Корисні поради
на всі випадки життя
» » 10 кращих порад для жінок від Коко Шанель

10 кращих порад для жінок від Коко Шанель

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Коко Шанель - справжня ікона стилю минулих років. Але деякі закони моди цієї легендарної жінки й донині залишаються актуальними. Дізнайтеся самі корисні поради від великої Коко.
10 кращих порад для жінок від Коко Шанель

Поради Коко Шанель для жінок


Отже, 10 найбільш корисних порад від Коко Шанель для жінок:
1. «Якщо хочеш бути незамінною, треба весь час змінюватися. Справжня жінка повинна мати здібності до перевтілення, повинна вчитися постійно змінюватися у рамках свого стилю, грати на нюансах, контрастах, відтінках».

Якщо ви хочете подобатися чоловікам і смувати їх, будьте готові завжди підносити сюрпризи. Можна змінити колір волосся та зачіску, макіяж, гардероб. Але ніколи не змінюйте собі і своїм перевагам, а також не намагайтеся наслідувати кому-то. Вибирайте тільки те, що вам дійсно підходить. Не забувайте враховувати модні тенденції і особливості своєї зовнішності. Пробуйте щось нове, імпровізуйте і фантазуйте, звертайте увагу на деталі при створенні свого унікального образу.
2. Цитати Коко Шанель популярні досі. Ось одна з них:
«Перешкоди - це дороговказ».

Коко стикалася з перешкодами практично постійно: їй забороняли шити одяг, про неї пліткували, проти неї влаштовували змови. Але Шанель завжди йшла до мети і домагалася свого, і саме тому досягла успіху і стала популярною і улюбленою. Так що якщо вам щось заважає, то це означає, що ви рухаєтеся в правильному напрямку. Шлях «через терни до зірок» складний, це факт. Але зате як солодка буде перемога, якщо вам вдасться подолати цей шлях. Труднощі загартовують і вчать вирішувати проблеми, без них життя було б нудною.
3. «Парадокс як стиль життя».

Саме Коко Шанель навчила багатьох ламати стереотипи. Наприклад, вона показала жінкам, що в штанах можна бути жіночною і сексуальною. Саме Коко подарувала світові елегантне, лаконічне і одночасно неймовірно сексуальний маленьке чорне плаття", без якого сьогодні не обходиться жоден показ і жодна модна колекція. А коли-то Шанель сказала: «Я облачу всіх у чорну, щоб розвинути смак». І з тих пір чорний є основним кольором і не вважається траурним і похмурим. Також Коко закликала пробувати щось нове, бути сміливішими і поєднувати непоєднуване.
4. Є багато висловлювань Коко Шанель про моду, стиль і зовнішній вигляд жінки. Ось деякі з них:
«Якщо жінка красива, то вона просто дурна», «Не буває некрасивих жінок, бувають ледачі», «Ніколи не забувайте, що всередині одягу знаходиться жінка».

Коко була впевнена в тому, що жінка завжди повинна залишатися жіночною і завжди стежити за собою. Будь-яка представниця слабкої статі може бути красивою і підкорювати чоловіків, якщо вона навчиться грамотно і віртуозно приховувати свої недоліки і підкреслювати достоїнства. Так що прислухайтеся до порад стилістів, займайтеся спортом, доглядайте за шкірою, волоссям і нігтями і слідкуйте за вагою.
5. «Піклуючись про красу, треба починати з серця і душі, інакше ніяка косметика не допоможе».

І це золоті слова! Адже якщо у людини гнила душа, то він не може бути красивим, його зовнішність буде буквально відштовхувати. Так що для початку очистіть душу, а потім приступайте до вдосконалення зовнішності. Не забувайте про принципи моральності і моралі, будьте чесні й добрі. Не ображайтеся і не мстіть, негативні емоції псують здоров'я і додають нам зморшок. Якщо хтось вас образив, забудьте про це і припиніть всіляке спілкування з цією людиною. А ще ставтеся до людей так, як хотіли б, щоб вони ставилися до вас.
6. «Чим гірше у дівчини справи, тим краще вона повинна виглядати».

Якщо ви будете страждати і перестанете стежити за собою, то всім стане зрозуміло, що у вашому житті все не так, як хотілося б. А це, по-перше, привід для радості ворогів, по-друге, причина для жалю. Ні те, ні інше вам не потрібно. Так що якщо у вас щось не виходить, рушайте в магазин за новою сукнею і косметикою, змініть зачіску. Ймовірно, зміни та покращення в зовнішності спричинять зміни в житті. Не жалійте себе і не ставтеся до себе з байдужістю. Ні за яких обставин не заїдайте проблеми! Вихід є з будь-якої ситуації, а от зайві кілограми осядуть на ваших стегнах, животі та інших частинах тіла. І це не допоможе впоратися з труднощами.
7. «Мені наплювати, що ви про мене думаєте. Я про вас не думаю взагалі».

Думка близьких важливо, а ось думка тих, хто вам байдужий, хвилювати вас не повинно. Якщо кожне слово буде виводити вас із себе, то нічого доброго з цього не вийде. Пам'ятайте, що нервові клітини не відновлюються, а більшість хвороб розвивається саме через проблеми з нервами. Загалом, не слухайте тих, хто вам не важливий.
8. «Все в наших руках, тому їх не можна опускати».

Завжди пам'ятайте про те, що ви самі міняєте свою долю і будуєте своє життя. Так що якщо ви вирішите здати зброю і опустите руки, то вам ніхто не допоможе. Найчастіше ті, кому ми довіряємо і від кого чекаємо допомоги, відвертаються в самі складні моменти. У будь-якому випадку краще сподіватися тільки на себе і ніколи не здаватися. Шукайте вихід з ситуації, йдіть до мети і долати труднощі.
9. «Стримувати себе, коли прикро, і не влаштовувати сцен, коли боляче - ось що таке ідеальна жінка».

Прояв ваших емоцій у більшості випадків не потрібно нікому. І показуючи свою неврівноваженість, ви демонструєте свою слабкість. Так що навчитеся контролювати емоції і завжди «тримати обличчя». Це допоможе вам зберігати спокій у будь-яких ситуаціях і мислити холоднокровно і тверезо. І навіть якщо вам прикро або боляче, то людина, який заподіяв вам біль, навряд чи оцінить ваші стогони, крики і стогони. Так навіщо тоді кричати? Набагато розумніше показати байдужість, воно зачіпає сильніше, ніж будь-які слова.
10. «Не виходьте заміж за чоловіків з гаманцем для дрібниці».

Ні, Коко Шанель не була меркантильної і не прагнула знайти спонсора, вона закликала всіх жінок домагатися успіху своїми силами (такою вона була сама). Цю цитату можна трактувати інакше. Якщо чоловік задовольняється малим і не прагне до більшого, це говорить про те, що він не впевнений в собі і не має цілей в житті. Надійним супутником такий представник сильної підлоги навряд чи стане. Амбіції і самовпевненість часом бувають корисними, особливо для чоловіків.
Деякі поради дійсно корисні, так що прислухайтеся до них.