Корисні поради
на всі випадки життя
» » 34 роки з дня весілля - яке весілля? Янтарне весілля - річниця весілля 34 роки

34 роки з дня весілля - яке весілля? Янтарне весілля - річниця весілля 34 роки

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
В даний час дуже мало щасливих сімей, можуть прожити досить довгий період життя спільно. Прожили в шлюбі сімейні пари 34 роки повинні бути дійсно дуже щасливі - не багато сімей разом до бурштинової весілля. 34 роки - бурштинова весілля, більшість можуть задаватися питанням, чому янтарна? Відповідь досить проста: для того, щоб отримати бурштин, потрібно досить багато часу-близько ста років пройшло, щоб із звичайної смоли отримати цей яскравий і чудовий камінь.
34 роки з дня весілля - яке весілля? Янтарне весілля - річниця весілля 34 роки

Сім'я, яка змогла пробути так довго разом, дійсно янтарна, пройшовши всі випробування довгого життя в шлюбі. У часи Русі, бурштин був одним із самих коштовних каменів, він часто прикрашав будь-яку наречену.

34 роки з дня весілля - яке весілля?


Янтарне весілля також є приємною можливістю побалувати один одного, подарувавши різні прикраси з прекрасного каменю. Бурштин свого роду унікальний камінь - він не тільки красивий, але і здатний відновлювати біополе людини. З-за цих здібностей, янтар є одним з лідерів серед подарунків коханій або коханому на тридцять четверту річницю спільного життя.
Одне із почесних місць по подарункам до такого прекрасного свята, а саме тридцять четвертої річниці, займає самий несподіваний і приємний подарунок: той якого в звичайному вживанні не могло бути. Для коханої, не пошкодувавши грошей, можна придбати дуже стильне і елегантне плаття з золотистих матерій. А на додачу до нього приємне спільне проводження часу.
Подаруйте своїй другій половинці квитки в кіно, балет, театр, галерею. Серед усіх відвідувачів вона буде на першому місці, як серед вас, так і більшості присутніх на заході. Вона буде відчувати себе якоюсь зіркою серед сірих мас, і по гідності оцінить вашу увагу. Проведіть незабутній вечір удвох, покажіть їй, що за всі тридцять чотири роки, прожиті в щасливому шлюбі, ваша дружина досі найкраща і ви готові на все заради неї.
Жінці набагато простіше підібрати подарунок своєму коханому чоловікові, так як чоловік завжди радий всякими подарунками. Але якщо вже повністю вдаватися в бурштинову весілля, непогано було б подарувати коханій тростину з бурштинової витонченою ручкою, яскравий бурштиновий портсигар. Також ваш улюблений супутник завжди буде радий навіть самому звичайному подарунку, тут слід виходити з його звичайного хобі. Подаруйте йому новий спінінг, якщо він любить рибалку, що до його улюбленому автомобілю, навіть самі прості диски викличуть у вашого судженого масу позитивних емоцій.
Тепер ви знаєте, яка весілля святкується на 34 роки спільного життя і що потрібно дарувати цю річницю
34 роки з дня весілля - яке весілля? Янтарне весілля - річниця весілля 34 роки
. Наступна річниця - Коралове весілля.