Корисні поради
на всі випадки життя
» » Обручки: як вибрати ідеальні?

Обручки: як вибрати ідеальні?

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Для кожної майбутньої молодої сім'ї вибір обручок - справа неймовірно відповідальна, за ступенем серйозності та важливості навіть перевищує вибір весільного сукні або меню в ресторані, адже це, по суті, єдиний елемент, який залишиться з вами на все подальше життя.
Якщо ви читаєте цю статтю, то, мабуть, вас можна привітати, ви зустріли ту єдину половинку, з якої хочете зв'язати себе узами шлюбу, звити своє сімейне гніздечко і прожити рука об руку до кінця своїх днів.
Обручки: як вибрати ідеальні?

Щоб якось позначити це подія, на всіх континентах земної кулі існує традиція проведення весілля - свята єднання двох люблячих сердець, а обручки - це головний атрибут, як самого свята, так і всієї подальшої спільного життя.
Два колечка, які будуть прикрашати ваші безіменні пальці правої руки, це важливий незмінний символ, який з перших днів укладення шлюбу буде свідчити про ваш новий статус: чоловік і дружина. Тепер не існує «я і ти», тепер є тільки «ми» і «наша сім'я», маленьке колечко саме за свого володаря говорить про деякі обмеження його свободи, з якими потрібно рахуватися.
До речі, раніше обручку було прийнято носити на безіменному пальці лівої руки, адже, згідно з повір'ями, саме там розташовується вена, яка з'єднує її з серцем. Насправді, докази такого явища досі не знайдено, однак, наприклад, представники католицької віри, дотримуються саме такої традиції і носять обручки на лівій руці.
Так чи інакше, з обручками пов'язано безліч упереджень і забобонів, як вибрати саме такий варіант, який сподобається не тільки зовні, але і буде поєднуватися зі всіма усталеними традиціями?
Обручки: як вибрати ідеальні?

Сучасні молоді пари все частіше стикаються з проблемою вибору такої важливої деталі, адже в даний час ювелірні магазини пропонують такий широкий вибір кілець, що очі розбігаються і загальної думки на рахунок того, якими повинні бути обручки, не складається.
Відповідь одна - найголовніше, щоб вони подобалися саме вам, а вже потім відповідають якимось застарілим традиціям і нормам, які змінюються день від дня. Зараз все більше молодят відмовляються від стандартів, віддають свою перевагу на користь незвичайних і нестандартних рішень, які будуть радувати їх все життя.

«Двох сердець одне решенье»


А традиції і забобони починаються прямо з самого початку: вважається, що вибором і покупкою повинен бути спантеличений виключно молодий чоловік, наречена в цей процес не присвячується. Але в умовах сучасного суспільства від такого звичаю відмовляється переважна більшість молодих пар, наречений і наречена разом задають тон майбутньої весільної моди. Ще б, адже дівчатам так важливо, щоб колечко і зовні сподобалося, по пальчику «село» і, звичайно, було зручним.
До речі, останній критерій - дуже важливий, адже треба подумати, що це не якась дрібничка, яку можна буде після тижня шкарпетки закинути в дальній шафа. З цим елементом вашого подружнього життя ви практично не будете розлучатися, тому в ньому ви повинні себе почувати максимально комфортно.
Наші мами і бабусі особливо не заморочуються з приводу того, яким має бути обручка, адже у часи їхньої молодості вони, в більшості, були гладкими і, найчастіше, виготовлялися з жовтого золота.
Обручки: як вибрати ідеальні?

Найвідоміша і досі застосовна багатьма молодятами, традиція свідчить, що обручки повинні бути обов'язково гладкими, так як тільки вони символізують і пророкують «гладку» і гармонійне життя майбутньої молодої сім'ї.
Якщо ж кільця прикрашені плетінням, гранями, інкрустовані камінням або виконані з рельєфною поверхнею, то вони є вісниками такий же «вибоїстій» і важкою сімейного життя, яка буде складатися з великої кількості сварок, суперечок і розчарувань, які будуть повторюватися як би «по колу».
Хто знає, звідки пішла така традиція, але саме вона часто призводить молодят у глухий кут, адже сваритися не хочеться, але і нудне плоске кільце теж не радує, що і говорити, носити його все життя! Вірити прикметам і весільним забобонам чи ні - справа хазяйська, однак, що цікаво, змінюється весільна мода, змінюються і традиції.
Наприклад, відносно недавно з'явилася нова прикмета: обручки з діамантами обіцяють «гладку» життя в достатку. До речі, і інші дорогоцінні або напівдорогоцінні камені мають своє певне значення в обручках, наприклад, рубін - символ вічного кохання, сапфір - символ високої моральності та чистоти, а місячний камінь здатний оберігати молоду сім'ю від сварок.
Обручки: як вибрати ідеальні?

Що стосується матеріалу, то тут якихось певних обмежень немає, але, найчастіше, використовуються дорогоцінні і «благородні» метали, наприклад, червоне, жовте або біле золото, платина або срібло. Можна використовувати комбінації декількох металів, але, найчастіше, молодята вибирають «золоту середину» - кільця з золота, оскільки срібло дуже скромно виглядає, а платина може обійтися надто дорого.
До речі, цікаво, що, наприклад, в Ірландії шлюб не вважається законним, поки наречений не одягне на палець нареченої саме золоте кільце. Існував навіть такий звичай, згідно з яким молодята брали золоте колечко у священика, так би мовити, «на прокат», а після церемонії відразу ж повертали.

А буває так, щоб і модно, і зручно?


Якщо відкинути всі забобони і відправитися з майбутнім чоловіком в ювелірний магазин за кільцями своєї мрії, то тут з'являється інша трудність: все, що модно і красиво, не завжди зручно і практично. Наприклад, останнім часом в моді широкі кільця, приблизно 8-10 мм, на жіночій ручці вони не завжди виглядають гармонійно, та ще й в процесі шкарпетки можуть натирати.
Хоча, все залежить від інсмідуальних будівель пальця, наприклад, на тонких і довгих пальцях такі кільця виглядають цілком доречно, а ось на повних руках і коротковатих пальчиках - безглуздо. У будь-якому випадку, кільця потрібно міряти, краще всього перебрати кілька різних за формою варіантів, і вже серед них вибирати найбільш комфортний.
Пам'ятайте, що обручка все-таки в першу чергу повинно бути зручним, а вже потім красивим.

Не забудьте і про те, що важливе значення відіграє якість дорогоцінних виробів, щоб кільце не урвався або не зламалося, а буває і таке, краще купувати їх в перевірених ювелірних магазинах. Варіанти з рук тут не підходять, мало того, що носити чужі обручки - поганий знак, вас ще й можуть обдурити, підсунувши дешеву підробку.
До речі, багато пар віддають перевагу звичайним колечка, які зсередини прикрашають гравіюванням, яка символізує щось особливе чи важливе для самої пари. Найчастіше вибирають таку напис, при погляді на яку завжди виникають теплі і трепетні почуття, наприклад, ім'я половинки, слова клятви, рядок з улюбленої пісні або дата важливої події.
Пам'ятайте, що для гравіювання підходить не будь-який метал, краще всього її сприймає золото 585 проби або платина.