Корисні поради
на всі випадки життя
» » Подружка нареченої і її роль на весіллі

Подружка нареченої і її роль на весіллі

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
І ось настав цей момент, твоя подруга пропонує тобі стати подружкою нареченої. Можна тільки уявити, наскільки це приємна подія, адже обрали саме тебе з десятка знайомих, подруг, колег і родичок. Це говорить про те, що ти особлива людина для нареченої, яка довіряє тобі і сподівається на твою чималу допомогу.
Останнім часом іноземне поняття «подружка нареченої» стало дуже популярним в наших країнах, воно аналогічно нашої «свідка» або «дружка». Відмінності лише в тому, що подружок нареченої може бути декілька, все залежить від бажання нареченої, але все одно серед них зазвичай вибирається головна подружка, за традицією це краща подруга нареченої.
Подружка нареченої і її роль на весіллі

Звичайно, якщо найкращих подруг кілька, то і головних подружок нареченої можна зробити кілька, але це, швидше за все, додасть чималих клопоту, як самим подружкам, так і нареченій, сварок і розбратів не уникнути, адже у кожного буде своя точка зору на одну і ту ж ситуацію.
Існує думка, що подружкою нареченої може стати лише незаміжня подруга і, бажано, не родичка. Але все це дурниці, щастя майбутньої молодої сімейної пари ні в якому разі не залежить від статусу свідка, а наречена в такий день має право бачити поряд з собою саме ту подругу, яку вона хотіла б найбільше.
Існує чимала кількість прикладів, коли подружкою нареченої була заміжня, розлучена, а то й навіть вдова, і ці сімейні пари жили довго і щасливо. Те ж саме можна сказати про тих весіллях , де дотримані всі традиції, а сім'я все одно розпадається мало не через рік.

Що повинна робити подружка нареченої на весіллі?


Якщо ви все-таки погодилися на таку роль, то потрібно відразу усвідомити, що це зовсім непросте становище. Звичайно, цим можна пишатися званням, однак у недалекому часу починаєш розуміти, що все не так добре, як хотілося б.

Весілля починається заздалегідь


Будь готова до того, що, як тільки тебе нагородили настільки почесним званням, ти вже автоматично стаєш основним помічником у підготовці цього великого свята. Подружка нареченої повинна проводити велику кількість часу поруч з нареченою, допомагаючи їй у виборі весільного плаття і зачіски, що передбачає поїздки за весільним салонам, вивчення всіляких журналів, форумів і весільних статей.
Подружка нареченої і її роль на весіллі

Будь готова до того, що саме подружка нареченої повинна бути в курсі всіх модних тенденцій, а також останніх весільних трендів, щоб вміло радити і допомагати нареченій при виборі, як основного сукні, так і допоміжних аксесуарів: туфлі, фата , прикраси, білизна, а також макіяж і зачіска.
Звичайно, обом дівчатам буде значно простіше, якщо наречена вирішить скористатися послугами шлюбного агентства. Однак таке може і не трапиться, тому необхідно бути готовою до того, що, швидше за все, практично всі весільні клопоти лягають саме на ваші плечі.
Якщо так, то подружка нареченої підбирає бенкетний зал, допомагає домовитися з фотографом, видеографом, а також тамадою і музикантами. Наречена з подружкою займаються запрошеннями, вибирають оформлення банкетного залу, а також займаються підбіркою меню.
Загалом кажучи, на тендітні плечі двох дівчат лягає практично вся організація, аж до самих дрібниць, наприклад, якого кольору повинні бути квіти в кишеньці у нареченого, а також, які фігурки будуть краще виглядати на весільному торті.

Головне - це терпіння


Крім фізичних обов'язків подружки нареченої, існують і деякі моральні принципи, яких необхідно дотримуватися, якщо і після весілля ви хочете залишитися все такими ж хорошими подругами.
Подружка нареченої і її роль на весіллі

Необхідно чітко усвідомити, що цей день - день твоєї подруги, вона має право бути королевою і богинею, навколо якої все пурхають. Звичайно, все має бути в межах розумного, але наречена, звичайно, може і трохи покапризувати, особливо це стосується самого напруженого часу - в останній тиждень перед днем Х, так і в день самого весілля.
Подружка нареченої, добре знаючи характер і всі сторони нареченої, повинна вміло підтримувати і заспокоювати її, адже їй зараз дійсно важко. Варто менше звертати увагу на «різкості» нареченої, не приймати все близько до серця, а краще активно справлятися зі своїми обов'язками.

Що повинна робити подружка нареченої в день весілля?


В день самого свята подружка має приїхати раніше за всіх до нареченої, щоб допомогти одягтися і привести себе в порядок. Традиційно саме на плечі головною подружки нареченої лягає вся церемонія викупу, тому необхідно заздалегідь підготувати захоплюючі конкурси, а також гарні слова, щоб не розгубитися перед великою кількістю людей. До речі, теж саме стосується дівич .
Саме від того, як добре підготуватися подружка нареченої, буде залежати якість веселощів, а також те, з яким настроєм наречена буде починати свій день весілля. Є традиція, що на дівич-вечорі наречена повинна поплакати про що йде холостяцького життя, хоча б в уяві, це впливає на щастя молодих у шлюбі.

Що стосується зовнішнього вигляду подружки нареченої, то сукня і зачіска повинні бути досить скромними. Вважається ознакою поганого тону, якщо подружка нареченої своїм надмірно високим сукнею або яскравим макіяжем затьмарює наречену.

Найчастіше сама наречена вибирає колір і фасон сукні для своєї подружки, адже це її день і саме їй вирішувати, в якому вбранні буде хизуватися одне з головних дійових осіб.

Найкраще підійде класичне плаття обтягуючі ніжних тонів, слід уникати глибоких декольте і відвертих вирізів. Також слід бути обережною з білим і чорним кольором, адже зрозуміло, що білий колір нареченої, ну а чорний може здатися недоречним в такий день. Теж саме стосується і макіяжу, краще щоб він був природний, не привертає надмірну увагу.

Плюс до всього, подружка нареченої повинна ще й:  • цілий день стежити за станом нареченої, щоб у тій не потік макіяж, не растрепалась зачіска. Саме в її сумочці повинні зберігатися всі необхідні дрібниці: матуючі серветки, помада, нитка з голками, шпильками, запасні панчохи і шпильки, мінеральна вода, а також все, що може терміново знадобиться нареченій;

  • перед реєстрацією саме подружка доглядає за нареченою, допомагає їй вийти з машини, допомагає нареченій з фатою, а також забирає букет, а після реєстрації допомагає зібрати всі букети;

  • під час весільної фотосесії подружка нареченої повинна стежити за часом, щоб молоді не спізнилися в ресторан або в ЗАГс, а вже на місці повинна простежити, що всім всього вистачає, розпорядиться, коли подавати які закуски.