Корисні поради
на всі випадки життя
» » Помилки і правила побачення наосліп

Помилки і правила побачення наосліп

Додано: 08.10.14
Всі люди різні, у кожного свої плани і бажання, однак кожна людина, інколи навіть мимоволі, шукає свою другу половинку. У кого-то це виходить краще, у когось гірше, але ніхто не хоче бути самотнім, кожен, з часом, відчуває необхідність задоволення потреби в родині і в потомстві.
Час йде, людство змінюється, останнім часом все частіше поширені побачення наосліп, на яких можна зустріти потенційного супутника життя, коханця або просто друга. Чому так виходить? Все просто, спілкування в соціальних мережах і чатах призвело до того, що велика частина пар знайомиться в інтернеті, тому практично кожен, хоч раз, та випробовує на собі процес побачення наосліп.
Помилки і правила побачення наосліп

І все б нічого, начебто б, що поганого в таких зустрічах, але не тут-то було, люди настільки губляться і починають нервувати, що допускають безліч помилок на побаченні наосліп.
Часто відіграє роль сумний досвід подруги або друга, які вже обпеклися на подібному, ця думка глибоко засідає в голові, і людина заздалегідь налаштований скептично й недовірливо, що веде прямо до фіаско. Але чи не зарано ви прирікаєте своє побачення, людям завжди треба давати шанс!
Ще є думка, що на подібні побачення ходять лише невдахи або невдахи, ще добре, якщо знайомство зав'язалося в інтернеті, а от вирушати на зустріч з людиною, яку знає подруга якогось одного Ну і що!

Побачення - це завжди досвід, в якійсь мірі гра, яку потрібно сприймати легко і невимушено, а наосліп воно чи ні, це вже неважливо.

Побачення усліпу - це свого роду лотерея, можна виграти мільйон в особі прекрасного чоловіка або друга, а можна даремно витратити гроші та час. Без цього нікуди, але, як відомо, хто не ризикує, той не п'є шампанське!
Не варто забувати, що нервуєте ви обидва, тому не варто оцінювати людину з перших 10-ти хвилин спілкування, якщо співрозмовник начебто і подобатися, але він мовчазний і скутий, то необхідно спробувати знайти спільні теми, в яких він зможе відчути себе вільно.
Таке побачення необхідно сприймати як авантюру. Якщо дійсно є бажання, щоб з такого заходу щось вийшло, то до нього необхідно ставитися як до цікавого пригоди, не замислюючись про результати та підсумки.
Але, природно, разом з усім цим, для вдалого побачення необхідно підготуватися, дотримати деякі правила і межі, і тоді авантюра обов'язково вдасться.

П'ять правил успішного побачення всліпу


Правило № 1. Планування


Будь-яку подію необхідно планувати, і побачення в сліпу зовсім не виняток. Звичайно, спонтанність, це добре, однак такі моменти, як правильно підібраний одяг, місце зустрічі та фінансові сторони необхідно вирішити заздалегідь.
Помилки і правила побачення наосліп

Наприклад, що стосується одягу: краще вибрати щось середнє, не треба відлякувати людини в першу ж зустріч яскравим макіяжем і ультракороткими сукнями, але перетворюватися в сіреньку мишку також не варто.
Момент з тим, хто, за що платить також краще заздалегідь обговорити, хоч етикет і свідчить, що платити повинен чоловік, проте краще мати при собі необхідну суму грошей, інакше можна потрапити в халепу, що вкрай неприємно.

Правило № 2. Безпека


Люди бувають різні, і, скільки б ви не спілкувалися до зустрічі по інтернету або по телефону, це ще не говорить про те, що людина адекватний, не страждає психологічними і фізичними відхиленнями.

Саме тому, головне правило безпеки побачень наосліп говорить: призначайте зустріч в громадському місці, там, де повно людей і, бажано, не пізніше час.

По-перше, якщо побачення піде шкереберть, то з громадського місця простіше втекти, по-друге, в місцях скупчення народу ви зможете оцінити поведінку свого супутника, як він тримається на людях, його манери, платоспроможність і щедрість.
Також важливо поставити своїх друзів або родичів до відома того, куди і з ким ви йдете, залишити координати вашого місця зустрічі, а також не забудьте зарядити мобільний телефон, як ви вже розумієте, він повинен бути завжди поруч і включений.
Нехай це не виглядає параноєю, краще перестрахуватися, адже, як ми вже говорили, люди попадаються всякі.

Правило № 3. Процес зустрічі


Краще, якщо ви прибудете на місце зустрічі заздалегідь, так ви зможете розсмитися, оцінити ситуацію, а також справити приємне враження на вашого партнера на побачення. Навіть якщо ваше заочне спілкування тривало дуже довго, краще не починати зустріч киданням на шию і міцними обіймами.
Помилки і правила побачення наосліп

Все-таки це чужа людина і ви ще не знаєте, а чи зможете ви залишитися в таких же теплих відносинах в реальному житті, а раптова холодність з вашої сторони, яка може виникнути з'явилася неприязні у процесі спілкування, буде складно пояснити для вашого опонента. Тому краще, якщо ви почнете зустріч з теплої посмішки, а якщо все пройде вдало, зможете перейти на наступний рівень.

Правило № 4. Діалог


Що дуже важливо для гарного побачення? Правильно, якісна і змістовна бесіда, яка втягне в себе відразу двох учасників побачення. Але часом, коли людину бачиш в перший раз, дуже складно почати живу і невимушену бесіду, для цього має пройти якийсь час, період адаптації, так скажемо.
Саме тому, необхідно заздалегідь підготувати кілька спільних тем, з яких можна буде почати бесіду, в міру її просування, необхідно ставити питання, але не перестаратися, не можна, щоб чоловік відчув себе, як на допиті.
Якщо складно знайти спільні теми, а до цього ви жодного разу не спілкувалися навіть в чаті або в соціальній мережі, то кращим рішенням буде відправитися в кіно чи на виставку, там ви відразу знайдете, про що поговорити. І ще одне, не забувайте залишатися самі собою, це важливо.
Одна з найпоширеніших помилок побачень наосліп це те, що людина хоче показати себе краще, ніж він є насправді, починає вигадувати небилиці і вести себе так, як не варто було б. А якщо ваші відносини таки зміцняться, то вам все ж доведеться розкритися, що спричинить за собою розчарування.

Правило № 5. Закінчення


Побачення наосліп може пройти по-різному, але, як би там не було, необхідно подякувати людини за витрачений час. Якщо все пройшло успішно, то обміняйтеся телефонами або домовтеся про наступну зустріч. Якщо ж, навпаки, ви розумієте, що це ваша перша і остання зустріч, то і про це необхідно сказати чесно, щоб людина не відчував порожніх ілюзій.

Чому треба ходити на побачення всліпу?


Та тому, що в житті людини не так багато незвичайних зустрічей і подій, життя, в основному, звичайна і посередня. Так чому б не влаштувати собі струс? Ви точно отримаєте заряд емоцій, а може це той самий шанс, обзавестися коханою людиною або іншому на все життя? І поки ви не сходите, ви ніколи цього не дізнаєтеся.