Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як можна вдало вийти заміж будь-якій дівчині?

Як можна вдало вийти заміж будь-якій дівчині?

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Практично кожна дівчина мріє про витонченому вінчальній сукні, пишне весілля з розмахом і безтурботним подружнього життя. В даний час в мережі інтернет чимало інформації про щасливе заміжжя, але не вся ця інформація повна і конкретна. У даній статті ми намагалися висвітлити всі нюанси вдалого заміжжя і підбору гідного кандидата на роль нареченого. Є кілька правил.

Матеріальний достаток - не головне


Жоден нормальний чоловік не зазнає ставлення до себе як до мішка з грошима, або сам чоловік буде ставитися до Вас належним чином, це варто розуміти. Тому любителькам багатих «папіків» треба, перш за все, подумати, чи варто «гра свічок». Коли мова йде про справжнє почуття, то матеріальна сторона сама собою відходить на другорядний план, адже якщо жінка все робить правильно, то й чоловік поруч з нею стає сильним і процвітаючим людиною. Хіба це не здорово - досягти вершин разом?
Як можна вдало вийти заміж будь-якій дівчині?

Подумайте, що для Вас важливіше


Знову ж повернемося до попереднього питання про матеріальний достаток. Якщо для жінки все-таки важливіше почуттів матеріальний добробут чоловіки, то такій особі необхідно поставити заборону на тих чоловіків, які не дотягують до Вашої «планки». Необхідно тримати свої емоції, почуття собі і не показуючи їх, робити свої висновки про цікавлять Вас аспектах. У разі якщо, навпаки, для жінки важливіше почуття, а матеріальні блага на другому місці, то їй необхідно розкриватися для партнера, оголюючи свої відчуття, якщо вона щось відчуває до нього.

Не забегайте вперед


Не потрібно ні в якому разі квапити події в таких питаннях, адже з людиною якого Ви оберете, можливо, доведеться провести всю свою життя. Тому Вашого обранця необхідно знати як свої п'ять пальців». Коль скоро ви почнете спільну життя, поквапившись, розпочнеться спільний побут, буде з'являтися майно, нажите спільно, і в разі розлучення чекають судові позови, а як наслідок зіпсовані нерви і взаємини. Ось чому щоб вищевказаного не сталося, не прискорюйте своє заміжжя, а краще дізнайтеся свого партнера, почніть йому довіряти.

Не йдіть на поводу у хвилинній слабкості


Дуже часто трапляється так, що при знайомстві з дівчиною чоловік виявляється вкрай уважним і ввічливим. Він завойовує її увагу своєю впевненістю в собі, приємною зовнішністю та ін. Дівчині такий хлопець відповідно починає подобатися і ті емоції, які зароджуються в дівчині, виливаються в шикарний секс. Потім настає період таких відносин, що супроводжуються красивою «лав сторі», побаченнями, пристрасним сексом.
Як можна вдало вийти заміж будь-якій дівчині?


Дівчина під владою такого потягу зовсім не замислюється над питанням, що стосується обличчястості самого партнера, не думає хто його батьки, її не турбує його матеріальний добробут, не замислюється про те, яке їх чекає спільне майбутнє, тобто живе справжнім днем. І коли від нього слід пропозицію вийти заміж, вона погоджується, адже їй добре з ним в цю секунду
Після весілля така ейфорія закінчується, і на зміну їй приходить розчарування. Вона дізнається все про його характер, друзів, способу життя і розуміє, що вони два абсолютно різних людини. На жаль, дуже рідко такі історії закінчуються щасливим шлюбом.

Йдіть на компроміс


Запорукою щасливого сімейного життя вважається вміння прийти подружжю до компромісу, тобто здатність пожертвувати заради коханої шкідливою звичкою, своїми інтересами в інтересах сім'ї. На це здатний далеко не кожен. Потрібно віддавати собі звіт, що неможливо просто так взяти і вдало «вискочити заміж», щасливе подружжя це нескінченна робота над відносинами, в якій ви зі своїм партнером змінюєте десь себе, а десь своє ставлення до деяких речей. В своїх подружніх взаєминах потрібно шукати сильні сторони і не надавати великого значення неприємних дрібниць, коригуючи їх час від часу.

Не виходьте заміж з жалю


Є такі жінки, які в силу своєї безвольність або безхарактерність, розчарувавшись у чоловікові, не здатні йому відмовити, якщо їх пов'язує тривала романтична історія. Вони вважають, що тим самим вони зобов'язані продовжувати стосунки, і, як правило, виходять за таких чоловіків заміж. Відповідно такі шлюби зрештою, закінчуються розлученням.
Такі муки турбують і тих жінок, які після невдалого шлюбу, вже маючи дітей, бояться втратити, як їм здається останній шанс. І погоджуються на шлюб з чоловіком, що називається «аби було».
Таким чином, тут наступним принципом успішного заміжжя можна вважати вміння подбати про своє щастя, адже за Вас цього ніхто не зробить.

Як вийти заміж «далеко не дівчинці»


Як вже відомо, найбільш небезпечна жінка, жінка до 30 років, вона все така ж гарна, але вже не так дурна. Тому заміжжя для неї це не тільки мета, але вже і спосіб випробувати свою жіночу хитрість і кмітливість на ділі.
Однак чимало розладів викликають подруги, які вже встигли вийти заміж, народити дітей і щасливо живуть, як ніби з докором питаючи Вас про те: «Коли ти нарешті вийдеш заміж?»
Як можна вдало вийти заміж будь-якій дівчині?

Основна проблема полягає в тому, де знайти того самого чоловіка. Добре якщо він зустрітися Вам на виставці автотехніки або електроніки, там, де зазвичай раджу знайомитися психологи, але, на жаль це не завжди вдається. Якщо він і знайдеться, то, швидше за все, буде зайнятий. А за скільки Ви хочете заміжжя - це не наш варіант. Тому треба відвідувати ті місця, де є самотні чоловіки.
Жінці варто строго дотримуватися одне важливе правило - не шукати в кожному чоловікові потенційного претендента на руку і серце. Всі чоловіки відчувають цю особливість жінок «після 30». Їм набагато цікавіше зустрічатися з тією, яка як би не бажає серйозних стосунків і нікуди не поспішає. Головне тут себе правильно налаштувати. Дуже часто таким жінкам не вдається знайти чоловіка з-за якихось внутрішніх настанов і переконань, набутих своїм життєвим досвідом.
Не потрібно нарікати на те, що Ви якась не така, і тому тобі складно знайти відповідного чоловіка. Але багато жінок у Росії переживають ту ж проблему, а вона полягає в менталітеті російського чоловіка. Тому шукати вільного чоловіка приблизно свого віку можна у країнах Європи, Канаді, там, де середній вік для одруження чоловіка вважається правилом. Для таких цілей в наш час є інтернет, або шлюбні агентства.
Крім усього, необхідно знати і відчувати ті вимоги, які Ви пред'являєте до обранця, всі ці моменти необхідно буде усвідомлювати на початковому етапі знайомства, щоб не втрачати дорогоцінного часу даремно.
Не потрібно переживати якщо з першого, другого разу не виходить, той хто шукає, неодмінно знайде своє, потрібно лише трохи часу і терпіння, потрібно подумки відпустити ситуацію, і все само прийде до тебе в руки. Якщо вже від чоловіка надійшло головне пропозицію, не поспішайте, поживіть в його країні, узагальніть інформацію про нього, про його ритмі життя і робіть відповідні висновки.
На заході дуже популярні шлюбні контракти (договору) перед заміжжям необхідно уточнити всі питання, що цікавлять Вас моменти, щоб уникнути неприємних колапсів.
І насамкінець найголовніше - пам'ятайте, вірте і любіть себе. Коли полюбиш себе сам - тебе полюблять інші. Займайтеся саморозвитком, ходіть на цікаві заходи, візьміть курси іноземної мови, нехай Вам буде цікаво самій з собою - і у вас все вийде!