Корисні поради
на всі випадки життя
» » 70 років з дня весілля - яке весілля?Благодатна (вдячна) весілля річниця весілля 70 років

70 років з дня весілля - яке весілля?Благодатна (вдячна) весілля річниця весілля 70 років

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Виповнилося 70 років весілля - Благодатна (вдячна) весілля святкується. Такий ювілей є уособленням того, що подружжя знайшли в собі сили беззавітно любити один одного всі ці роки, залишаючись щирими, створюючи і зміцнюючи сім'ю, проходячи крізь масу життєвих випробувань рука об руку. Благодатне весілля - це справжнє щастя для закоханих людей, яким була надана можливість разом відзначити цей ювілей. Це подія, коли внуки, діти і гості дарують ювілярам такі презенти, які підбирають ті самі.

70 років з дня весілля - яке весілля?Благодатна (вдячна) весілля річниця весілля 70 років
70 років з дня весілля - яке весілля?


70 років весілля - Благодатна (вдячна) весілля-знаменна дата. І не випадково свято називається саме так. Істинна благодать, послана небесами - прожити разом сімдесят років, підняти на ноги дітей і онуків, порадіти тому, що на світ з'являються правнуки. За подібне щастя потрібно дякувати Всевишньому - адже далеко не кожній парі вдається стільки довгих і щасливих років прожити разом. На честь цього ювілею винуватці торжества можуть отримати в подарунок буквально все, що їм захочеться. Не обходиться і без живих квітів - цей подарунок приємний завжди.
Якщо ювіляри зможуть взяти участь в поїздках, потрібно організувати для них тур по святих місцях - це буде знак подяки Богові за щастя бути поруч сімдесят років! Звичайно ж, ніщо не замінить тепло зустрічей у колі сім'ї, спілкування з правнуками і онуками. В такому шанобливому віці вже накопичено колосальний життєвий досвід, багато пережито. Нехай винуватці торжества поділяться з молодим поколінням секретами свого сімейного благополуччя, розкажуть історії з життя, дадуть якісь поради. Повірте, вони будуть дуже вдячні вам за таке визнання.
Якщо онуки і діти ювілярів приймуть рішення організувати для них торжество, їм доведеться постаратися правильно все розрахувати, щоб не занадто сильно втомити літніх людей. Можна запросити всіх найближчих родичів - нехай подружжя помилуються плодами своїх праць, адже саме ювіляри стоять біля витоків безпосереднього підстави дружного і великого сімейства.
Гарним подарунком стане зроблений своїми руками колаж з маси сімейних фото. Такою композицією можна буде прикрасити практично будь-яку кімнату, вона буде постійно нагадувати подружжю про пережиті ними приємні моменти. До речі, непогано б оформити композицію зі знімків правнуків, онуків і дітей - найбільшою радістю для літніх людей стає можливість бачити тих людей, заради яких і вони створювали свій міцний сімейний союз сімдесят років тому.
Тепер ви знаєте, яка весілля святкується на 70 років спільного життя і що потрібно дарувати цю річницю
70 років з дня весілля - яке весілля?Благодатна (вдячна) весілля річниця весілля 70 років
. Наступна річниця - Коронне весілля.