Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Якщо ви любите «ужастики», але при цьому віддаєте перевагу читати книги, а не смитися фільми, то вам варто дізнатися, які книжки вважаються найстрашнішими.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Найстрашніші книги


Ось топ-10 найстрашніших книжок:
[b] 1. «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга [/b] . За сюжетом книги доктор Луіс Крід разом зі своєю родиною переїжджає в Чикаго. По сусідству живе Джад, який багато знає про тутешніх місцях. Він розповідає Луїсу про кладовище домашніх тварин, на якому діти з давніх часів ховали своїх померлих вихованців.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Але за цим кладовищем є й ще одне. Лікарі попереджають про те, що відвідувати це місце не варто, адже там твориться щось неймовірне, пов'язане з Вендиго - духом зловісних легенд індіанців. Але Луїс - прагматик, і не вірить у такі розповіді. Але одного разу трапляється щось, після чого доктор розуміє, що був не прав. Але тільки він зрозумів це занадто пізно.
[b] 2. «Лабіринт» Франца Кафки [/b] . Книга є збіркою з кількох оповідань. Той, хто знайомий зі стилем Кафка, знає, наскільки він хитромудрий і оригінальний. Але в цій оригінальності таїться щось страшне, захоплююче і захоплююче дух. Як тільки ви почнете читати книгу, не помітите, як пориньте в зловісний світ, що нагадує лабіринт.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Вибратися звідси непросто, адже це місце схоже на наш сучасний світ з притаманними йому цинізмом і жорстокістю, грубістю і нещадністю. Автор ніби під мікроскопом розглядає все, що відбувається, акцентуючи увагу на жахливі подробиці. Неодмінно зустрітися з героями книги і їх пригодами!
[b] 3. «Колискова» Чака Паланіка [/b] . Смерть - це завжди страшно, а якщо помирає невинне немовля, то страшно подвійно. Але як бути, якщо кожен рік без видимих на те причин помирає 7 тисяч немовлят? Діти просто засинають і більше не прокидаються.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Лікарі ставлять сухий діагноз «синдром раптової смерті немовлят» і розводять руками, але деякі починають підозрювати, що все набагато складніше. Бути може, справа в колискової? Її здавна співали дітям у період посух, хвороб і голоду, її співали важко хворим і мучающимся. А чи можна після однієї лише пісні заснути назавжди і піти з цього світу? Прочитайте книгу, і ви про все дізнаєтесь.
[b] 4. «Воно» Стівена Кінга [/b] . Багато років тому в невеличкому містечку Деррі сталося щось страшне. І сімом підліткам довелося буквально побувати в пеклі і стати свідками жахливих подій. Минуло багато часу, діти подорослішали і давно забули про те, що колись бачили.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Вони жили і не думали про погане, але в рідному місті почали творитися смні і жахливі речі: пропадали люди, що знаходилися трупи і калюжі крові. Семеро друзів вирішили у всьому розібратися, але не очікували, що їм доведеться боротися з пекельним втіленням зла. І це істота настільки жорстоко, нещадно і шалено, що не має імені. А говорити про нього всі бояться.
[b] 5. «Хребти безумства» Говарда Лавкрафта [/b] . Ця книга входить в список найбільш зловісних жахів неспроста. За сюжетом експедиція, яка відправилася на Антарктиду, стикається з чимось, що повалило всіх у дикий жах. Здавалося б, все це давно повинно було залишитися в минулому, але древній покинутий місто, вважався примарою, ще живий.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Автор описує подземельние надра цього міста, в які довелося зануритися учасників полярної експедиції. Лавкрафт описує все так реалістично і сухо, що не повірити у весь цей жах просто неможливо. Хочете випробувати справжній страх? Читайте книжку!
[b] 6. «Падіння будинку Ашеров» Едгара Алана По [/b] . Останній спадкоємець древнього роду Родерік Ашер запрошує свого друга (він, до речі, є оповідачем і пише від першої обличчя) у фамільний замок, що знаходиться на березі похмурого озера. Одному здається, що в цьому місці жахливо все: дерева, озеро, тріщина в будинку.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Потім з'ясовується, що Родерік хворий смною хворобою і боїться світла, гучних звуків і яскравих фарб. А його сестра Мэдилейн і зовсім тане з кожним днем і практично нічого не помічає. Ашер і його гість починають підозрювати, що за всім цим стоїть невідома жахлива сила. Ця сила дає про себе знати все частіше і частіше. І в одну жахливу ніч почалася буря, яка прояснила все, розкривши всім очі на те, що діється навколо зло.
[b] 7. Книга «10 негренят» Агати Крісті [/b] теж входить в список найстрашніших у світі. Історія спочатку здається простою, але потім розвивається таким чином, що читачі не припускають, наскільки все серйозно. Десять людей потрапляють на незрозумілий острів. Всі ці люди не знайомі один з одним і не можуть зрозуміти, чому потрапили в це місце.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Особливо страшно стає тоді, коли компанія позбулася одного з членів. Потім люди стали пропадати постійно і регулярно. Залишилися згадують считалочку, придуману індіанськими дітьми, і розуміють, що все відбувається саме так, як описано в ній. Чи вдасться врятуватися залишилися на острові?
[b] 8. «Франкенштейн» Мері Шеллі [/b] . Хоча автору на момент написання було всього 19 років, твір вийшло страшним. За сюжетом вчений Віктор Франкенштейн створює істота, яка буквально зібрано по шматочках і складається з частин тіл трупів. Дивно, але Віктору вдається воскресити чудовисько.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Але, зрозумівши, що створив зловісного монстра, вчений вирішує залишити його вмирати. Але той не готовий померти і вирішує відшукати творця і помститися йому. Що ж у підсумку стане з героями?
[b] 9. «Примара будинку на пагорбі» Ширлі Джексон [/b] . Старовинний особняк, розташований на пагорбі, заважає його мешканцям насолоджуватися життям. Все, що він несе - це зло, горе і нещастя. Власники хочуть якнайшвидше втекти звідси, а літня пара, яка доглядає за особняком, боїться залишатися тут на ніч.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Всі думають, що в цьому зловісному будинку живуть привиди, а балом правлять потойбічні сили. Але одного разу припинити весь цей жах вирішують дослідники паранормальних явищ, які орендують особняк на літо. Але чи могли ці люди, які бачили багато, уявити, що їм належить побачити тут? Чи вони Могли чекати такого жаху, з якими їм доведеться зіткнутися?
[b] 10. «Той, що виганяє диявола» Вільяма Пітера Блетті [/b] . Може мила і весела дівчинка відразу стати справжнім чудовиськом, втіленням пекла? Може, якщо в неї вселилася неймовірне і щось невідоме. Воно намагається опанувати душею невинної дитини і перетворює Регану в чудовисько з грубим і диким голосам і страшним обличчям, що більше нагадує морду якогось хижого звіра.
Топ-10 найстрашніших книг жахів у світі

Невинна душа, змучена стражданнями, намагається протистояти злу, але, на жаль, сили не рівні. Диявол готовий відсвяткувати перемогу. Чи зможе хоч хто-небудь допомогти бідній дівчинці знову почати жити колишнім життям?
Готові до леденящему душу страху? Тоді шукайте книги і готуйтеся до їх прочитання! І не забудьте поділитися враженнями.