Корисні поради
на всі випадки життя
» » 3 роки весілля - яке весілля? Шкіряне весілля - річниця весілля 3 роки

3 роки весілля - яке весілля? Шкіряне весілля - річниця весілля 3 роки

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Після другої річниці весілля (паперовій) настає третя. До третьої річниці весілля, сім'я об'єднується, але відносини все ще можуть змінитися. Вони ще не стали монолітом, як метал, але і не рвуться так легко, як папір, а це значить, що настав час святкувати третю річницю з дня одруження - Шкіряне весілля.

3 роки весілля - яке весілля?


Шкіра - матеріал у всіх сенсах цікавий: він може бути грубим і некрасивим, якщо за ним не доглядати, може бути м'яким і ніжним, може бути яскравим. Шкірі можна надати будь-яку форму і колір, все залежить тільки від вашого бажання. Так і відносини до трьох років стають міцнішими, а їх подальша доля залежить тільки від того, у який колір забарвиться сімейне життя. Напередодні Шкіряного весілля - це 3 роки з дня одруження, важливо «теж» свої почуття до блиску, не втрачати ту іскру, завдяки якій почалася сімейне життя.
3 роки весілля - яке весілля? Шкіряне весілля - річниця весілля 3 роки

3 роки у шлюбі - це Шкіряне весілля, досить непростий період в житті подружжя. Фахівці часто кажуть, що від цього кордону залежать подальші відносини, тому дуже важливо пестити їх і плекати, доглядати один за одним так само ретельно, як того вимагає до себе покровителька цього періоду сімейного життя - шкіра. Ось і подарунки на Шкіряне весілля слід дарувати співзвучні з цим матеріалом, як символ добрих намірів і благополуччя в молодій сім'ї.
На Русі здавна було безліч повір'їв і традицій, щодо святкування трьохріччя відносин. Наприклад, в день перед святом, подружжя повинні попросити один в одного прощення, віддати всі заборгованості і викинути биту посуд, адже 3 роки - Шкіряне весілля, період і так непростий і ніщо не повинно ще більше ускладнювати ситуацію, а надколотая посуд і колючі промови могли пошкодити ще тонку «шкіру» молодої сім'ї.
В такий день, головним частуванням був житній коровай, як символ родючості і майбутнього поповнення в родині. Чоловік і дружина відламували від такого частування по шматочку і з'їдали його перед гостями, бажали всім благополуччя і достатку в домі. Одягатися в день третьої річниці слід відповідно, але це зовсім не означає, що на торжестві треба бути одягненим у все шкіряне - досить вибрати окрему деталь або аксесуар, наприклад, ремінь або шкіряну сумочку.
Подарунки дружинам в день Шкіряного весілля повинні бути особливі. Можна підібрати гарний фотоальбом у шкіряній обкладинці, який стане гордістю молодої сім'ї або оригінальну картину, створену тисненням на обробленій шкірі. Але необов'язково подарунки на 3 роки з дня весілля повинні бути шкіряними - це можуть бути і речі, які асоціюються із домашнім затишком, такі як свічки, набір постільної білизни ручної роботи або фоторамка зі спільною фотографією подружжя. Отримавши такі подарунки, молоді будуть згадувати свою Шкіряну весілля не як непростий період в їхній сім'ї, а як чудове свято, ще одне підтвердження міцності їх відносин.
Після Шкіряного весілля приходить час святкувати Лляну .