Корисні поради
на всі випадки життя
» » Осіння рамка своїми руками

Осіння рамка своїми руками

Додано: 05.10.14
Осіння рамка своїми руками


З осіннього листя можна робити дуже незвичайні аплікації. Щоб вони вийшли акуратними, важливо правильно підготувати листя. Сама система створення фігурок з них не складна, і її простіше простого довести до автоматизму. Створені незвичайні фігурки можна використовувати за власним розсудом. У даному майстер-класі ми пропонуємо прикрасити ними рамку, декорувавши її осінньої тематики.

Матеріали

Щоб у вас вийшла осіння рамка своїми руками, підготуйте:просту дерев'яну рамку;
листя;
клей для декупажу;
пластикову або дерев'яну лопатку;
вологі серветки;
фігурні дироколи.Осіння рамка своїми руками


Бажано, щоб обрана вами рамка була однотонною, у світлих тонах і без декоративних елементів або з мінімумом декору.

Крок 1 . Для початку вам потрібно правильно вибрати і підготувати листя для подальшої роботи. Листя можете вибирати різних відтінків. Стежте, щоб вони були цілими.

Обов'язково очистіть їх від бруду і пилу. Листя потрібно буде трохи підсушити і вирівняти, для цього викладіть їх на цигарковий папір або пергамент і розрівняйте. Папір складіть удвічі і вкладете в книгу. Через кілька днів можете приступати до подальшої роботи з листям.

Осіння рамка своїми руками


Крок 2 . З підготовлених листя виріжте фігурки. Найпростіший спосіб зробити це - використовувати фігурний дирокол. Якщо такого у вас немає і купувати його, потреби теж немає, виріжте фігурки своїми руками. Для цього роздрукуйте контури вподобаних вам фігурок, прикладіть їх до листочку і акуратно виріжте манікюрними ножицями.

Осіння рамка своїми руками

Осіння рамка своїми руками


Крок 3 . Вже готові фігурки викладіть на рамку і скомпонуйте так, як вам подобається. Із зворотного боку намажте фігурки клеєм для декупажу. Акуратно проведіть по них пластиковим шпателем або дерев'яною лопаткою, щоб видалити все повітря. По краях відразу приберіть всі надлишки клею. Використовуйте для цього вологі серветки. Якщо клей не прибрати, він так і залишиться горбиками, оскільки клей для декупажу схоплюється за принципом лаку.

Коли листочки трохи підсохне, нанесіть ще один шар клею для декупажу по всій поверхні рамки. Намагайтеся наносити його рівномірно.

Осіння рамка своїми руками


Після висихання клею, ваша рамка готова!