Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде Щоденники вампіра 7 сезон

Коли вийде Щоденники вампіра 7 сезон

Додано: 06.10.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде Щоденники вампіра 7 сезон

Коли вийде Щоденники вампіра 7 сезон?
Дата виходу продовження цікавить мільйони фанатів по всьому світу? Буде новий сезон цієї вампірської історії?
Серіал «Щоденники вампіра» транслюється вже протягом п'яти років, з 2009 року! Цей телепроект знятий з серії однойменних книг. У центрі подій життя маленького містечка Містик-Фоллс, у якого є дуже таємниче минуле, пов'язане з вампірами.
Основні події розвиваються навколо дівчини по імені Олени і її двох братів-вампірів. Кожен новий сезон додає в сюжет нові історії і героїв. Восени 2014 року на екрани вийшов шостий сезон серіалу, який складається з 22 серій.
Що стосується дати виходу сьомого сезону, то поки важко сказати, коли будуть нові серії. Творці не дають офіційних коментарів. Однак експерти і глядачі впевнені, що величезний успіх і популярність телепроекту забезпечать йому продовження на 7-ий сезон.
Наявність майбутніх сезонів підтверджує той факт, що двоє з трьох головних акторів дали свою згоду на продовження зйомок. Крім цього, відмінні глядацькі рейтинги «The Vampire Diaries» явялются вагомим аргументом за продовження.
Виконавчий продюсер серіалу Джулі Плек сказав, що шоу буде продовжуватися, поки актори будуть згодні зніматися в серіалі. Крім цього, він додав, що босі телеканалу мають плани на нові сезони.
Дата виходу Щоденники вампіра 7 сезон - жовтень 2015 року.
(приблизно)
А ви хочете, щоб був новий сезон серіалу? Хто ваш улюблений герой?