Корисні поради
на всі випадки життя
» » 75 років з дня весілля - яке весілля?Коронне весілля - річниця весілля 75 років

75 років з дня весілля - яке весілля?Коронне весілля - річниця весілля 75 років

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
В даний час все рідше і рідше можна зустріти людей, які дожили до свого 75 - го весільного ювілею. Цей світлий весільний ювілей говорить про те, як багато часу пройшло з дня одруження двох люблячих сердець. Ці довгі роки спільного подружнього життя означають не тільки правильний вибір свого партнера, але і високий рівень терпіння, мудрості і турботи по відношенню до партнера по шлюбу. Людина, який зумів дожити до таких днів з дня одруження може з повною упевненістю пишатися собою і служити прикладом для тих, хто щойно вступив на цей нелегкий життєвий шлях.
75 років з дня весілля - яке весілля?Коронне весілля - річниця весілля 75 років


Коли святкується така подія як 75 - коронне весілля, то можна уявити собі те, скільки довелося пережити цим двом ювілярам. Адже зовсім непросто пройти пліч-о-пліч такий довгий шлях сімейного життя, в якому мають місце не тільки радість, добро і щастя, але і супутні негаразди, біди і потрясіння.

75 років з дня весілля - яке весілля?


Гості, запрошені на святкування такої події в більшості випадків не дарують дуже дорогих подарунків, а приділяють особливу увагу при виборі подарунка на те, щоб він підкреслював глибину почуттів і захоплення ювілярами.
Празднуемая через 75 років сімейного життя коронне весілля відрізняється якісно продуманої та підготовленої церемонією і програмою самого торжества, на яке запрошено величезну кількість родичів, друзів і знайомих. Люди, які прожили сімейним життям 75 років, мають велику і міцну загартування і стає зрозуміло, що вже ніхто і ніщо не зможе зруйнувати такий міцний союз.
Якщо люди, які дожили до 75-ї річниці подружнього життя не були обвенчани, то їм радять обов'язково здійснити таку церемонію, що допоможе їм бути нерозлучними і на небесах. Сама церемонія вінчання виглядає дуже зворушливо і робить такий союз двох сердець ще міцнішою та красивішою. В наш час дуже мало таких пар, які змогли дожити до цих днів, а ті, кому вдалося, пояснюють тривалість свого союзу не тільки довірою, вірністю і відданістю, але і веденням при цьому здорового способу життя.
75 - коронне весілля не має особливих традицій при виборі подарунків, але діти своїм батькам зазвичай дарують великий торт, який прикрашений лебедями, як знак любові та вірності. Подружжя разом розрізають святковий торт, частуючи один одного лебедями.
Якщо вам, вашим близьким і знайомим вдалося дожити до такої події, то дякуйте Богові і відзначайте такий великий день для вас і ваших близьких.
Тепер ви знаєте, яка весілля святкується на 75 років спільного життя і що потрібно дарувати цю річницю
75 років з дня весілля - яке весілля?Коронне весілля - річниця весілля 75 років
. Наступна річниця - Дубове весілля.