Корисні поради
на всі випадки життя
» » 5 років з дня весілля - яке весілля? Дерев'яне весілля - річниця весілля 5 років

5 років з дня весілля - яке весілля? Дерев'яне весілля - річниця весілля 5 років

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
«Дерев'яне весілля» - це назва п'ятої річниці подружнього життя. Деякі пари в цей період зазнають кризу відносин, сварки і розбрат. Це велике випробування для двох. П'ятирічний термін говорить про багато що. Про те, що пара вже утворила міцне сімейне гніздечко, це вже пристойний термін у становленні сім'ї. А дерево тут як не можна краще виступає символом життя, довголіття, природної енергії, родючості, життєвої фортеці, його коріння - символом опори, стійкості і надійності сім'ї. Дерево з роками зростає, стає ще міцніше і старше, стійкіші до всіх негараздів. Союз вже міцно тримається корінням за грунт. Дерево - як дзеркальне відображення сімейного життя.
5 років з дня весілля - яке весілля? Дерев'яне весілля - річниця весілля 5 років

5 років з дня весілля - яке весілля?


Попередніми годовщинами були ситцеве , паперова , шкіряна і лляна . Не дарма для п'ятирічної річниці було обрано саме дерево. Деревина - міцний матеріал, міцніше і краще зберігає тепло, виступає сховищем комфорту в будинку. Всім відомо старе народне вислів про те, що чоловік у своєму житті обов'язково повинен зробити три речі: побудувати будинок, посадити дерево та народити сина. «Дерев'яне весілля» - найкращий привід показати прийшли гостям виконання другого пункту. Прямо при них ви можете посадити дерево. А запрошені з радістю приєднаються до вас, прикрашаючи саджанець листками і листівками з побажаннями та привітаннями з нагоди п'ятиріччя. Це буде цікаво і Вам, і гостям. Відкривається велике поле для фантазії.

Що подарувати на 5 років спільного життя?


Тепер кілька слів про те, що краще подарувати подружжю на «дерев'яне весілля». Самий правильний вибір - це подарунок з натурального дерева. Якщо не хочете виглядати нерозумно, то від таких подарунків, як скалка краще відмовитися відразу. До числа придатних на цей випадок подарунків можна віднести дерев'яні різьблені шкатулки ручної роботи, вироби, дерев'яний посуд та кухонний інвентар, обробні дощечки, амулети, картини, рамки для фото, вази або просто красивий, гармонійний сувенір з дерева.
Оригінальним подарунком дерев'яна дощечка з історією прізвища або для любителів настільних ігор - оригінальні шахи, нарди або маджонг. Можна подарувати кубики для гри в стрип-покер, цей жартівливий подарунок внесе родзинку в відносини подружжя. Можна подарувати фото-рамку у вигляді генеалогічного дерева. Незабутнім подарунком буде справжнє живе деревце - бонсай.
Подарунки на «дерев'яне весілля» мають величезне поле для фантазії. Гості, даруючи предмети з дерева, бажають шлюбу міцності, надійності, домашнього тепла і затишку.
Після дерев'яної весілля приходить час чавунної весілля .