Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Чому одним науки даються насилу, а інші з дитинства вміють вирішувати складні завдання? Вся справа в інтелектуальних здібностях та роботі мозку. Пропонуємо вам дізнатися, яких людей планети вважають найрозумнішими.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

Отже, топ 10 найрозумніших людей у світі:


[b] 1. Стівен Хокінг [/b] - унікальна людина і приклад того, що навіть важка хвороба не може перешкодити жити, розвиватися й удосконалюватися. Стівен народився в Оксфорді в 1942 році в родині лікаря і секретарки. Вже у 20 років хлопець закінчив Оксфордський університет. У 1965 році Стівен одружився, пізніше у нього народилися син і дві дочки.
Вже на початку 60-х років у Хокінса стали виявлятися перші ознаки хвороби - бокового аміотрофічного склерозу. У результаті захворювання призвело до практично повного паралічу. І все ж донині Стівен може спілкуватися завдяки передовим технологіям.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

Крім того, він продовжує вести активний спосіб життя, незважаючи на поважний вік і нерухомість. Він отримав безліч нагород і зробив важливі відкриття в галузях фізики і космології. Також їм написано чимало книг. Загалом, залишається побажати цьому смовижному і сильній людині процвітання та успіхів. IQ Стівена становить 160 балів.
[b] 2. Пол Аллен [/b] - наочний приклад того, що з допомогою інтелектуальних здібностей можна сколотити ціле багатство. Пол спільно з Біллом Гейтсом в 1985 році створив існуючу і процвітаючу донині корпорацію «Майкрософт», що займається розробкою комп'ютерних програм.
Але Аллен не хотів присвячувати все своє життя фірмі, так що пізніше продав більшу частину акцій, а потім зовсім покинув корпорацію. Потім Підлогу став інвестувати перспективні космічні проекти.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

Наприклад, він фінансував створення першого приватного суборбитального космічного корабля, а також розробку надпотужного радіотелескопа, за допомогою якого можна було б виявити живих істот на інших планетах. IQ Пола Аллена становить 170 балів.
[b] 3. Кім Унг-Йонг. [/b] Цей чоловік народився в 1962 році у Кореї. Коли звичайні діти тільки починали говорити, Кім вже знав кілька мов. І це в два роки! А до 4 років хлопчик уже вмів вирішувати досить складні арифметичні задачі.
Здібності вундеркінда були відзначені в Книзі рекордів Гіннеса, а в 5 років хлопчика запросили на телебачення, де він продемонстрував усьому світу свої здібності. У 8 років Кім поступив в університет, а в 15 років отримав ступінь доктора фізики.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

Крім того, Унг-Йонг продовжував вивчати мови (до речі, давалися вони йому неймовірно легко), а також малював картини і писав вірші. У 1974 році хлопець почав свою дослідницьку діяльність, а пізніше освоїв область цивільного будівництва. Кім написав чимало наукових статей про гідравліці. Рівень інтелекту неймовірно високий і становить 210 балів!
[b] 4. Сер Ендрю Уайлс [/b] народився в 1953 році у Великобританії, а в 10 років вирішив довести теорему Ферма, використовуючи шкільні знання. Це хлопцеві не вдалося, але він не здався і вирішив поглиблено вивчати науки.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

Старання не пройшли дарма. Він став досить відомим математиком і в підсумку все ж довів теорему Ферма, використовуючи свої знання і технічні методи. Ендрю є лицарем Ордену Британської Імперії, а також володарем багатьох нагород за наукові досягнення. IQ Ендрю Уайлса становить 170 балів.
[b] 5. Рік Роснер [/b] . Сьогодні він є досить відомим сценаристом, актором і продюсером, а також успішною людиною, входить в список найрозумніших. Важко повірити, але IQ Ріка становить 192 бали.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

А особливо важко повірити в це було раніше, адже Роснер встиг попрацювати офіціантом, натурником, манекенником, швейцаром і навіть стриптизером. Ось така цікава життя. І все ж інтелектуальні здібності допомогли Ріку, він домігся успіху і заслужив повагу.
[b] 6. Гаррі Каспаров [/b] народився в Радянському Союзі (в Баку) в 1963 році і став справжньою гордістю СРСР, так як вже в 22 роки був найкращим і при цьому самим молодим успішним шахістом. Гаррі має масу звань і титулів: майстер спорту, володар «Оскара» за кращу шахову гру, переможець шахових олімпіад, чемпіон Росії і чемпіон світу.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

У 2005 році Каспаров повідомив про те, що завершує свою спортивну кар'єру. Гаррі вирішив присвятити своє життя політиці і на сьогоднішній день є досить успішним і відомим політичним діячем, що виступають проти політики президента і регулярно критикують діяльність Путіна. Також Каспаров пише книги. IQ складає 190 балів.
[b] 7. Юдіт Полгар [/b] - відома і неймовірно успішна угорська шахістка. Народилася Юдіт в Будапешті в 1976 році. У 15 років вона стала наймолодшим гросмейстером світу, обігнавши на місяць Боббі Фішера, володів цим титулом.
Батько Юдіт займався навчанням своїх дочок з самого раннього дитинства і довів, що людина може досягти неймовірного успіху, якщо буде прагнути до цього з дитинства.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

До речі, Юдіт є єдиною титулованої і відомої шахісткою жіночої статі в світі. У 1993 році Полгар обіграла Анатолія Карпова, а в 2002 році - самого Гаррі Каспарова. Багато вважають Юдіт шахової «вбивцею», так як дівчина може безпомилково вгадати наступний хід. IQ Полгар дорівнює 170 балів.
[b] 8. Джеймс Вудс [/b] є одним з найбільш розумних знаменитих людей. Сьогодні він - відомий у всьому світі актор, але цілком міг би стати вченим або блискучим політиком. Наросмся Джеймс в США в 1947 році. Виховували Вудса строго, він ріс в сім'ї військового. Ймовірно, саме тому хлопець був блискучим студентом і легко вступив в Массачусетський університет на факультет політології.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

Навчався Джеймс відмінно, але все ж вирішив залишити шлях політика і вибрав кар'єру актора. На рахунку Вудса чимало відомих фільмів, таких як «Чаплін», «Напролом», «Одного разу в Америці» і багато інших. У 1998 році Джеймс отримав свою заслужену зірку на алеї слави в Голлівуді. Також Вудс отримав два «Оскари» і три премії «Еммі». IQ складає 180 балів.
[b] 9. Крістофер Хірата [/b] сьогодні працює в області проектів з колонізації Марса. У 14 років хлопець поступив в Каліфорнійський технологічний університет, а вже в 16 років він співпрацював з НАСА. У 22 роки Хірата захистив докторську дисертацію по астрофізиці. IQ Крістофера становить 225 балів.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

[b] 10. Теренс Тао [/b] з дитинства був неймовірно обдарованим і розумним. У 2 роки він почав вивчати математику. Вже в 9 років хлопчик відвідував математичні курси для студентів. У 20 років Теренс отримав ступінь доктора в Прінстонському університеті і там же почав викладати. А в 24 роки хлопець став наймолодшим професором Каліфорнійського університету. Тао також опублікував понад 250 наукових робіт. IQ дорівнює 230 балів.
Топ 10 самих розумних людей в сучасному світі

Тепер ви знаєте, наскільки розумним може бути людина.