Корисні поради
на всі випадки життя
» » 2 роки весілля - яке весілля? Паперове весілля - річниця весілля 2 роки

2 роки весілля - яке весілля? Паперове весілля - річниця весілля 2 роки

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Після першої річниці весілля (натуральної) настає друга. Здавна друга річниця сімейного життя називається паперової весіллям. Назва виникла із-за того, що в цей час шлюб вважається ще дуже крихким як аркуш паперу, тому до нього треба ставитися дбайливо і трепетно. За цей час деякі молоді подружжя вже встигли обзавестися дитиною і у них з'явилися різні побутові проблеми, які можуть не кращим чином вплинути на відносини між членами молодої сім'ї.
2 роки весілля - яке весілля? Паперове весілля - річниця весілля 2 роки

У багатьох країнах існує традиція, згідно з якою прийнято одягати подружжя в паперову одяг. Найбільш популярною традицією вважається визнання молодих подружжя один одному в любові і написання слів вираження любові на аркуші паперу або на якому-небудь виробі з паперу.

Що подарувати на 2 роки весілля?


В цей день взагалі як ніколи актуальними є будь-які милі дрібнички і дрібниці з паперу. Відмінним способом буде обдарувати другу половинку величезною листівкою або транспарантом, зробленим з ватману. В якості презенту можна піднести паперові квіти. Добре підійде і мила записочка, подарована з ранку або іграшка.
Головне, щоб подарунок був виготовлений саме з паперу. У день другої річниці улюблені можуть обдарувати один одного ласкавими листами з визнанням вічної любові і вірності на яскравою і красивою листівці. Улюблений чоловік або улюблена дружина напевно оцінять як знак уваги скляну фігурку у вигляді сердечка або милою звірятка. Гостям прийнято дарувати паперові або скляні подарунки на весільний ювілей другої річниці спільного життя:

 • фотоальбоми;

 • книги;

 • нові шпалери для квартири;

 • красиві графини;

 • різьблені скляні фужери;

 • сервізи або просто сувеніри з фарфору, скла, кришталю;

 • вази.


 • Звичайно ж, подарунки повинні бути зроблені з паперу, але добре підійдуть і скляні. Відмінним презентом для подружжя стане картина або смішний шарж, оригінальний календар або листівка. Головне, щоб ці речі були призначені безпосередньо для одруженої пари, і вони неодмінно стануть гарним нагадуванням про вірності і любові.
  Відмінним варіантом подарунка стануть квитки на літак в красиве екзотичне місце, де закохані зможуть побути наодинці. Найкращим презентом, звичайно ж, вважається книга, яка допоможе з користю і задоволенням провести вільний час. Для жінки, яка любить готувати, можна підібрати гарну книгу з кулінарії.
  Сучасні пари часто обдаровують один одного грішми у вигляді віяла. Монети дарувати не можна ні в якому разі, щоб шлюб був наповнений тільки достатком.
  Після Паперової весілля приходить час святкувати Шкіряне весілля .