Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати і зробити запрошення на своє весілля?

Як вибрати і зробити запрошення на своє весілля?

Додано: 06.10.14
Останнім часом далеко не всі закохані пари пов'язують себе узами шлюбу з усією помпезністю і грандіозністю, як це було раніше: сходили в ЗАГС, отримали свідоцтво про шлюб і на цьому все святкування закінчується.
Але, все-таки, у більшості молодята все ще намагаються відзначати знаменну подію народження нової сім'ї, як годиться, з гарним святом і незліченною кількістю обов'язкових традицій, одна з яких - виготовлення і відправлення запрошення гостям.
Як вибрати і зробити запрошення на своє весілля?

Якщо ви все-таки вирішили святкувати весілля за всіма правилами, то такий важливий момент ніяк не можна ігнорувати, адже, по суті, і вся підготовка повинна починатися, причому не тільки самих молодят, але і гостей!
Красиві і, з трепетом виконані, запрошення, по суті, є «обличчям» вашого майбутнього торжества, оригінальні і яскраві екземпляри, напевно, будуть зберігатися вашими гостями довгі роки, як нагадування про світле день вашого одруження.
Якщо ви хочете, щоб запрошені гості по достоїнству оцінили ваше особливе відношення до них та повагу, необхідно подбати про те, щоб ваші весільні запрошення виглядали незвично, стильно і унікально.

Звичайно, за такими екземплярами можна відправитися прямо в весільний салон або в друкарню, де вам запропонують безліч різноманітних варіантів, але є і інший спосіб - зробити запрошення на весілля своїми руками. Звичайно, доведеться витратити час, сили та енергію, але воно того варте! Особливо захоплююче займатися такою справою разом з нареченим або подружками - і швидше і веселіше!
Як вибрати і зробити запрошення на своє весілля?

Які бувають запрошення і що вибрати для себе?


Сьогодні існує величезна безліч найрізноманітніших і незвичайних ідей, як оформити запрошення на весілля, не смно і загубитися в такому море краси і урочистості.
Саме перше і головне, на що ви повинні звернути увагу при виборі листівок, це їх колір і стилістика, які повинні повністю відповідати тематиці і декору вашої майбутньої весілля, по суті, вони стануть своєрідною промовистим «прелюдією» до вашого торжества.

Якщо ви плануєте проводити тематичну весілля, наприклад, в стилі Гавайської вечірки у стилі 60-х або в сільському стилі, то і запрошувальні листівки повинні бути оформлені в їх стилістики.
Як вибрати і зробити запрошення на своє весілля?

Зараз в моді нестандартні і вельми оригінальні урочистості: весілля на велосипедах, весілля в стилі середньовічного балу або в національних традиціях іншої країни, не забувайте, що і ваші запрошення повинні вписуватися у вигадану вами концепцію, і, простіше і дешевше виготовити їх самостійно.
Як вибрати і зробити запрошення на своє весілля?

Отже, можливі види запрошень на весілля • Класичні - їх можна купити в будь-якому спеціалізується магазині або виготовити своїми руками. Зазвичай вони виготовляються з кольорового або білого картону, на який приклеюються декоративні елементи, наприклад, стрічки, мереживо, камінці і намистини, зображення квітів, в цілому, все, що приходить на розум самим молодятам. Картон складається навпіл, а всередині нього вклеюється роздрукований текст або пишеться текст запрошення від руки, що, у вік комп'ютеризації, дуже зворушливо і оригінально. По суті, нічого складного, доведеться згадати уроки праць, де нас змушували старанно приклеювати різні елементи до загального аркушу паперу.

 • Запрошення в конверті. Тут присутні два можливих варіанти: у першому випадку купуються окремі чисті конверти, всередину яких вкладається аркуш з текстом запрошення. Сам конверт можна прикрасити знову-таки, з допомогою стрічок, аплікацій або будь-яких інших декоративних елементів. Інший варіант: текст запрошення роздрукований прямо на конверті, для прочитання він розкривається цілий аркуш паперу. Такий спосіб самостійно зробити складніше, але якщо у вас є кольоровий принтер і невеликі навички до складання паперу фігурки, то можна спробувати і тут викрутитися своїми силами.

 • Запрошення сувої. Ще один, вельми креативний і навіть, можна сказати, казковий спосіб запросити своїх гостей на весілля. До речі, такий варіант відмінно підходить для тематичних весіль в середньовічному або казковому стилі, головне, скрізь дотримуватися основну стилістику. Найскладніше буде купити відповідну папір, адже, бажано, щоб вона мала ефект старовини або, навпаки, була прикрашена вигадливими вензелями, незвичайними мереживами. При створенні таких запрошень теж існує два варіанти: або роздрукувати написати красивим шрифтом текст запрошення на аркуші паперу, його згорнути в трубочку і закріпити оригінальною стрічкою або спеціальним кільцем. Є й інший спосіб: сувій з текстом вкладається у весільний тубус. По правді, такі тубуси виготовити своїми руками складно, тому їх краще купувати в салонах або зробити на замовлення.

 • Є й інший, дуже сучасний спосіб, запросити своїх гостей на весілля. Для цього вам не знадобиться нічого, крім комп'ютера та інтернету: на просторах мережі існує величезна кількість можливих шаблонів весільних запрошень, є навіть спеціальні сайти, де в кілька кліків можна створювати цікаві електронні запрошення. Недорого і цікаво, правда, слід пам'ятати, що такий спосіб більшою мірою підходить для молоді, а ось людям у віці все-таки варто відправити традиційні запрошення, вони це зрозуміють і оцінять набагато більше.

 • Запрошення у вигляді сувенірів. Є ще один оригінальний спосіб запросити своїх друзів на торжество - надіслати їм запрошення, суміщені з невеликим презентом. Зазвичай для цього купують невеликі подарункові коробочки, всередині кришки або прямо на ній пишуть текст запрошення, а всередину вкладають сюрприз - солодощі, живе мило, невеликий сувенір або маленька квіточка. Такі запрошення більше нагадують весільні бонбоньєрки, але, будьте впевнені, ваші гості по достоїнству оцінять ваші старання і оригінальність.

 • Використовуйте своє почуття гумору! Прикольні та оригінальні листівки - це не завжди рюшечки і завитки, якщо ви не боїтеся смішити і бути смішними, можете прикрасити вітальні вашими карикатурами або нестандартними фотографіями з вашими зображеннями. Не забудьте оживити текст, замість стандартних фраз додайте що-небудь своє, миле і унікальне.

 • Відео-запрошення. Є і такий спосіб: зніміть невеликий передвесільний кліп, він може містити історію вашого знайомства, шматочки підготовки до весілля, або якісь романтичні моменти. На весілля запрошують відеооператора, от ви і зможете заздалегідь оцінити його здібності. Таке відео ви і самі будете з великим задоволенням, переглядати після весілля і показувати своїм дітям.


 • Що писати і коли вручати?


  Вручати весільні запрошення необхідно заздалегідь, бажано за місяць-півтора, щоб ваші гості встигли підготуватися до свята, домовитися на роботі про вихідному або придбати квитки, якщо хтось живе в іншому місті.
  Як вибрати і зробити запрошення на своє весілля?

  Текст запрошення не повинен бути занадто великий, це не поема, а лише легке нагадування про дату знаменного дня: вкажіть, до кого ви звертаєтеся, яка подія описуєте, дату і місце проведення події, при чому окремо для розпису і окремо для святкування банкету.