Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як підвищити свою мотивацію

Як підвищити свою мотивацію

Додано: 08.10.14
У кожного з нас часто наступають періоди в житті, коли роботу, яку потрібно виконати, зовсім не хочеться робити. Тут то і замислюєшся про те, як підвищити мотивацию.Давайте для початку розберемося, що таке обличчяста мотивація (самомотивація).

Самомотивація - це коли людина спонукає самого себе до тих чи інших дій. Мотивація відіграє надзвичайно важливу роль у досягненні обличчястого успіху.

Думаю, що ні для кого не секрет, що людина ні за що не буде виконувати яку-небудь важку або монотонну роботу, якщо у нього не буде якогось стимулу, мотивації. Якщо не буде стимулу, то лінь візьме гору, і ми самі знайдемо або придумаємо всілякі причини, складності, які завадять виконанню основного завдання.
Як підвищити свою мотивацію

Щоб досягти успіху в найкоротші терміни, потрібно всіма можливими або немислимими способами підвищити свою мотивацію.
Мотивація є рушійною силою, «мотором», який приведе нас до потрібної мети. Отже, як же можна завести цей мотор?

Як підвищити мотивацію: поради


1. Постійно нагадуйте собі про свою мету, візуалізуйте її. Для прикладу: я довгий час хотів придбати собі iPhone 4s. Але не міг цього зробити, так як мені цього не дозволяли фінанси (точніше фінанси були, але мені потрібно було витратити їх на більш важливі речі). І тоді що я зробив - я вирішив, що для того, щоб досягти потрібної мети, потрібно заробляти ще більше. Щоб більше заробляти, потрібно більше працювати. А довго працювати - набридає, адже є дуже багато відволікаючих чинників, з'являються різні причини, які заважають сісти, і зробити те, що я запланував.
І що ж я зробив? Я просто поставив собі на робочий стіл логотип Apple. І тепер, коли я вмикаю свій ноутбук, я постійно бачу те, чого я хочу досягти на даному етапі. Крім цього, я почав періодично смитися відеоролики, в яких порівнювалися айфони з іншими телефонами, показувалися його переваги. І ви знаєте, це мене дуже мотивувало - я став більше працювати, тому що знав, чого хочу досягти. Як підсумок - буквально через пару місяці я став володарем нового біленького iPhone 4s
Як підвищити свою мотивацію
.
2. Заохочуйте свої досягнення. Виконав всю роботу, яку запланував на день - можеш спокійно сісти, пограти в комп'ютерні ігри, або ж посмитися телевізор. Почав заробляти більше - витрачай гроші не тільки на потрібні речі, але і трохи побалуй себе придбаннями, про яких ти мріяв. А будеш лінуватися - нічого цього тобі не бачити.
3. Читання книг по самомотивації, відвідування різних тренінгів. Деяким це дуже добре допомагає.
4. Ну і ніщо так не підвищує мотивацію, як історії чужих успіхів! Прочитайте подібну історію в ніші, в якій ви працюєте, і ви переконаєтеся, що це дає непоганого такого стусана під зад. Як приклад: я займаюся створенням і просуванням сайтів. З деякими я досяг певного успіху, з деякими ні. Причина того, що я не досяг того, чого хотів би насправді - звичайна людська лінь. А тепер уявіть, як мене мотивували реальні історії, коли люди, у яких досвіду в десятки разів менше, ніж у мене, кілька місяців гарували так, що мало не здасться над розвитком своїх сайтів, і в результаті зараз мають високоприбуткові сайти, на які потрібно витрачати не більше 2-х годин на тиждень. Ось це дійсно мотивує працювати кілька місяців так само, як і вони, щоб потім з почуттям виконаного боргу, мати з цього непоганий дохід.
5. Порівнюйте себе тільки з самим собою. Якщо ви не хочете, щоб весь ваш ентузіазм не згас на початковій стадії, ні в якому разі не порівнюйте себе з іншими.
Не смись на те, скільки тобі ще треба йти до своєї мети, а посмись на то - чого ти вже добився!

6. Забудьте про минуле. Помилки, зроблені в минулому заважають рухатися вперед. Думайте тільки про новий день, який може подарувати вам шанс все виправити!
7. Оточіть себе позитивними людьми. Погодьтеся, якщо ви хочете стати турникменом, то краще оточити себе людьми, у яких таке ж захоплення, які зможуть підказати вам, підтримати в будь-який момент. А якщо ви будете в оточенні підхмеленої компанії, у якої одна мета - напитися і накуритися, природно, про який тут мотивації може йти мова.
8. Ну і самий кращий рада, після якого ви будете знати, як підвищити мотивацію: «До біса все. Берися і роби» (Річард Бренсон). Вистачить читати цю статтю і сподіватися на те, як вам важко і яка важка життя. Хочете чогось досягти? Тоді робіть! Ніхто за вас не виконає ваше завдання!