Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чаша з осіннього листя своїми руками

Чаша з осіннього листя своїми руками

Додано: 07.10.14
Чаша з осіннього листя своїми руками


Змінюють своє забарвлення осіннє листя легко зафіксувати в якості прекрасного спогади про осінь не тільки у вигляді аплікацій і виробів, але і оригінальних предметів декору інтер'єру. Одним з таких є чаша з осіннього листя, створена своїми руками.

Матеріали

Для виготовлення чаші приготуйте:великі листя жовтого і червоного відтінків;
матовий клей для декупажу;
кисть-губку;
миску;
повітряна куля;
голку;
нитку;
ножиці.Листя для даної поробки обов'язково беріть цілі і дуже тонкі. Чим тонше вони будуть, тим міцніше вийде чаша за рахунок щільного прилягання усіх листочків один до одного. В процесі виготовлення чаші працювати з тонкими листками буде простіше, ніж з м'ясистими.

Крок 1 . Підготуйте до роботи листя. Для цього обов'язково очистіть їх від пилу та бруду і обріжте всі живці.

Чаша з осіннього листя своїми руками


Крок 2 . Візьміть миску і надуйте кульку. Кулька надувайте до таких розмірів, щоб він міцно увійшов в миску. Зав'яжіть кулька ниткою, щоб він не спускав, і вставте його в миску. Остання буде утримувати кульку в одному положенні для зручності в подальшій роботі.

Крок 3 . Матовий клей для декупажу за допомогою губки-кисті нанесіть тонким шаром на кульку.

Чаша з осіннього листя своїми руками


Крок 4 . На підготовлений кулька почніть викладати листя. Приглаживайте кожен з них і покривайте зверху ще одним шаром клею. Надлишки клею, якщо такі будуть, відразу приберіть. Листя викладайте так, щоб вони перекривали один одного, формуючи щільну основу чаші.

Чаша з осіннього листя своїми руками


Крок 5 . Наклеївши, таким чином, листя до середини надутого кульки, ущільніть дно чаші. Для цього приклейте листя другим шаром.

Чаша з осіннього листя своїми руками


Крок 6 . Залиште всю конструкцію висихати, мінімум на годину.

Крок 7 . Після повного висихання клею візьміть голку. Проколіть нею куля. Не переживайте, якщо при спусканні кулі чаша злегка деформується. Через кілька хвилин листя повернуться в норму. Якщо на чаші шматками залишилися частинки кулі, акуратно їх відірвіть або зріжте.

Чаша з осіннього листя своїми руками


Ваша чаша з листя готова, тепер ви можете викладати в неї цукерки.