Корисні поради
на всі випадки життя
» » 14 років з дня весілля - яке весілля? Агатове весілля річниця весілля 14 років

14 років з дня весілля - яке весілля? Агатове весілля річниця весілля 14 років

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
З моменту весілля двох закоханих минуло 14 років - Агатове весілля! Дана назва є дуже символічним, адже агат - це камінь, всмившись в узори якого, можна побачити приголомшливі пейзажі і картини. Після 14 років спільного життя подружжя, здавалося б, знають один про одного все, але насправді саме в цей період вони починають вивчати один одного заново, відкривати нові якості, непомітні раніше сторони характеру.
14 років з дня весілля - яке весілля? Агатове весілля річниця весілля 14 років

14 років з дня весілля - яке весілля?


Шлюб, який існує вже протягом 14 років, можна сміливо називати «агатовою весіллям». У народі вважається, що агат - це камінь довголіття, здоров'я, життєвої сили, також він відповідає за такі людські якості, як доброта, спокій, упевненість в собі і своїх силах. Чотирнадцятирічному шлюбу вже не страшні ніякі випробування - це міцний і міцний союз. Агати бувають різних кольорів, форм і розмірів, жоден камінь не схожий на інший, як і в шлюбі чоловік і дружина не схожі один на одного.
Існує думка, що агат оберігає свого власника від неприємностей. Відповідно, союзу, просуществовавшему так довго, біда теж не загрожує. 14 років - агатове весілля, тому на ній немає місця сварок і скандалів. Агат допомагає чоловікові і дружині смитися на світ спокійніше, пом'якшує характер людини, що допомагає подружжю ставати добрішими, піклуватися один про одного. Агат вважається талісманом відмінного здоров'я і довгих років життя.
Можна з упевненістю заявити, що чотирнадцятирічному шлюбу не страшні труднощі і випробування. У цей період союз заряджається сильною позитивною енергетикою агата. У цей час можливий новий медовий місяць , так як почуття подружжя знову спалахують, стають сильнішими. Вважається, що діти, народжені на чотирнадцятий рік, є найбільш здібними та талановитими.
У день агатовою весілля подружжя повинні разом всмитися в візерунки на поверхні агату. Якщо обидва бачать один і той же малюнок, це означає, що подружжя досягли повного взаєморозуміння, набули здатність відчувати думки, вгадувати настрою один одного. Якщо в малюнку каменю обом привидівся квітка - це знак хороших звісток в недалекому майбутньому. Якщо ж візерунок більше нагадує дорогу - подружжя незабаром здійснить подорож. У разі ж, якщо обидва бачать якесь комаха - медовий місяць триватиме.
На агатовую весілля гарним подарунком дружині вважаються агатові намиста. Чоловікові буде приємно отримати в подарунок запонки з агата.
У світі є безліч традицій, пов'язаних з агатовою весіллям, але в будь-якому випадку цей свято принесе радість подружжю і їх родичам.
Тепер ви знаєте, яка весілля святкується на 14 років спільного життя і що потрібно дарувати цю річницю
14 років з дня весілля - яке весілля? Агатове весілля річниця весілля 14 років
. Наступна річниця - Кришталеве весілля .