Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Хто такі топ-моделі і супермоделі? Звідки взагалі взялося таке поняття і чи є в ньому якийсь сенс? І, головне, кожна модель може назвати себе топ-моделлю?
Сьогодні ми поговоримо про дівчат, яких по праву можна назвати самими красивими і успішними у світі, вони підпорядкували своїм витончених ніжок найбільш відомі та престижні подіуми світу, вони стабільно з'являються на обкладинках усіх відомих і найбільш авторитетних глянцевих видань, про кого ми говоримо? Звичайно, про супермоделей.
Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Цей термін описує моделей, які досягли вищого рівня у своїй професійній кар'єрі, вони отримують найвищі гонорари в індустрії моди і укладають контракти з найвідомішими будинками Моди і провідними дизайнерами.
Їх обличчясте життя публічно обговорюється і висвітлюється всіма джерелами ЗМІ, а самі дівчата регулярно з'являються на обкладинках модних журналів моди і беруть участь у найпрестижніших модних показах.
Ми підготували топ 10 найкращих топ-моделей у світі за останні кілька десятків років, які буквально перевернули індустрію моди з ніг на голову і по сей день є одними з найбільш впізнаваних і найкрасивіших жінок на планеті Земля. Отже, почнемо.

Твіггі (Леслі Хорбни)


Легендарна ікона стилю 1960-х років, яка першою отримала звання «супермодель», саме її знімали кращі фотографи того часу, ця відома англійка стала цілим уособленням модного Лондона.
Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Струнка худорлява дівчина з задумливим поглядом і величезними очима стала справжнім божевіллям того часу, спочатку вона тільки фотографувалася, але пізніше начила підкорювати і модні подіуми, не смлячись на те, що Твіггі мала не зовсім «модельним» зростанням, всього 165 см!
З модельного бізнесу дівчина пішла рано і несподівано, в 20-річному віці заявивши, що не може все життя залишатися безликої вішалкою для красивих суконь.

Доріана Чи


Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Чарівна американська модель, якій присвоюють звання одного з самих перших «супермоделей», пропрацювавши в такій сфері близько 25 років і успішно знімаючись для всіх популярних глянцевих видань, в результаті стала обличчям відомої компанії Revlon. Після вона зайнялася роботою над власним модельним агентством в центрі Парижа, яка мала шалений успіх.

Джіа Марі Каранджі


Ще одна американська топ-модель, яка стала попередницею таких відомих і популярних топ-дів, як Клавдія Шиффер і Сінді Кроуфорд. Її кар'єра стала набирати обертів після роботи з фотографом Артуром Элгортом, який і познайомив її з усіма фотографами того часу.
Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Джіа була особливою дівчиною, її бурхливий темперамент і нестандартна зовнішність (в ті часи в модельному бізнесі були затребувані блондинки) зробили свою справу: її життя стала насичена зйомками для таких авторитетних видань, як Cosmopolitan і Vogue.
Її колеги і рідні кажуть, що вона була настільки професійною у своїй сфері, що з легкістю могла вживатися абсолютно в будь-які образи. Шкода, що, не смлячись на своє високе фінансове добробут і бурхливу популярність, вона так і не змогла знайти щастя в обличчястому житті.

Лінда Євангеліста


«Ми не встанемо з ліжка менше, ніж за 10 тисяч доларів», - знаменита фраза Лінди, після якої стало точно ясно: нове покоління супермоделей замаячило на горизонті.
Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Саме вона стала першою топ-моделлю, яку пропонували шалені гонорари лише за те, щоб вона була присутньою на якій-небудь події або заходу. Ця жінка-феномен з італійськими коренями, не смлячись вже на свій похилий вік для моделі, до останнього була обличчям багатьох великих косметичних компаній.

Клаудія Шифер


Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Саме ця жінка, як ніхто інший, може похвалитися нечуваними числом фотографій і журналів з її обличчям на обкладинці, а якщо вірити думку авторитетного видання Форбс її гонорар за один робочий день складав 50 тисяч американських доларів. Сьогодні Клаудія полягає в щасливому шлюбі і виховує 3-х чудових дітей.

Синтія Енн Кроуфорд


Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Ще одна модель-легенда, висока красуня з каштановим волоссям стала першою фотомоделлю, яка знялася повністю оголеною для журналу Playboy. Вона була настільки популярна і обожаема, що її друкували всі журнали мод, а кожна жінка мріяла, хоч трішки, але бути схожою саме на неї.

Кетрін Енн Мосс


Ще одна британська манекенниця, яка, не смлячись на свій невеликий зріст (168 см), досягла нечуваних результатів на терені моди, ставши топ-моделлю з світовим ім'ям.
Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Вона завжди працювала з самими розкрученими і знаменитими модними марками та будинками: Chanel, Louis Vuitton, Versace, Dolce&Gabbana та багато інших.
Що цікаво, загальне зсмування викликає не тільки її невелике зростання, але і вельми нестандартна зовнішність, так сказати на любителя, тим не менше, сама поп-діва стала другою в світі топ-моделлю у рейтингу за рівнем свого фінансового стану.

Адріана Ліма


Бразильська топ-модель, яка входить число найкрасивіших дівчат світу, працює в багатьох популярних проектах і знаходиться на четвертому місці рейтингу фінансового благополуччя серед світових моделей.
Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

У 2007 році дівчина перетворилася в одного з ангелів знаменитого бренду Victoria's Secret, де демонструвала світові шедевральний бюстгальтер вартістю 5 млн. доларів, прикрашений величезним числом рубінів, чорних і білих діамантів.

Хайді Клум


Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Ще один легендарний «ангел» бренду Victoria's Secret зі стажем, там вона пропрацювала близько 13 років! Зараз ця топ-модель заробляє близько 80 тис. доларів в день, крім цього, сьогодні 36-річна модель є відмінною бізнес-леді і пробує себе в багатьох інших сферах діяльності, наприклад, в якості продюсера телепередач.

Жизель Бундхен


На сьогоднішній день є найбільш високооплачуваною топ-моделлю світу, велична і неповторна бразилійка володіє річним доходом в 45 мільйонів доларів!
Топ 10 найкращих топ-моделей у світі (11 фото)

Основний дохід Жизель становить зйомка в рекламі, оскільки рівні продажу продукції, яка вона рекламує, зростає в рази. За один вихід на подіум дівчина може запросити від 50 тисяч до 250 тисяч доларів, на сьогоднішній день вона вже встигла знятися практично для всіх авторитетних глянцевих видань і прийняти участь практично у всіх модних показах відомих модних будинків.