Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити прості обереги своїми руками?

Як зробити прості обереги своїми руками?

Додано: 07.10.14
З часів сивої давнини народи різних національностей намагалися усілякими способами захистити свій будинок від чужих і злих намірів, негативних думок, злиднів та прикростей.
Слов'янські традиції створення спеціальних оберегів, які захищали своїх володарів, їх сім'ї, будинки та господарство, мають багату і цікаву історію походження.
Слово «оберіг» відбувається від слова «бер», яке мало кілька значень, головне з них було «бурхливий, буйний Дух Стихій».

Наші предки намагалися захистити себе від таких неприборканих явищ, створюючи спеціальні обереги, які «вгамовували Дух», робили його добрим і щедрим, який приносив у їхні життя удачу, радість і багатство.
Як зробити прості обереги своїми руками?

Що цікаво, але практично всі речі, які використовувалися в побуті або на роботі, наші предки намагалися «убезпечити», створюючи з них справжні обереги: начиння, одяг, меблі, робочі інструменти та інші дрібниці.
Створення сильнодіючого оберега, який дійсно здатний охороняти свого власника, уберігаючи від негативного впливу, негативної енергії і нечистого очі - серйозне заняття, яке вимагає виконання певних правил.
Звичайно, в сучасному світі більшість людей давно втратили вміння створення і використання оберегів, вважаючи подібне, пережитками минулого. Однак, як би там не було, вірить людина в таке чи ні, багато хто з нас не проти зайвий раз привернути удачу в будинок і своє життя, захиститися від чорних думок інших людей, і, як виявляється, в цьому немає нічого складного.
Деякі з нас використовують специфічні «обереги» самі не підозрюючи, що це так. Напевно, у багатьох є яка-небудь річ, може навіть невелика дрібниця, яка, на думку власника, приносить йому удачу.
І, як не смно, якщо така штучка дійсно подарована людині з чистими намірами і добрим помислом, то вона дійсно перетворилася у своєрідний оберіг.
Якщо ви вирішили захистити свій будинок і своїх близьких подібним чином, то вас, напевно, зацікавить, як зробити прості обереги своїми руками. Виявляється, в цьому немає нічого складного, головне, дотримуватися основних правил виконання, вибрати той оберіг, який вам дійсно до вподоби і смаку, а потім приступити до його виготовлення.

Прості обереги своїми руками


Найпростішим оберегом, який захищає свого власника від пристріту і негативної енергії є звичайна англійська булавка. Придбати таку дрібницю вам не складе особливої праці, єдине, важливо зробити це ввечері в п'ятницю і не брати здачі у продавця після здійснення покупки.
Шпильку потрібно приколоти до такого місця, де її ніхто не побачить, наприклад, на внутрішній стороні коміра або рукава, максимальна захист досягається, якщо приколоти шпильку в області серця або сонячного сплетіння.
Важливо регулярно оглядати свій оберіг: якщо в якийсь день булавка потемніла або видозмінила колір, значить, вона вже спрацювала, увібравши в себе негативну енергію, направлену на вас. В такому разі її потрібно, як можна швидше зняти зі свого одягу і закопати, а на її місце приколоти нову.

Якщо ви хочете приступити до створення більш складних оберегів, то тут вже важливо дотримуватися деяких основних правил по їх створенню.
Як зробити прості обереги своїми руками?

По-перше, важливо знати, що будь-захисний амулет не можна робити для себе, ви можете зробити для свого будинку або для близьких вам людей. Особливою силою володіють ті обереги або амулети, які зроблені для вас вашими кревними родичами або чоловіком, але тільки в тому випадку, якщо ваш шлюб щасливий, а ви живете в повній гармонії, розуміння і любові.
Ви можете попросити когось іншого зробити для вас амулет, але чоловік повинен зробити добровільно, без примусу і довгих умовлянь. Якщо ви взялися за таку справу, то створювати амулети або обереги для дому, на удачу чи для близької людини, можна тільки з чистою душею, добрими помислами і відкритим серцем.
І останнє, щоб ваш амулет дійсно володів силою, при його створенні важливо постійно думати про ту людину, для якої ви зараз так стараєтеся.

Амулет для домашнього благополуччя - віник


Один з найбільш поширених і простих варіантів, які здавна вважався головним домашнім оберегом, є звичайний віник, його ще називали «домовушкой».
Для того щоб такий домашній амулет володів особливою силою і енергією, доведеться трохи попрацювати. Для цього вам знадобиться малярна кисть з натуральним матеріалів, а також елементи для прикраси: засушені сухофрукти, квіти і трави, крупи, спеції, фігурки, монетки та інші елементи.
Як зробити прості обереги своїми руками?

Для того щоб малярської кисті надати форму віника, її необхідно розділити на 2-3 частини, після чого стягнути верхню частину дротом. Пухнасті кінчики акуратно розправити по сторонам, віялом, а потім просочити всі клеєм ПВА і покласти наш віник під важку книгу, щоб він просочився і застиг.
Тепер черга прикрас: вони обов'язково повинні нести свою певну енергію і значення, усього таких елементів має бути 12 штук. Прикраси, які ви вибрали для свого віника необхідно освятити святою водою і прикріпити до нього за допомогою клею, ниток або дроту.
Існує спеціальний список матеріалів, якими прикрашають оберіг, необов'язково дотримуватися якихось критеріїв, ваш обличчястий елемент може означати те, що ви задумали.
Наприклад, крупа і зерно на вінику - до достатку і силі, фігурка будиночка - велика і дружна родина, невеликий качан кукурудзи - продовження роду, горіхи - молодість і краса. Створіть свій орнамент, головне, щоб ваш оберіг наповнювався позитивною енергією і любов'ю в процесі виготовлення, і тоді він буде самим міцним і сильним!

Вишивки, ляльки та будинкові на сторожі захисту домашнього вогнища


Якщо ви досить непогано вмієте поводитися з нитками і тканинами, то зможете зробити гарні і милі обереги для будинку своїми руками, які завжди захистять від пристріту, псування та інших негативних впливів.
Як зробити прості обереги своїми руками?

Найпростіше, що можна придумати - це вишивка - створіть специфічний орнамент на одязі, улюблених подушках або серветках, головне, щоб вони були виконані з душею і без вузликів.
Існують спеціальні орнаменти й кольори, які несуть у своєму значенні певну енергетику і силу, наприклад, для коханої людини краще вишити червоні орнаменти у формі хрестів або кіл.
Людям, які займаються бізнесом або політичною діяльністю, краще підбирати нитки блакитних та зелених кольорів, так як вони символізують достаток і успіх. Жіночий колір - чорний - символ землі і родючості, а чоловічий - синій і зелений, вони захищає від ран і природних стихій.

Якщо ви хочете зробити ляльку в якості домашнього оберега, то це дуже правильне рішення, адже саме вони з давніх часів оберігали будинок і всіх домочадців від хвороб, зурочень, приносили удачу і гармонію в домашній побут.

Найчастіше такі обереги виготовляють із шерстяних ниток, бавовни і льону, матеріали прикрашають вишивками і гудзиками. Якщо ви хочете наповнити ляльковий оберіг енергією конкретної людини, то використовуйте тканину його зношеного одягу для створення такого амулета.