Корисні поради
на всі випадки життя
» » Основні весільні прикмети і забобони

Основні весільні прикмети і забобони

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Все частіше і частіше ми звертаємося до традицій, обрядів та вірувань минулих років. З минулих століть до нас доходять іноді тільки обривки прислів'їв, фраз, казок і легенд. Але і ці крихти давно забутого і непізнаного тягнуть до себе багатьох сучасних людей.
Особливу роль в житті людей нашого реального, прогресивного світу зараз стали займати прикмети і забобони. Не важливо, людина вірить у виконання цих пророцтв чи ні. Але все ж, дуже часто прислухається до цим таємничим виразами.
Основні весільні прикмети і забобони

Важливою подією у житті кожного жителя нашої і будь-якої іншої країни, є, звичайно ж, весілля - з'єднання двох сердець, двох душ і створення нової сім'ї. Тому весільні прикмети і забобони набирають обертів популярності і поширеності серед всієї молоді.
В день весілля зазвичай хочеться зробити все ідеально і правильно, бо, здається, що саме від цього дня залежить майбутнє добробут і гармонія нової створеної сім'ї. Цей чудовий свято відроджує в кожному іскрінні емоції радості переживання і довіри. Особливо жіноча половина гостей і, звичайно ж, наречена стає дуже чуттєвими і емоційними. Дівчата готові збирати всі весільні прикмети і забобони і точно слідувати їм.
Самі прикмети представляють собою не що інше, як подія або навіть пригода, яке в минулому сталося з ким-небудь, потім було помічено, і з-за свого результату, підсумку, було відокремлено, і, може навіть, записано. В основному, всі весільні прикмети і забобони прийшли до нас з минулих часів для того, щоб оберігати, попереджати і допомагати молодятам.
Якщо Ви в недалекому майбутньому хочете з'єднатися узами шлюбу зі своєю коханою людиною або ж це подія чекає Ваших родичів або близьких друзів, варто знати і пам'ятати деякі весільні прикмети і забобони. Може хтось і не вірить в це, але той, хто вірить, безсумнівно, знаходить підтримку, роз'яснення та відповіді на свої питання. Бо, по що, людина щиро вірить, то з ним швидше за все і відбувається.
Прикмети є поширені і зовсім практично невідомі сучасній людині. Постараємося познайомити Вас з низкою цих загадкових висловлювань.

Весільні прикмети і забобони:


1. Дощ або сніг, що почався в день весілля, віщує довгу і щасливе сімейне життя.
2. Прямуючи на одруження або вінчання , нареченому і нареченій радять вколоти в свої наряди шпильки. Це допоможе уникнути наслідків від недобрих поглядів.
3. Якщо молоді вирішили женитися з батьківськими обручками, то це віщує повне повторення сімейного життя цієї пари.
4. За столом молодих прийнято саджати на шубу, яка повинна бути вивернута наверх хутром. Це обіцяє достаток і багатство.
5. Щоб наречена була щасливою дружиною прийнято, щоб сережки їй одягала близька подруга, яка воістину щаслива в шлюбі.
6. Зустрічаючи молодят хлібом і сіллю, можна визначити, хто буде в домі господар. Той, хто відщепить шматочок побільше, тому і випадає роль голови сім'ї.
Основні весільні прикмети і забобони

7. Якщо в день весілля наречений або наречена прокидаються набагато раніше запланованого часу, це до переживань і дрібним розладів.
8. Дівчина, що зловила весільний букет неодмінно наступна на черзі вийти заміж .
9. Подруги, нехай і близькі, не повинні мити посуд на весіллі, інакше можливі сварки у молодят.
10. Пошматоване під час весілля сукню нареченої віщує важкі стосунки зі свекрухою.
11. Гарне частування на столі пророкує частих і добрих гостей в будинку нової сім'ї.
12. Коли молоді виходять після вінчання, їх необхідно посипати рисом, монетами і цукерками. Це дія обіцяє життя в достатку, багатства і солодощі.
13. Фотографуватися наречений і наречена повинні на весіллі тільки разом. Інакше можливе розставання молодих.
Основні весільні прикмети і забобони

14. Якщо Вам посміхнулася удача доторкнутися до обручок молодих на весіллі, то і Ваше весілля не за горами.
15. Вся посуд, якій судилося розбитися на весілля - неодмінно до щастя.
16. Якщо Вам не терпиться скоріше зіграти власну весілля, то святкуючи свято друзів, необхідно злегка потягнути на себе скатертину, сидячи за столом.
17. Пов'язані стрічкою на весіллі і не зворушені дві пляшки шампанського пророкують обов'язкове святкування річниці та народження дитини.
18. Благословення батьків молоді повинні приймати стоячи на одному рушник, рушник або килимку. Це для того, щоб жили у злагоді і гармонії.
19. У свідки необхідно брати тільки незаміжніх і неодружених, при цьому також не розлучених. Це до довгого світлого щастя.
20. Якщо ви не запросили всіх близьких родичів, то чекайте з'ясування відносин.