Корисні поради
на всі випадки життя
» » Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Додано: 05.10.14
Що таке вулична мода? Для деяких людей таке поняття може стати новинкою, просто вони і не замислюються, що виявляється, мода підпорядковується не тільки глянцевим журналам і модних подіумах. Вулична мода - це те, що ми бачимо на вулиці, це інсмідуальний стиль кожного, хто хоч якось намагається виділитися з натовпу.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Здавалося б, все ті модні тенденції, які постійно з'являються до нас зі сходинок подіумів, повинні забезпечувати нас унікальністю, однак більшість речей стають стереотипами, йдучи в загальні маси. Напевно, у багатьох бувала ситуація, коли вчорашня шалено модний і екстравагантна штучка, стала банальною, її можна побачити на кожному другому перехожому.
Все йде по колу, дизайнери вигадують, а люди сліпо повторюють, не замислюючись, що при цьому дещо втрачають. Що? Інсмідуальність! Але, на щастя, все не так погано, є можливість виглядати унікально і ексклюзивно, залишаючись при цьому в тренді.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Це можливо завдяки особливому течією - вуличного стилю, який останнім часом набирає чималі висоти популярності. Вулична мода 2014-2015 роки успішна і незвичайна, вона не стає нудною і стереотипної, в цьому ви можете переконатися самі.

Основна ідея вуличного стилю - це любов до свого зовнішнього вигляду, в першу чергу, необхідно подобатися собі.

Це перетікає в те, що люди у своїй одязі починають відбивати свої захоплення, ставлення до життя, вони сміливо експериментують, створюючи кольоровий і яскраву казку, не соромлячись і переживаючи, що їх засудять або не зрозуміють.

Як виникла сучасна вулична мода?


Стиль вуличної моди розвивався поступово, перші його впевнені нотки почувствовались в 50-60-ті роки минулого століття, коли після Другої світової війни підвищився рівень життя населення, відбувалася демократизація суспільства.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

У цей час вперше вулична мода стала розглядатися як джерело інновацій в світі моди, адже до цього модно і цікаво могла виглядати лише еліта, яка і задавала темп розвитку тих чи інших тенденцій у світі моди. Хорошим прикладом тому є стиль «New Look», який був практично непроникний для впливу ззовні. Але паралельно з ним починають пропонувати свій погляд на моду, зокрема, на вигляд плаття, представники середніх і нижчих станів.
І, що смно, їх ідеї приживаються. У той же час джинси перетворюються з робочого одягу в повсякденний, з'являються їх каталоги одягу для жінок і дітей.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Таким чином, у XX столітті мода стала розвиватися не тільки у вищих сословиях, але і в нижніх соціальних шарах, створюючи свої «осередки» модних вибухів. Раніше молоді люди і діти повинні були одягати так само, як і дорослі, але в цей час відбувається період масового протесту, коли молоді люди відмовляються від розкішних туалетів на користь нової моди.
Старий стиль став сприйматися, як символ класової нерівності, насильства суспільства над особами, які не могли дозволити собі розкішні шати. В цей час виникають свої системи цінностей і ідей, молоді люди з головою занурюються в різні субкультури: хіпі, тедді-бій, хіпстери , байкери, скінхеди та інші найрізноманітніші напрямки, які дуже яскраво виражалися в повсякденній моді.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

А що зараз?


Основна ідея вуличного стилю - створення унікального образу, відмова від копіювання пропонованих образів, використання найрізноманітніших напрямків, які можуть поєднуватися в одному образі, складаючи гармонійний зовнішній вигляд сучасної людини.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

І що найцікавіше, віяння вуличної моди стали дуже активно впливати на трендові напрямки у високій моді. Наприклад, такі відомі дизайнери, як Alexander McGueen, Phillip Lim звернулися до вуличної моді, як до ключового компоненту своєї колекції весна-літо 2014. У їх колекціях простежується величезне розмаїття ідей та підходів, які можуть мати радикально різні погляди на одні і ті ж речі.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

У цьому сезоні естетика вуличної моди залишається спокійною, але при цьому стильною і витонченою. Наприклад, щосили відбуваються експерименти з деталями в стилі 80-х років, які виражаються контрастними відтінками і силуетами, активно використовуються графіка і гравюри того часу, які успішно дозволяють передати вуличний повсякденний стиль.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Сюди підійдуть куртки бомбер , мішкуваті топи і снікерси їх стиль «знову в коледж», як не можна краще перегукується зі стилями 80-90-х років минулого сторіччя. Головне завдання - впевнена і смілива подача яскравих відтінків, контрастних кольорів і текстур.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Взагалі все, що допоможе виділити людину із натовпу, звернути на нього увагу, відносяться до ідеальних помічникам вуличного стилю. І колір, звичайно ж, найдоступніший з них: несподіваний мікс кольорів, монохром або принт, справа за вами.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Головне, щоб це виглядало незвично, відображало вашу сутність і настрій, а в цілому виглядало гармонійно і лаконічно. І ось вже зовсім нормально, коли з-під просторих зимових пальто і курток визирають найтонші сукні та блузи, яскраві колготки і квітчасті скінні. Пробуйте самі сміливі комбінації, якщо хочете отримати справжній вуличний стиль.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Розставляємо акценти


Найчастіше, образ складається з найдрібніших деталей, але є одна, головна і неповторна, яка в даній ситуації є сполучною ланкою в усьому образі. Наприклад, у холодну пору року це може бути шапка, яка може мати найнесподіваніші і контрастні кольори.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

А яскравий незвичайний шарф не тільки зігріє вас в погану погоду, але і додасть образу чарівних і сміливих ноток, головне, щоб він дійсно був особливим. Такого ж ефекту, правда, схиляючись у бік театральності і богемності, можна досягти, використовуючи хутряні шарфи-коміри, квітчасті хутряні муфти і, навіть, гігантські хутряні клатчі-конверти.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Не забуваємо про всілякі аксесуари і прикраси: такі деталі не дозволять вашому образу залишитися непоміченим, головне ретельно продумати і завершити образ. Ви прихильниця вінтажу або року?
Чудово, прикраси в такому стилі можуть стати прекрасним доповненням до вашого образу, можливо варто звернути увагу на яскраві, незвичайні і масивні аксесуари вони точно не залишать байдужими оточуючих вас людей.
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

Кому підійде вулична мода?


Це питання суто обличчястий, він може зачепити внутрішні якості і стан душі людини, адже, залежно від того, чи готовий він виглядати незвично, яскраво і, часом, зухвало, не звертаючи уваги на погляди перехожих і несхвалення пристойною частини населення?
Актуальна вулична мода 2014-2015 роки (15 фото)

У пострадянський простір цей напрямок лише тільки підходить, вливаючись тоненькими струмочками, проте, вже зараз чимало шанувальників і послідовників цього цікавого напрямку. Якщо тобі є, що сказати, якщо тобі не подобаються оточуючі «жертви моди», ти вважаєш, що кожна людина унікальна, і це повинно виражатися і в одязі, то тоді можеш сміливо пірнати у вуличний стиль, адже головне тут - це стан душі.