Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як можна назавжди позбутися від занудства?

Як можна назавжди позбутися від занудства?

Додано: 08.10.14
Напевно, багатьом з нас зустрічалися люди, яких можна було назвати відвертими занудами: все не так, все неправильно, все має бути саме так, як казав цей чоловік, з такими людьми відверто нудно, зайвий раз просто не хочеться потрапляти на очі, щоб не «влипнути» в його чергову порцію повчань.
А якщо занудство стало проявлятися і в тобі? Якщо вас раз в півроку назвали занудою, то турбуватися не варто, а от якщо ви чуєте таку характеристику на свою адресу постійно, то потрібно терміново вживати заходів, адже таких людей не люблять ніде.
Як можна назавжди позбутися від занудства?

Хто такі зануди? Точного визначення такого поняття немає, але вам точно скажуть, що це ті люди, які занадто багато повчають і розповідають всім оточуючим, як їм жити, мало того, вони ще й все своє життя здатні розповісти, до найдрібніших подробиць і проблем.
Зануда ніколи не дає співрозмовникові висловити свою думку, він завжди має на будь-який рахунок свої аргументи і факти, які, швидше за все, нікому насправді не потрібні, але він цього навіть не помічає. Вдумайтеся самі: вам цікаво вислуховувати всі проблеми і труднощі життя якогось свого знайомого? Напевно, далеко не завжди.
Таким людям дуже складно обзавестися другою половинкою, а навіть найвірніші і близькі друзі, в один прекрасний момент не витримують і починають цуратися, уникати і всіляко обмежувати можливі зустрічі. У підсумку, самотність стає постійним супутником зануд.
Не хочеться, чи не правда? Але, як позбавитися від занудства, адже насправді це не так вже просто, навіть якщо дуже захотіти. Особливо складно боротися з випадками, так би мовити, «вродженого» занудства, коли людина ріс і закріплювався, як обличчястість у такому середовищі, велику роль тут грає батьківське виховання і домашня обстановка.
Але, частіше за все, такі якості починають проявлятися з віком, людина ж, перший час не помічає яких-небудь змін у своїй поведінці, а коли його вже десять разів назвали «занудою», стає пізно. Але не все втрачено, якщо ви усвідомили, що негативні якості такої риси характеру стали долати і вас, і готові з нею боротися, то шанси виправитися все ще є.

Звідки це береться?


Якщо з питанням, що це таке, більш чи менш зрозуміло, то звідки воно береться і чому, зрозуміти набагато складніше. Кожна людина, хоча б іноді, буває нудним, згадайте, ви ніколи не бували зациклені на чому-небудь або кого-небудь?
Як можна назавжди позбутися від занудства?

Всі ми, в якійсь мірі, стаємо занудами, коли закохуємося, адже нас не цікавить нічого навколо, крім об'єкта свого обожнювання, ми готові годинами обговорювати його, мусолити кожну його дію і вчинок, характеризувати поведінку, після тривалого перебування в такому стані, що навіть найміцніші друзі не витримують.
Але, на щастя, такі періоди зазвичай короткочасні, люди або зав'язують міцні відносини, або розбігаються, що вичерпує обговорення конкретної теми, людина повертається до звичного ритму життя.
З точки зору психології занудство йде корінням в комплекси і страхи, особливо сюди потрапляє відомий багатьом, страх змін, людина сформувався і орієнтований на конкретний порядок речей, і якщо щось іде не за планом, він починає бурчати, бубоніти і залишатися незадоволеним від будь-якій ситуації, не підходить під звичний ритм його життя.
Що найсумніше, занудою може стати практично будь-хто з нас, особливо з плином віку. Після 20 років центральна нервова система перестає активно розвиватися, а, отже, зменшується наша активність, нервові процеси сповільнюються.
Результат - те, що можна було пояснити і донести двома пропозиціями, людина виливає у цілу поему, звичайно, не відразу, все відбувається поступово, з віком.
Ще одна цікава точка зору: занудство завжди має місце бути у відносинах між чоловіком і жінкою, якщо пара сваритися, то кожному може здатися, що його опонент цілковита зануда, хоча, насправді, може це і не так, просто кожен говорить на «своїй мові».

Багато дівчат скаржаться, що їх друга половинка сама справжня зануда, він нічого не розуміє і мислить плоско, а справа все в тому, що прекрасна половина нашого суспільства, більшою мірою, живе емоціями, а чоловіча більше орієнтується на логіку і реальні факти. З-за цього відношення, часто зазнають невдачі, виключення складають ті пари, які навчаються іноді виходити за рамки звичного.

Як позбутися?


Зануда - завжди людина нудний, без фантазії, його складно розбудити і змусити зробити щось невластиве для нього, наприклад, відправитися жити в наметах на березі моря, а не в комфортабельному готелі.

Якщо ви вловили, як проявляється ваша занудство, спробуйте стримувати пориви і частіше оригінальничати, наприклад, замість звичного перегляду серіалу перед екраном телевізора, запропонуєте своїй дівчині прогулятися або сходити в кіно.
Намагайтеся йти від звичного, адже, щоб не бути занудою, потрібно бути активним, вільним, інколи непередбачуваних і позитивною людиною!

До речі, про позитив. Намагайтеся завжди налаштовуватися саме на цю хвилю, всі проблеми і невдачі набагато простіше переживаються у веселих людей, здатних доречно і цікаво жартувати. Люди, які завжди відкриті для оточуючих, посміхаються і знаходять, що хорошого сказати кожному, завжди подобаються, до них тягнутися, адже так хочеться погрітися в променях такого сонечка.
Як можна назавжди позбутися від занудства?

Таких позитивних людей ніколи не назвуть занудами, правда, тут важливо дотримувати баланс, щоб не перетворитися на клоуна, який безглуздо регоче з будь-якої ситуації і фрази. Навчіться відноситься простіше до оточуючих і їх вчинків, іноді краще промовчати, ніж прочитати чергову поему моралей.
У зануд є ще одна, дуже неприємна риса: вони дуже люблять всіх виправляти і виправляти, при чому, їх абсолютно не хвилює, доречно це чи не дуже в конкретній ситуації.
Запам'ятайте, ніхто не любить, коли його виправляють або вперто тикають носом в помилку, особливо, якщо ви знаходитеся у великій компанії або в оточенні малознайомих людей.

Краще потім, коли ви залишитеся наодинці, спокійно і тактовно натякнути на помилку, а в деяких випадках і зовсім, слід промовчати і зробити вигляд, що нічого не було. Пам'ятайте, найголовніше в спілкуванні з іншими людьми - поважати і чути співрозмовника, лише тоді у вас будуть виходити хороші і приємні бесіди, позбавлені домішок занудства.