Корисні поради
на всі випадки життя
» » Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Додано: 05.10.14
Італія - неймовірна країна краси, моди і стилю, тонкого почуття смаку в усьому, починаючи від дрібних деталей гардеробу кожного жителя, закінчуючи значними пам'ятками історії архітектури.
Ми можемо навіть не здогадуватися, адже італійський вплив часто зустрічається в нашому житті: спагеті, великі палаци епохи Відродження, якими надихається добра половина людства, висока мода з своєю столицею в Мілані, римські руїни, які завжди нагадують нам про велику і стародавньої Римської імперії, а також багато інших, не менш важливі і цікаві аспекти життя будь-якої сучасної людини.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Якщо побувати в Італії хоча б раз, то завжди будеш прагнути повернутися назад, адже саме там, як ніде більше, отримуєш цілий феєрверк естетичної насолоди. Своєрідна романтика і краса присутній там в кожній деталі, тому не захоплюватися подібним, просто неможливо.
Практично кожна країна має свій стиль : у житті, у моді, стилі поведінки і в архітектурі. На всі ці фактори впливали історичні події, що розгорталися на території конкретної країни протягом минулих століть.
Багатовікові підвалини залишили свій глибокий відбиток на кожному елементі, з якого і складався цілісний образ всієї країни. Італійський стиль в інтер'єрі та одязі - це окрема ланка всієї історії і сучасності Італії, яке з задоволенням переймають інші країни і культури.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

І це зовсім не смно, адже саме цей стиль вважають одним з найбільш елегантних, витончених і, звичайно ж, модних. Важливо не плутати поняття «стилю» і «моди», адже стиль - це вміння поєднувати елементи гардеробу або декору так, щоб вони складалися в цілісну і приємну картину, створюючи гармонійний образ. А мода - це поняття тимчасове, часом навіть не завжди корисне і доречне в конкретній ситуації.

Італійський стиль в одязі


Всі ті, хто побував в Італії, помічають одну загальну для всіх італійських жінок і чоловіків, рису - всі вони виглядають ідеально. Мода в Італії - це поняття вічне, впитанное з молоком матері, особливості одягу місцевих жителів завжди вирізняються дуже характерні.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Причому це не залежить від віку і матеріального положення, адже, як відомо, якщо смак є, то добре виглядати можна і з «барахолки», а от якщо його немає, то тут вже виникають труднощі
Причому за собою уважно смляться не тільки жінки, але і чоловіки, для них в порядку речей ретельно підбирати аксесуари під свій денний спосіб.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Якщо уважно присмитися до італійським дівчатам, які знаходяться у віковій категорії від 19 до 25 років, то ви не зустрінете, звичних для нас, високих каблуків, відвертих нарядів, надмірно глибоких декольте і коротеньких спідничок. В першу чергу італійські дівчата цінують комфорт, але це не говорить про те, що вони виглядає неохайно або неженственно.
В цьому і є все благородство італійського стилю в одязі, місцеві мешканки примудряються поєднувати важливі для сучасної дами, риси: природність, елегантність, жіночність і своєрідна інтрига.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Якщо навчитеся оперувати цими поняттями в своєму образі, значить, ви для себе з'ясували, що таке італійський стиль. Вся його краса і гармонійність в деталях, в лініях силуету і, звичайно ж, в якість одягу.
Італійські жінки, в якому б віці вони не знаходилися, не дозволяють собі носити дешеві бренди, особливо це відноситься до жінок з великих міст, в Римі чи Мілані.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Особливість їх стилю - простота і гармонійність одягу, але найголовніше, це досить дорога і брендова сумка з натуральної шкіри. І хоча середня зарплата італійських жінок не дозволяє постійно розорятися на такі покупки, вони беруть кредити в банку, а потім розплачуються за 6 місяців за чергову красуню. Звичайно, це не спільна риса для всіх дам, але цікавий факт реального життя.
Як ми вже говорили, молоді італійки не визнають каблуків, їх основна взуття - це кеди і снікерси за особливим нагоди, може бути, каблук, але дуже стійкий і невеликий.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Теж саме стосується жінок за 25 зрілі красуні продовжують цінувати комфорт, вони завжди знають чітку грань комбінації і підбору чергового образу.
Італійська модниця вважатиме вульгарним прийти в офіс на високій шпильці і в короткій міні, а вміння уникнути вульгарності в своєму стилі - це ще одна з відмінних рис італійського стилю.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Напевно, саме тому, італійки взагалі рідко носять одяг, що надмірно оголює частини тіла, воліючи облягаючим блузок і спідничкам, джинси, футболки, вільні крої кардиганів, светрів і тунік.
Натуральність у італійок проявляється у всьому, не тільки в одязі: вони не беруть надмірно яскравий макіяж, тільки якщо він зроблений з урочистої нагоди, не розуміють складні зачіски, тому, найчастіше, носять розпущене волосся, і, до речі, рідко фарбують їх, а якщо і фарбують, то намагаються вдаватися до натуральних відтінків.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Розглядаючи італійок, ви не помітите химерності і кричущих деталей, вони вважають вульгарністю виставлятися напоказ. У жінці повинна бути загадка, і в Італії цей факт розкритий, як не можна краще.
Якщо ви захочете слідувати італійським стилем, ніколи не забувайте про деталі, їх повинно бути багато, дуже багато!

Об'ємні шарфи, ремінці на джинсах, кільця, сережки, довгі ланцюжки з кулонами, сонцезахисні окуляри - все це повинно поєднуватися, природно, кожен з елементів - в своєму образі.

Італійський стиль в інтер'єрі


Поряд з італійським модним напрямком в одязі, варто дизайн інтер'єру, італійці можуть похвалитися увагою до кожної деталі й елементу декору, втім, як і в одязі.
Італійський стиль в дизайні ще іменують, як середземноморський, адже не дарма він буквально сяє сонцем, теплом і умиротворенням середземноморських узбереж.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Основні тенденції в такому інтер'єрі - це зручність, створення затишку з допомогою простоти, а також натуральних матеріалів.
Цікаво, але найчастіше простота зовнішнього вигляду ховається за розкішними і дуже дорогими деталями, які можуть виражатися в статуетках, картинах або меблів ручної роботи.
В основному в середземноморському стилі використовують два основних матеріалу - це камінь і дерево. Камінь часто виражений мармуром, який заповнює підлогу або стільниці. Італійський стиль проявляється по всьому будинку, починаючи кухнею, закінчуючи вітальнями і спальними кімнатами.
З порід дерева, найчастіше вибирають сосну чи дуб, які відрізняються своєю міцністю і приємним кольором. Природно, дерево переважає у всьому - у меблях, в стельової обробки, підлоги і окремі предмета побуту також мають дерев'яну структуру.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Відмінною рисою італійського стилю є їх дбайливе ставлення до власної історії та спадщини, вони зберігають найдавніші елементи домашнього побуту.
Наприклад, жодна італійська спальня не обходиться без скрині кассоне, який свого часу служив місцем, де збиралося все придане для дівчини, яка збирається заміж. Також італійці до цих пір успішно використовують за призначенням в своєму інтер'єрі маленький столик Мадиа, які в минулі часи використовувався для зберігання хліба.
Італійський стиль у вашому інтер'єрі та одязі (12 фото)

Неможливо не згадати той факт, що італійці дуже трепетно ставляться до свого будинку, тому щедро його прикрашають різними антикваріатом і рідкісними речами, які гармонійно вливаються в цілісний образ квартири або будинку.