Корисні поради
на всі випадки життя
» » Саші кусудами гачком

Саші кусудами гачком

Додано: 05.10.14
Саші кусудами гачком


Ароматне саші, яке пропонується зробити в даному майстер-класі, буде виготовлено в популярній формі куль щастя або кусудами. Деталі оригінального саші будуть зв'язані гачком. Це відмінний варіант прикраси інтер'єру або просто ароматизатор для речового шафи не тільки для любителів інтер'єрної дріб'язку, але і для тих, хто любить в'язати.

Матеріали

Щоб зв'язати саші кусудами гачком приготуйте:невеликі мотки пряжі різних, але поєднаних між собою кольорів;
гачок;
голку;
нитки для вишивання;
намистину;
марлеву тканину;
сушену лаванду або будь-який інший ароматний наповнювач;
ножиці.Саші кусудами гачком


Крок 1 . Для початку потрібно зв'язати деталі кусудами. Всього для однієї фігурки знадобиться 18 квіточок з пряжі. Шість квіточок зробіть одного кольору, в даному випадку блакитного, а решту - різних кольорів.

Щоб зв'язати один квіточку, наберіть ланцюжок з восьми повітряних петель.

Саші кусудами гачком


В наступному рядку з кожної петлі повітряної ланцюжка вивяжите по три стовпчики з накидом. Нитка для в'язання першого стовпчика вводите в третю петлю ряду. В результаті у вас повинно вийти 18 стовпчиків. В'язання закрийте.

Саші кусудами гачком

Саші кусудами гачком


Крок 2 . Згрупуйте всі пов'язані квіточки по три штуки і зшийте їх між собою. Для зшивання ви можете взяти нитку відповідного кольору або зшити їх залишилася подовженою ниткою одного з квіточок.

Саші кусудами гачком


Крок 3 . Знову об'єднайте квіти в групи і зшийте їх так, щоб у вас вийшло дві півсфери.

Саші кусудами гачком


Крок 4 . З пряжі декількох кольорів зробіть кисть. Дуже красиво і акуратно виглядають кисті з ниток для вишивання. Оберніть нитку кожного кольору десять разів навколо ваших пальців.

Саші кусудами гачком


Ниткою довжиною 30 см, зв'яжіть одержаний моток у верхній точці. Добре затягніть вузол.

Саші кусудами гачком


Крок 5 . Візьміть ще одну нитку і, відступивши від вже наявного наступного кисті вузла 15 - 2 см, обмотайте її навколо мотка. Зробіть близько 15 - 20 обертів. Нитка зав'яжіть, кінці обріжте, а хвостик заправте, щоб його не було видно. Нитки на іншому кінці нитки розріжте і підрівняйте.

Саші кусудами гачком


Крок 6 . На довгій нитці, відступивши кілька сантиметрів вгору, зав'яжіть вузол. Нанизайте на нитку намистину і зав'яжіть ще один вузлик.

Саші кусудами гачком


Крок 7 . Виріжте шматок марлі розміром 10 х 10 см і наповніть його сухою лавандою. Ниткою кінці марлі зав'яжіть, щоб наповнювач не висипався.

Саші кусудами гачком

Саші кусудами гачком


Крок 8 . Вставте марлю з наповнювачем в половинку кусудами.

Саші кусудами гачком


Крок 9 . Довгу нитку пензлика просмикніть в вушко голки. Введіть голку з нижнього боку півсфери кусудами, пропустіть через марлю і верхню частину півсфери. Самі півсфери вже іншою ниткою можете зшити між собою, щоб куля виглядав акуратніше.

Саші кусудами гачком


Оригінальне саше у вигляді в'язаного кулі кусудами можете використовувати за прямим призначенням!

Саші кусудами гачком