Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Сьогодні практично на будь-якому телевізійному каналі є декілька телепередач. І зарубіжні канали не відстають. А це значить, що така професія як телеведучий сьогодні популярна і високооплачіваема. А які провідні є найбагатшими? З'ясуємо!

Найбагатші телеведучі


Пропонуємо вам дізнатися топ-10 найбагатших телеведучих в світі:
[b] 1. Опра Вінфрі [/b] сьогодні є світовою зіркою і, мабуть, самої багатої телевізійної ведучої. Дитинство цієї жінки було не найкращим. Вона сама розповідала, що не раз піддавалася докучань з боку найближчих родичів і навіть була згвалтована в 9 років.
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Але все це не зламало юну Опру, і вона вирішила у що б то не стало вибратися з глушини, в якому проживала в той час. Дівчина стала займатися власною освітою і відмінно вчилася в школі, а потім в університеті. З юних років Опра була репортером у місцевих ЗМІ, але вже тоді багато хто вважав її талановитою.
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

У 1986 році з'явилася передача «Шоу Опри Вінфрі», автором і ведучою якої була сама Вінфрі. І саме це шоу принесло жінці славу і багатство. Сьогодні Опра є найбагатшою телеведучої і першою темношкірою жінкою-мільярдером.
[b] 2. Філ Макгроу [/b] став відомим і багатим багато в чому завдяки Опрі Уїнфрі, саме вона відкрила його як телеведучого. Спочатку Філ займався психологією і був досить успішним практикуючим психологом, а потім разом з партнером відкрив консультаційну компанію «CSI», в яку одного разу звернулася Опра.
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

І співпраця з Філом настільки сподобалося відомої телеведучої, що вона вирішила пригасити його в якості гостя на одну із своїх передач. І телевізійний дебют був вдалим, що Макгроу став практично постійним гостем «Шоу Опри Вінфрі».
Особливо виділялися його колючі й цинічні висловлювання, але і саме за них його і полюбили. Потім у 2002 Філ створив власну передачу «Доктор Філ», в якій обговорюються нагальні життєві проблеми. І сьогодні Макгроу є одним з найбільш багатих телеведучих.
[b] 3. Саймон Коуелл [/b] - телеведучий декількох телешоу, пов'язаних з пошуками юних талантів. Серед них такі як «The X Factor» і «america's Got Talent», «Grease Is the Word», «Pop Idol» і «American Idol». Саймона багато вважають суворим, але справедливим суддею. Публіка поважає Коуэлла за його висловлювання, але деякі вважають, що часом він необ'єктивний.
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Крім того, іноді Саймон під час виступів претендентів демонстративно позіхає. А починав Коуелл як простий асистент агента, який відповідає за відбір талановитих людей. Але наполегливий і цілеспрямований хлопець показав, на що він здатний. Саймона помітили, і сьогодні він є одним з найпопулярніших, впливових і багатих провідних світу.
[b] 4. Райан Сікрест [/b] . Американські телешоу, основною метою яких є пошук талантів, стали неймовірно популярними в усьому світі. І ще один телеведучий такого шоу (а саме «American Idol») - це Райан Сікрест. Але Райан - не просто ведучий, він є лауреатом премії «Еммі».
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Також Сікрест веде кілька передач на радіо. А у відомому серіалі «Беверлі Хіллз» він зіграв ведучого. Як стверджують батьки Райана, він з самого дитинства тяжів до сцени. А в школі хлопець був директором місцевого радіо. Загалом, таланти допомогли Сикресту показати себе і стати успішним і заможним ведучим.
[b] 5. Дональд Трамп [/b] є одним з найбагатших бізнесменів, а також досить високооплачуваним телеведучим. Спочатку Дональд займався бізнесом, але потім став писати книги і намагатися прорватися на радіо і телебачення. У 2003 році Трамп став продюсером і ведучим реаліті-шоу «Кандидат».
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Це шоу являло собою якусь боротьбу молодих і амбітних людей за місце під сонцем. Всі учасники змагалися між собою і проходили випробування. В результаті самий розумний і здібний повинен був отримати посаду у великій компанії, а всіх інших звільняли. Шоу стало відомим і прославило Дональда Трампа як ведучого. Але, звичайно, основний дохід забезпечує бізнес.
[b] 6. Максим Галкін [/b] як не смно, теж входить в список високооплачуваних провідних. Починав Максим як пародист, але потім його помітили і запропонували стати ведучим відомого телешоу «Хто хоче стати мільйонером?».
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Також Галкін вів і такі передачі як «Зоряний лід», «Танці з зірками», «Хто хоче стати Максимом Галкіним?», «10 мільйонів» і «Добрий вечір з Максимом». Крім того, Максим Галкін виступав як талановитий гуморист і дав не один сольний концерт. А ще Галкін непогано співає (варто згадати його дует з Аллою Пугачовою). Але багато Максима знають саме як телеведучого, до речі, успішного.
[b] 7. Тіна Канделакі [/b] - грузинка за національністю, але популярна вона не тільки в Грузії. Взагалі, Тінатін (це повне ім'я Тіни) спочатку навчалася в університеті на факультеті пластичної косметології, але потім перевівся на факультет журналістики і зробила це не дарма.
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Спочатку Тіна Канделакі була радіоведучої в рідній Грузії, але потім переїхала до Москви і почала співпрацювати зі Станіславом Садальським. Канделакі вела такі телепередачі як «Деталі», «найрозумніший», «Нереальна політика», «Дві зірки». Крім того, Тіна в 2009 році була провідною вірменській версії гри «Форт Боярд» про пригоди учасників, видобувних трофеї і йдуть до мети.
[b] 8. Іван Ургант [/b] - не тільки талановитий, але й дуже різнобічна людина. Він не тільки телеведучий, але і музикант, співак, композитор, а також актор. Іван народився в родині акторів, так що завзяття до виступів на сцені передалося йому у спадок. Незважаючи на те, що Ургант здобув акторську освіту, спочатку він був змушений працювати барменом і офіціантом.
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Потім Іван був телеведучим у нічних клубах, а потім отримав посаду радіоведучого. Потім Ургант працював на петербурзькому телебаченні, а потім переїхав у Москву і був помічений продюсерами музичного телеканалу MTV. Сьогодні Іван Ургант є ведучим передач «Вечірній Ургант» і «Смак», а також співає під псевдонімом Гриша Ургант.
[b] 9. Беттені Франклін [/b] дуже відома і дуже багата. Але так було не завжди. Народилася Беттені в сім'ї тренера по їзді на конях. Як розповідала сама Франклін, її дитинство було нелегким, так як мати часто пила і сварилася з вітчимом (з чоловіком вона розлучилася, коли Беттані було 4 роки). Дівчина вирішила досягти успіху і стала чудовим кухарем.
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

Довго вона працювала помічником продюсера відомого телепроекту, а потім сама знялася в декількох фільмах і взяла участь у кількох шоу. Але дізнаватися Беттені стали після її участі в шоу «Справжні домогосподарки Нью-Йорка». А пізніше Франклін стала провідною, учасницею і продюсером власного шоу «Беттені виходить заміж?», в якому демонструвалися її відносини з чоловіком і події, пов'язані з народженням дитини.
[b] 10 [/b] . Ще один багатий і знаменитий телеведучий - це [b] Девід Леттерман [/b] . Він веде власне шоу «Вечірнє шоу з Девідом Леттерманом» і є популярним в Америці і у всьому світі коміком.
Топ-10 найбагатших телеведучих в світі і Росії

А в 1996 році Девід зайняв 45 місце в рейтингу 50 кращих зірок телебачення за всі часи. Крім того, цей впливова людина також є власником власної продюсерської компанії.
Це були самі знамениті і високооплачувані телеведучі.