Корисні поради
на всі випадки життя
» » Kangoo jumps - фітнес для схуднення та гарного настрою

Kangoo jumps - фітнес для схуднення та гарного настрою

Додано: 06.10.14
Рубрика: Спорт і їжа
Сьогодні існує безліч напрямків фітнесу. В одних присутні елементи танцю, інші мають на увазі використання для тренувань взуття на підборах. Але зовсім нещодавно з'явилося і ще один напрямок - Kangoo jumps.

Що це таке?


Kangoo jumps з англійської перекладається як «стрибки кенгуру». По суті, в стрибках і полягає суть тренувань. Вперше про такому незвичайному напрямку дізналися в середині минулого століття в Східній Європі, але доопрацювали його зовсім недавно в Північній Америці. І тепер стрибки кенгуру підкорюють весь світ.
Kangoo jumps - фітнес для схуднення та гарного настрою

Найголовніша особливість такого напрямки фітнесу - використання спеціального взуття. До підошви черевиків прикріплені напівсферичні деталі, що мають посередині перемичку, яка забезпечує сфер рухливість і дозволяє займаються пружинити в такому взутті. Верх являє собою щось схоже на основу роликових ковзанів, але, звичайно, замість коліщат тут пружні платформи.

Що дає Kangoo jumps?


Отже, що ж можуть дати тренування Kangoo jumps? Ось основні їх переваги:

 • Навантаження на хребет, а також на суглоби колін і тазу мінімальна, тому що, по-перше, ви не будете відчувати дискомфорт, по-друге, убезпечите себе від травм. Дивно, але при бігу навантаження на ноги знижується на 80%, при цьому всі м'язи працюють, а жир згоряє.

 • Заняття дозволять задіяти і зміцнити практично всі м'язи, навіть ті, які зазвичай не працюють при стандартних навантаженнях. М'язи спини, рук, преса , стегон і сідниць стануть більш рельєфними.

 • Такі навантаження дуже корисні для дихальної та серцево-судинної систем. Ви дихаєте частіше, ніж зазвичай, а це дозволяє зміцнити органи дихання і поліпшити їх роботу. Також тренується серце, яке починає працювати краще і злагодженіше.

 • Так як дихання частішає, а поліпшується робота серця, то збагачена киснем і поживними речовинами кров надходить до всіх органів і тим самим значно покращує їх роботу. Виходить, що весь організм починає функціонувати злагоджено і без перебоїв.

 • Це не так складно, як може здатися на перший погляд! Навіть новачок або непідготовлена людина зможе тренуватися. Даний напрямок фітнесу не має вікових обмежень.

 • Фітнес Kangoo jumps дуже корисний для схуднення. Так, за одну півгодинну тренування можна спалити близько 700-1000 калорій. Все залежить від вас і від інтенсивності тренувань. Але в будь-якому разі це набагато ефективніше, ніж біг або проста аеробіка.

 • Це дуже цікаво і весело! Стрибати люблять багато хто (і не тільки діти), так що тренування принесе задоволення і дозволить отримати масу позитивних емоцій. Від апатії і депресії не залишиться і сліду.


 • Усім чи можна займатися?


  Kangoo jumps - фітнес для схуднення та гарного настрою

  Протипоказання практично відсутні, але все ж деякі обмеження існують.

 • Якщо у вас є захворювання серцево-судинної системи, то неодмінно повідомте про це тренеру і перед початком занять обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Але тренування цілком можливі, просто для вас тренер інсмідуально підбере програму, що передбачає мінімальні навантаження.

 • Не варто ризикувати при серйозних захворюваннях опорно-рухового апарату. Хоча поза загостренням займатися можна, іноді це навіть корисно. Навантаження на суглоби мінімальна, так що значної шкоди ви не вчиніть.

 • При загостреннях хронічних захворювань або при гострих інфекціях від тренувань теж краще відмовитися.


 • Що стосується віку, то тут обмежень немає, так що можуть займатися люди практично різного віку, навіть діти старше 6 років.
  Деякі види фітнесу протипоказані людям зі значним надлишком маси тіла, але Kangoo jumps можуть займатися майже всі.

  Спеціальна взуття


  Kangoo jumps - фітнес для схуднення та гарного настрою

  Без взуття заняття неможливі, так що вона буде потрібна в будь-якому випадку. Її можна купити або взяти в оренду. І тут виникає кілька запитань.

 • Яка вартість пари? Відразу варто зазначити, що вона досить висока і становить близько 10-15 тисяч. Якщо ви вирішите таке взуття орендувати, то це теж зовсім не дешево. 30 хвилин обійдуться вам в 200-100 грн, так що якщо ви плануєте займатися регулярно, то варто витратитися один раз.

 • Зручно ходити в такому взутті? Складно? Той, хто вперше одягає цю взуття, відчуває себе незатишно і незвично. По-перше, на 20-30 сантиметрів збільшується зростання. По-друге, спочатку ходити і тим більше займатися незвично. Але вже на друге заняття практично всі звикають і почувають себе впевнено і комфортно.

 • Чи Не небезпечно це? Безпека занять в такому взутті була доведена в ході випробувань. Платформа досить широка, так що впасти майже неможливо. Всі кріплення міцні, тому під впливом вашої ваги нічого не зламається і не розвалиться.

 • Як довго служить таке взуття? Купивши пару, ви можете сміливо займатися, але пам'ятайте про те, що потрібна заміна пружин. В середньому термін їх служби складає 60-80 годин. Якщо пружини не змінювати, то пружний ефект буде слабшати, що може викликати поломку. Провести заміну можна самостійно, вивчивши державну взуття інструкцію.

 • Чи потрібно доглядати за взуттям? Так, безсумнівно, особливо якщо ви займаєтеся на вулиці. Пісок та бруд можуть забиватися в щілини, збільшувати тертя елементів і скорочувати термін служби виробу. Так, після заняття варто промити взуття в слабкому мильному розчині і добре просушити. Періодично розбирайте конструкцію і мийте кожен елемент окремо. Якщо якась деталь вийшла з ладу, замініть її.


 • Як тренуватися?


  Kangoo jumps - фітнес для схуднення та гарного настрою

  Перерахуємо кілька важливих особливостей:

 • Тренування можуть проходити у залі або на свіжому повітрі.

 • Ви можете займатися з тренером, так і самостійно в домашніх умовах. Але перший час краще проводити заняття під керівництвом досвідченого фахівця, щоб він, по-перше, розробив інсмідуальну програму тренувань з урахуванням ваших побажань, цілей і можливостей, по-друге, зміг вчасно виправити помилки.

 • Новачкам краще починати з мінімальної тривалості тренувань. Для першого разу вистачить 5-7 хвилин. Наступного разу спробуйте займатися 10-15 хвилин. В результаті доведіть тривалість одного тренування до 30-40 хвилин.

 • Оптимальна періодичність занять - 3-4 рази в тиждень, тобто через день. Так м'язи будуть встигати відпочивати, але ефективність при цьому не постраждає.

 • У перший час ви можете відчувати дискомфорт або навіть болю в тілі. Це нормально і незабаром пройде.

 • Контролюйте своє самопочуття і стан. Не допускайте запаморочення і потемніння в очах.


 • Вибір вправ


  Вправи Kangoo jumps можуть бути найрізноманітнішими. Наприклад, можна використовувати елементи танцю, аеробіки та інших видів спорту. Але варто пам'ятати, що взуття не призначена для постійних стрибків, так що уникайте таких вправ.
  При виборі програм враховуйте свої цілі (зниження ваги, зміцнення м'язів), можливості та вподобання. Можна займатися за однією з готових програм, а можна попросити тренера підібрати щось спеціально для вас.
  Тренуйтеся із задоволенням і з користю!