Корисні поради
на всі випадки життя
» » 9 років з дня весілля - яке весілля? Фаянсове весілля - річниця весілля 9 років

9 років з дня весілля - яке весілля? Фаянсове весілля - річниця весілля 9 років

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Ви святкуєте 9 років спільного життя, але не знаєте, що подарувати своїй другій половинці? В цей день весільного ювілею вашої фаянсової весілля, а це саме фаянсове весілля прийнято дарувати ромашки . Чому? Тому, що ромашка - це сонячний квітка любові, символ радісного літа, душевного тепла, веселощів і розквіту в подружніх стосунках.

9 років з дня весілля - яке весілля?


Звичайно, відзначати таку річницю весілля найкраще запам'ятовується і веселому пікніку, десь за містом, на природі в оточенні дітвори і веселих друзів. Примітно, що в цей день подружжя назавжди прощаються зі старими образами, невисказанними докорами і дріб'язковими чварами. Як це краще зробити? Розбийте і викиньте з дому всю стару, з неймовірно нудними тріщинами, посуд.
Биття старої непотрібної посуду дуже ефектне і незабутнє видовище. Покличте своїх друзів і родичів, нехай вони теж візьмуть участь у цьому веселощі. Розбита на очах тещі або свекрухи тріснута чашка викличе неймовірний захват. І тоді на вас будуть смитися захопленими очима ваші родичі. Сміливіше прощайтеся з минулим, забуваючи всі образи і невдачі! Таке прощання з минулим дозволяє подружжю перейти на більш високий і якісний рівень відносин. До минулого вороття немає, тому отримаєте в подарунок від ваших гостей новий шикарний сервіз або придбайте разом з чоловіком новий посуд. Причому, виберіть разом вподобану посуд, радячись один з одним.
9 років з дня весілля - яке весілля? Фаянсове весілля - річниця весілля 9 років

У повсякденному житті ми користуємося звичайної фаянсовим посудом. Добротний фаянс-це своєрідний символ сталості і налагодженого побуту. Цей весільний ювілей фаянсової весілля якийсь рубіж, що знаменує досягнення певної мети. Безумовно, це чергова значуща сходинку в подружньому житті, причому досить досяжна.
Фаянсовий чашка завжди приваблює своєю розписом. Це розпустилися або яскраво квітучі бутони і квіти. Так і сім'я рік від року стає красивішим і згуртованішим, сімейна чаша наповнюється достатком до верху. Фаянсові чашки будуть нагадувати вам про те, що розбиту ненавмисно чашу, на жаль, не склеїти, втім, цього навіть не варто робити. Дев'ятому році подружнього життя виникає критичний період, тому вона тендітна, як фаянс. Постарайтеся зберегти свій союз.
Найкращим подарунком у цей ювілей є посуд. Кришталеві вироби, прозорі і дзвінкі, натякнуть на необхідність берегти сім'ю та стосунки, які легко можна розбити або порушити. Добротний і дорогий чайний або столовий сервіз, виготовлені кращими виробниками, стане символом міцності і стабільності взаємин.
Наповніть його до країв, адже у вас попереду ще багато років гідною і змістовної подружнього життя!
Тепер ви знаєте, яка весілля святкується на 9 років спільного життя і що потрібно дарувати цю річницю
9 років з дня весілля - яке весілля? Фаянсове весілля - річниця весілля 9 років
. Наступна річниця - Рожева (олов'яна) весілля .