Корисні поради
на всі випадки життя
» » 6,5 років з дня весілля - яке весілля? Цинкове весілля - річниця весілля 6,5 років

6,5 років з дня весілля - яке весілля? Цинкове весілля - річниця весілля 6,5 років

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Весілля - це з'єднання двох закоханих сердець, які готові прожити один з одним довго і щасливо. Свято прошумить швидко, а попереду у молодят ціле життя, зі своїми нелегкими буднями і складнощами. Кожна сімейна пара проходить життєвий шлях по-своєму, долаючи на шляху якісь випробування, притираючись один до одного. Але головною умовою сімейного життя є взаємність і щирість почуттів, завжди бути поруч в потрібну хвилину простягнути руку допомоги. Чим успішніше і міцніший союз, тим більше на рахунку у сімейних пар, ювілеїв, які привносять в їх сім'ю спільно нажитий досвід, розуміння і єдність.
6,5 років з дня весілля - яке весілля? Цинкове весілля - річниця весілля 6,5 років

6,5 років з дня весілля - яке весілля?


Традицію святкування річниці весіль почали відзначати ще два століття тому, в основному це були багаті люди, які мали і засоби, і гроші, і могли собі дозволити відсвяткувати знаменні дати. Пізніше традицію святкування ювілеїв підхопили й інші шари населення.
Ще в 19 столітті і в дореволюційній Росії виникли назви круглих весільних дат , символізують чергові етапи сімейного життя. Сьогодні в усьому світі дуже поширений весільний календар, в якому також кожна дата має свою назву і відповідно назві подружжю прийнято дарувати в цей день пам'ятні подарунки. Поряд з ювілейним обрядом з'явився і специфічний фольклор.
Тепер кожна сімейна пара знає, яка намічається наступна ювілейна дата в їх родині, що вона означає і які подарунки потрібно придбати, щоб привітати один одного. Історія ювілеїв настільки багата, що деякі дати мають по 2 назви і більше. Найбільш поширеними і відомими є три весільні річниці, які неодмінно святкує кожна дожила до цієї дати сімейна пара: 25 років - срібне , 50 років - золоте 60 років - діамантове .
Але є у українського народу досвід святкування і некруглих дат. Наприклад, святкування цинкового весілля відбувається тоді, коли сімейна пара спільно прожила 6,5 років. Це одночасно і молода пара, але вже минуло чимало часу в подружньому шлюбі. Назва цинкового весілля асоціюється з тим, що шлюб, як оцинкований посуд - час від часу треба наводити глянець, чистити і полірувати, і для цього необхідно докладати спільні зусилля.
На свято запрошують багато друзів, родичів, знайомих в чималій кількості, щоб усі бачили, як добре живе молода сім'я, як вони зуміли спільно жити поживати і добра наживати. Дата хоч і невелика, але і не мала.
Подарунки на цю дату дарують в основному оцинковані, різний посуд, оцинковані статуетки, підходять навіть відра, головне, щоб у відповідності з назвою було що-небудь цинкове. Навіть цинкуют кузова деяких автомобілів . Молодим це в радість.
Ви без проблем можете заглянути у весільний календар, прочитати, що означає, що цікавить вас ювілейна дата і прийняти рішення щодо придбання потрібного для вас подарунка.
Після цинкової весілля святкується мідне (вовняне) весілля .