Корисні поради
на всі випадки життя
» » 1 рік весілля - яке весілля? Ситцеве (марлеве, ватяне) весілля річниця весілля 1 рік

1 рік весілля - яке весілля? Ситцеве (марлеве, ватяне) весілля річниця весілля 1 рік

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Після церемонії одруження настає перша річниця сімейного життя, яка носить назву ситцевій весілля. В 1 рік - Ситцеве (марлеве, ватяне) весілля новоспечене подружжя притираються один до одного, намагаються освоїти спобличчя вирішення конфліктних ситуації, що виникли в побутових умовах. Змінюються ставлення подружжя один до одного. Та пристрасть, що була присутня до весілля потихеньку згасає, бо разом з узаконенням стосунків секс стає чимось буденним. Він втрачає ту родзинку таємничості і неизведанностью, яка була присутня під час дошлюбних зустрічей закоханої пари.
1 рік весілля - яке весілля? Ситцеве (марлеве, ватяне) весілля річниця весілля 1 рік

1 рік весілля - яке весілля?


Любов ще не пройшла, вона жевріє в серцях молодих подружжя. Проте в 1 рік сімейного життя слід якомога сумлінніше ставитися один до одного, уникаючи різких слів під час конфліктних ситуацій, які можуть поранити до глибини душі. Зазвичай після дрібних сімейних сварок подружжя миряться, але осад, у вигляді несправедливих докорів, залишається. Таким чином, подружжю доведеться будувати своє крихке щастя виходячи зі свого досвіду вирішення проблемних ситуацій.
1 рік - Ситцевій (марлевою, ватяною) весілля називається саме так, тому що відображає перехід від яскравих відчуттів медового місяця до повсякденного життя, обтяженої побутової життям, яка, нерідко, все псує і руйнує сімейне життя. Спочатку, подружжя проводять багато часу в ліжку, намагаючись пізнати всі принади постільної життя, вивчити один одного, випити до дна. Трохи пізніше, коли все стає изведано, постільна білизна подружжя втрачає свою міцність, нагадуючи собою ситець.

Що подарувати на 1 рік весілля?


За традицією, на Ситцеве весілля дарують всілякі вироби з тканини - це ситцева пастельна білизна, фіранки, рушники, все те, що так необхідно в побуті. Такі подарунки дуже потрібні для створення сімейного гніздечка, дарувати такі подарунки - значить дотримуватися традицію. Ще в давні часи на ситцеве весілля дарували тільки ті подарунки, які знадобляться в будинку.
За звичаєм, на 1 рік - Ситцевій (марлевою, ватяною) весілля чоловік дарує дружині сукню, так як говорить прислів'я: «Сукню другого дня вже зносилося». Крім того, подружжя повинні робити такі подарунки один одному, які б відображували любов, наприклад, у вигляді сердечок з ситцю. Такий скромний подарунок не тільки порадує другу половинку, але і збереже традицію в сім'ї. Крім того, необхідно пам'ятати, що подарунки - це, насамперед, прояв теплоти, любові та уваги.
Після Ситцевоговесілля приходить час Паперового .