Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому дівчині не можна міряти чужу весільну сукню?

Чому дівчині не можна міряти чужу весільну сукню?

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Усім відома така традиція, як сімейна спадковість значущих для роду речей. Однією з таких речей є весільну сукню. Дочка одягає сукню матері, а потім вона потрапить до онуки. Але є один нюанс: робити це можна тільки в тому випадку, якщо шлюб бабусі або мами був вдалим. І неспроста. Адже для чого потрібна ця спадкоємність сукні? Щоб зарядитися тією позитивною енергетикою, яку несе це плаття, приніс сімейне щастя бабусі, мамі. Якщо це не так, то таке плаття принесе тільки нещастя.
Чому дівчині не можна міряти чужу весільну сукню?

В нашому житті багато прикмет і часто ми не звертаємо на них уваги. Але коли мова йде про власне сімейне щастя, то ми замислюємося раптом - а неспроста адже ця прикмета прийшла до нас здавна. Ще здавна люди зрозуміли, що речі несуть у собі енергетичний заряд. Саме з цим пов'язана прикмета про те, що не можна нічого виносити з кладовища - на енергетичному принципі діють талісмани.
Адже сам камінь, метал або тканина - мертві, поки людина не зарясм їх енергією. Є таке поняття, щасливе і нещасливе річ. Річ, в якій вам одного разу пощастило, вже заряджена силою удачі і послужить вам ще, з кожним разом зміцнюючись. Це все похідні від візьме про енергетику речей.
Багато хто знає, що весільна сукня повинна одягати тільки його власниця, ніхто не повинен його міряти до і після весілля, щоб не руйнувати ауру нареченої. Також і жінка не повинна виходити заміж в чужій сукні, щоб не прирікати себе на долю його колишньої власниці.
Весілля - це енергетично заряджений ритуал. Особливий заряд несуть основні елементи: сукня, фата , кільця (особливо). Обручки також можуть стати сімейною реліквією, що передається всім нащадкам, таким чином, накопичивши в собі енергетику не одного століття і декількох шлюбів. Якщо шлюби були успішні, то кільце стає талісманом і охороняє сімейне щастя нащадків від усіх бід.
Чому дівчині не можна міряти чужу весільну сукню?

Але повернемося до весільної сукні. Чому не можна міряти чуже весільну сукню? Наречена вибирає свою весільну сукню згідно своїм передчуттям, інтуїції , ця річ стає частиною нареченої, її аури, її долі. Тому, виходити заміж у сукні напрокат, згідно приймете, не можна. Ви можете бути не забобонні, але все ж повинні розуміти важливість такого ритуалу як весілля.
Звичайно, в невдалому шлюбі не можна звинувачувати тільки чуже плаття, але деколи будь-яким відносинам потрібна енергетичне підживлення, захист, яка не входить ні в область психології, ні в область матеріальних цінностей. А саме, чуже плаття, принесла на собі поганий заряд, може стати енергетичної пробоїною, яка зробить свою справу в момент слабкості відносин або їх кризи.

Використовуючи Ваше плаття і фату, недоброзичливці можуть накликати на вас біду. Тому, як мінімум три місяці до цих речей ніхто не повинен торкатися.

Плаття, яке Ви берете напрокат вже не раз виходила заміж» і невідомо, щасливі були ці шлюби чи ні. Раніше, так і зараз дуже зрідка, можна було знайти в шафі весільну сукню, яке висіло багато років як оберіг сімейного щастя. Навіть для тих, хто намагається не брати в голову зайвою «нематеріальній» інформації і забобонів, логічною буде думка про те, що наречена, що бере сукню напрокат, робить це з метою економії.
Навряд чи це робиться з розсудливості, щоб не пускати гроші на вітер і не обтяжувати себе зайвою річчю. Адже все у шлюбі хочуть матеріального добробуту. Для цього накривається бенкет горою, даруються дорогі подарунки, великі суми грошей. А взяте в оренду сукні, виходить, несе в собі бідність і неспроможність? І те, чим Ви зарядили цю річ під час весільного обряду, тією силою, яка допоможе вам зберегти шлюб і любов, Вам доведеться повернути в салон прокату, віддати в чужі руки?!
Не варто піддаватися швидкоплинному почуттю розсудливості в економії грошей, адже Ваше весільне плаття буде вашим талісманом, а проживши з чоловіком щасливе життя, Ви зможете передати його своїм дітям, щоб і їх сімейне життя склалося вдало.
Адже ви ніколи не повернете той день, коли отримали благословення і вступили в сімейне життя. Тому сукні, кільця, фата, туфлі - це те, на чому не варто економити, все це має бути Вашим і тільки Вашим.