Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ 10 цікавих комп'ютерних ігор для дітей

Топ 10 цікавих комп'ютерних ігор для дітей

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Комп'ютерні ігри люблять багато хто, особливо вони подобаються дітям. Деякі батьки своїм чадам забороняють грати, інші для ігор виділяють певний час. Якщо ваша дитина захоплюється комп'ютерними іграми, то дізнайтеся, які з них підходять для дітей і є кращими.
Топ 10 цікавих комп'ютерних ігор для дітей

Якими мають бути дитячі комп'ютерні ігри?


Топ 10 цікавих комп'ютерних ігор для дітей

Перш ніж представляти рейтинг кращих дитячих ігор на комп'ютер, варто трохи розповісти про те, якими повинні бути такі ігри. Ось основні їх характеристики:

 • Корисні розвиваючі ігри. У процесі гри дитина повинна пізнавати щось нове, розвивати пам'ять, логічне мислення, концентрацію уваги. В іншому випадку гра буде абсолютно марною. Варто вибирати різні стратегії, рольові ігри, аркади, головоломки, пригоди і так далі.

 • Слідкуйте за тим, щоб у грі не було сцен насильства. На жаль, творці нечасто звертають увагу на таку важливу деталь, в результаті чого в руки школярів потрапляють гри з безліччю кривавих сцен і вбивств. Ні до чого хорошого це не призведе, адже на психіку дитини буде надаватися вкрай негативний вплив.

 • Добирати ігри, враховуючи вік дитини. Зазвичай вікові критерії і категорії зазначаються творцями, інформацію про це можна знайти на упаковці диска або в описі гри.

 • Враховуйте інтереси та інтереси дитини. Так, якщо дитина любить тварин, то купіть йому гру, в якій будуть присутні брати наші менші.


 • Найкращі ігри


  Топ 10 цікавих комп'ютерних ігор для дітей

  Тепер пропонуємо дізнатися топ 10 кращих комп'ютерних ігор для дітей:

 • [b] «Toki Tori 2» [/b] . Це дуже яскрава і захоплююча гра. Дитина зануриться в барвистий світ і зможе вчинити даний захоплюючу подорож. Основна мета гри - допомогти курчаті зібрати яйця. Дії будуть здійснюватися на острові. Але це місце не просте, адже тут мешкає безліч смовижних істот, на поведінку яких можна впливати. Також чадо чекає безліч головоломок і задач. Яйця не даються легко, щоб їх зібрати, потрібно постаратися і гарненько подумати.

 • [b] «Go Home Dinosaurs» [/b] . Гра призначена для дітей старше 9 років. Сюжет - це протистояння ховрахів, які люблять стейки, і динозаврів, які ці самі стейки хочуть відібрати. Завдання гравця - прогнати динозаврів додому і захистити свою їжу. Щоб зберегти стейки, потрібно виконувати певні завдання. Вся гра складається з трьох рівнів, а кожен з рівнів включає в з 20 етапів. По мірі проходження етапів і рівнів потрібно буде збирати кокоси. З кожним кроком гнати динозаврів буде все складніше і складніше, але в магазині можна буде придбати здібності для ховрахів.

 • [b] «Чебурашка. Викрадення століття» [/b] . Добра російська гра, призначена для діток у віці від 5 років і створена за мотивами казок Едуарда Успенського. Головні герої - це улюблені всіма дітьми крокодил Гена і Чебурашка. Завдання персонажів - знайти щура Лариску, що належить шкідливої старої Шапокляк. Але знайти її не так просто. Щоб виконати це завдання, гравцеві разом з героями потрібно буде навчитися дечого. Наприклад, доведеться плести павутину, користуватися годинником, варити варення. Осиливши всі завдання, Гена і Чебурашка зможуть повернути Лариску власниці і виконати свою місію.

 • [b] «Історія іграшок 3: велика втеча» [/b] . Гра заснована на подіях однойменного мультфільму. Дітям вона точно сподобається, так як в ній присутні звичні милі герої Вуді, Джессі і Базз, а також цікаві події та завдання. Всього є два режими. По-перше, можна згадати мультфільм і зануритися в його сюжет, рятуючи іграшки. По-друге, можна створити свої власні унікальні і неповторні подорожі, вибравши режим «Ящик з іграшками». Гравець зможе побудувати ціле містечко на Дикому Заході. Можна зводити і облаштовувати будинки, виконувати різні завдання, а також змінювати зовнішній вигляд героїв. Загалом, гра цікава і захоплююча.

 • [b] «LEGO The Movie Videogame» [/b] . Тут все, здавалося б, просто: фігурки з лего, головоломки та завдання, пазли, протистояння ворогам і так далі. Але відгуки практично всі позитивні, гру можуть визнати однією з кращих 2014-2015 року. Головна героїня Люсі має здатність забиратися вище всіх, а один з її напарників Еммет може полагодити і відремонтувати практично все, що завгодно. Старець Гендальф перетворює посох у бруси для Люсі, а Бетмен бореться з ворогами і може трощити все навколо. Ось така взаємодія персонажів допомагає виконувати завдання і просуватися до мети.

 • [b] «Вудвиль» [/b] . Ніякого насильства тут точно гравці не побачать. Основна мета гри - побудувати милу і затишну село. Щоб зробити це, потрібно буде виконувати різні завдання, долати труднощі й перешкоди на своєму шляху. Так, можна зустріти, наприклад, скрині, міцні ланцюги, крижані плити. Якщо все подолати і пройти, то в підсумку можна стати господарем свого власного поселення. Також у процесі гри потрібно заробляти монети, на які можна купувати споруди для свого села. Мирна і дуже цікава гра.

 • [b] «Маша і Ведмідь: хованки» [/b] . Гра для самих маленьких, заснована на сюжеті однойменного мультиплікаційного фільму. Всього в грі 10 ігрових сюжетів, в кожному з них маса цікавих і захоплюючих завдань. Персонажі яскраві і милі, часом трапляються кумедні ситуації. Завдань у гравця буде кілька. По-перше, потрібно допомогти Маші сховатися і обхитрити Ведмедя, який буде її шукати. А Ведмедеві потрібно буде допомогти прибрати будинок після такої веселої гри. Також потрібно буде переробити масу інших справ: полагодити улюблену ляльку Маші, зібрати катапульту, розтопити самовар і так далі. Якщо малюк не зможе впоратися з тим чи іншим завданням, він може розраховувати на підказку, яка обов'язково допоможе прийти до мети.

 • [b] «Смішарики» [/b] . Ігор з цієї серії вже неймовірно багато. Так, можна пограти в зимові ігри разом з улюбленими всім Нюшею, лосяша в процесі гри смішарики, Кар Каричем, Їжачком, Копатичем і Кришиться, можна відправитися в подорож в паралельні світи, зіграти у волейбол або футбол, політати на літаку, зібрати врожай або поганятися на машинках. В деякі ігри можна грати в режимі онлайн, так що купувати нічого не доведеться. В кожній грі є захоплюючі завдання, виконуючи які, можна наблизитися до заповітної мети. Збираючи бонусні очки, можна спростити завдання і отримати приємний сюрприз у вигляді підказки чи допомоги.

 • [b] «Хлопці і звірята: граємо разом» [/b] . Якщо ваш малюк любить тварин, то така гра йому точно сподобається, адже в ній можна вибрати одного з вихованців (панду, дельфіна, слоненя, пінгвіна, лева або мавпу) і навчити його різним трюкам. Також тварину потрібно буде годувати, одягати, купати. А ще малюк зможе дізнатися багато нового про свого вихованця.

 • [b] «Веселий фермер» [/b] . Гравцеві буде надана запущена сільце, яку потрібно буде відродити. По-перше, потрібно стежити за городом, по-друге, не можна забувати про тварин, в-третіх, господарство потрібно захищати від нападів ведмедів. Щоб пройти рівень, потрібно виконати якесь завдання: придбати певну кількість тварин, продати молоко або сир в заданих обсягах.


 • Ось найбільш популярні ігри, які подобаються дітям. Але пам'ятайте, що дитина не повинна проводити занадто багато часу біля комп'ютера!