меблів і обробки в ньому складаються в прекрасну гармонійну картинку.
Цей стиль дуже просто і практично завжди вдало вписується в інтер'єр заміського будинку або навіть міської квартири, а особливо часто його використовують в оформленні кухні або вітальні. Але для того щоб зуміти передати колорит і основні риси цього напряму в своєму будинку, необхідно зрозуміти, що він собою являє і які існують можливості для його створення.
Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

В першу чергу, для себе важливо усвідомити, що сільський дизайн - це досить широке поняття, яке складалося роками, злегка видозмінювалося та модернізувалося в залежності від місцевості та культури, обростаючи особливими рисами та колоритом.
Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

Український сільський стиль буде значно відрізнятися від французької або американського , але разом з тим, у кожному з них можна знайти чимало спільних рис, які і об'єднали їх в загальне поняття.
Наприклад, французький стиль , або Прованс, як його звикли називати, характеризується особливою колірною гамою: обов'язково присутній бірюза, кольору лавандового поля, відтінки синього, жовтого і пастельної гами.
Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

Відсутність строгих геометричних фігур, згладженість кутів, велика кількість кованих деталей меблів, живі і засушені квіти - все це риси милого, світлого і неймовірно душевного Провансу. А от українське кантрі (так дизайнери називають сільський стиль) відрізняється простою, навіть нарочито грубою, обробкою стін та підлоги. Така «неотесанность» розбавляється великою кількістю декоративних елементів: вишиті рушники, часниково-цибульні в'язки, вінки з трав і сухих квітів, народні ляльки і дерев'яні полички з писаний глиняним посудом.
Кожен напрямок, в окремо, можна розглядати досить довго, і, якщо когось зацікавить конкретна спрямованість у бік тієї або іншої країни, то її потрібно обов'язково розглянути окремо. Але, як ми вже говорили, всі різновиди можуть об'єднатися в загальний душевний стиль, що характеризується конкретними особливостями.
Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

Відмінні риси сільського стилю • По-перше, це стосується загальної обробки стін, стель і підлог. В оформленні обов'язково повинні переважати натуральні матеріали: дерево, камінь і, у рідкісних випадках, шкіра. Сучасні винаходи у вигляді пластику, натяжних стель, лінолеуму і інших елементів загального оформлення повинні бути повністю виключені з вашого побуту. Саме тому, щоб створити особливий сільський шарм, доведеться повністю змінити весь уклад і обстановку, так як він вимагає кардинальних змін зовнішнього вигляду: переклеюванням шпалер або елементами нової меблів тут не відбудешся. Але, не смлячись на такі труднощі, приміщення, найчастіше, виходить непретензійною і вишуканим, тонко виражає смаки свого господаря.

 • Вся меблі та елементи дрібного декору також повинні бути виконані виключно в сільському стилі: добротні дерев'яні шафи, декоративні потертості і ефект «старожитності» обов'язково повинен простежуватися практично в кожному стільці чи столику. Звичайно, меблі може бути не повністю дерев'яною, достатньо таких фасадів, які, до речі, зовсім не зайвим буде прикрасити різьбленими, або мальованими візерунками. Допускається елементи металевої кування, шкіряні оббивки смана або крісел, плетінка.

 • Велика кількість виробів, унікальні аксесуари , зроблені своїми руками - кращий варіант для такого оформлення. Важливу роль грають прості, але одночасно з тим яскраві штори, які можна зробити своїми руками, невеликі декоративні подушки, прикрашені вишивкою, невеликі кухонні рушники, вінтажні вази, велика кількість картин і покривала, виконані клаптикової або в'язаному технікою.

 • Важливим елементом практично будь-якого будинку або квартири, оформленої в сільському стилі, є домашній камін , який, звичайно, не скрізь і завжди вдається встановити, але якщо така можливість є - не пропустіть її.


 • Оформляємо окремі приміщення квартири або будинку


  Якщо ви вирішили оформити кухню в сільському стилі, то тут досить велике простір роздолля для фантазії, адже саме її дизайнери і стилісти світу рекомендують оформляти подібним чином. Стіни в кухні краще всього викласти декоративним цеглою або плиткою, як варіант, побілити або пофарбувати світлою фарбою пастельних тонів, проте простір кухонного фартуха все-таки краще викласти декоративною плиткою.
  Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

  Якщо у вас на кухні є відкриті перекриття на стелі, то їх краще не закривати, а декоративно оформити, як це найчастіше і робиться при створенні такого стилю. На підлогу, краще всього, постелити паркет, плитку або, на крайній випадок, ламінат подібний дерев'яній підлозі.
  Як ми вже говорили, в інтер'єрі повинен переважати меблі з натуральних матеріалів, однак вона не виключає наявності сучасної кухонної техніки.
  Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

  Дизайн спальні в сільському стилі передбачає створення приміщення, яке своїми теплими і затишними відтінками здатна занурити людину в стан повного розслаблення і спокою. Головний елемент спальні - це широка простора ліжко обов'язково з дерев'яною або кованим візерунчастим узголів'ям.
  Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

  Вітаються досить грубі матерії пледів, наволочок для подушок, однак саме постільна білизна має бути кришталево білим і вабить своєю м'якістю, свіжістю. Важливий момент - створення м'якого освітлення з допомогою торшерів, настільних ламп, які оформляються декоративними матерчатими плафонами або кольоровими скельцями.
  Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

  Якщо у вас є старий «бабусин» дерев'яна скриня, то ні в якому разі не викидайте його, відреставрувавши, ви отримаєте унікальний знаковий елемент вашої кімнати - будь то спальня або вітальня.
  Сільський стиль в інтер'єрі будинку і квартири (10 фото)

  Фотографії в рамках, рукотворні панно і саморобні ляльки, глиняні фігурки, квіти в незвичайних вазах, пледи грубої в'язки, легкі фіранки і важкі пухнасті килими - все це складе цілісну і гармонійну картину вашого затишного сільського стилю.