Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чого бояться чоловіки

Чого бояться чоловіки

Додано: 08.10.14
Цікаво, але питання про те, чого хочуть і чого бояться чоловіки, все частіше з'являються в заголовках друкованих видань, а також із екранів відомих фільмів. І це не з проста, адже для жінки чоловік - це якась загадка, яку не так просто зрозуміти, а так хотілося б.
Плюс до всього, чоловіків з самого дитинства привчають бути самими «сильними» і «відважними», саме тому від них не доб'єшся відповідей на ці питання, адже щиро і розповідати про своїх слабкостях, ніяк не в'яжеться з силою духу і відвагою.
Чого бояться чоловіки

Але відомий і той факт, що чоловіки так само, як і жіноча половина нашого суспільства, схильні до страхів і фобій, причому не набагато менше. Боязнь павуків, змій, мишей та висоти також популярні серед чоловіків і хлопців, однак вони намагаються максимально приховувати цей факт, придушувати його, іноді викидаючи непередбачувані вчинки, щоб перемогти свій страх.
Отже, чого ж бояться чоловіки? Невже справді є страхи, які змушують чоловіків прокидатися в холодному підлозі?
Звичайно, всі ті основні страхи, які ми перерахуємо, зустрічаються по одному або декілька в одній конкретній людині, адже від характеру, а найголовніше, дитячого виховання, багато в чому, залежить те, які страху і фобії оселяться в голові у чоловіка.

Найбільш поширені страхи чоловіків і хлопців • Бути ураженим. Чоловіки, по своїй суті мисливці та мисливці, тому одним з найпоширеніших страхів є боязнь програти, не перемогти. І не важливо, що це буде - змагання з плавання або гра в карти, а може «хто більше риби наловить» або «у кого помідори на дачі червоніша?». Чоловікові важливий сам факт, а визнати свою поразку може далеко не кожен. Це, звичайно, добре, коли він прагне бути кращим, але іноді ця звичка виявляється не найкращою, а швидше навіть згубною. • До речі, жіночій половині варто це враховувати, коли ви в десятий раз обигриваете його на ігровій приставці, дозвольте і вашому чоловікові відчути себе переможцем.


 • Отримати відмову. Так, ось така смна штука виходить, якщо чоловік бачить перед собою яскраву і красиву дівчину, то, швидше за все, він до неї не підійде і не стане з нею знайомиться. Це, звичайно, не відноситься до впевненим у собі і дуже відбувся чоловікам, але такі, найчастіше, не самий кращий варіант для дівчини, тут є свої підводні камені. А прості хлопці, в силу своїх комплексів та страхів, вважатимуть, що така красива і впевнена в собі дівчина не зацікавиться звичайним хлопцем. Чоловіки часто не розуміють натяків і не завжди можуть зрозуміти, що посмішка або підморгування це сигнал того, що дівчина розраховує на знайомство . Але, звичайно, скрізь є свої приємні винятки.

 • Здатися смішним. Чоловіки, як вогню, бояться виступити в ролі клоуна. Молоді хлопці та чоловіки старші запросто можуть висміювати свої недоліки, а також жартувати над оточуючими, але якщо раптом трапиться так, що посміялися над ним, то нічим хорошим це не закінчиться. Дуже негативно ставляться чоловіки до тих жінок, які посміють висміяти або відпустити їдку жарт на його адресу. Якщо тільки чоловік не закоханий по вуха, то він навряд чи зможе пропустити повз себе такий момент. До речі, саме тому, не кожен чоловік може прийняти жінку, яка по інтелектуальному рівню вище його, так як вона з легкістю зможе показати свою перевагу, а також знаходити слабкі сторони свого чоловіка.

 • Страх бути залежним. Боязнь чоловіків і хлопців щодо їх фінансової неспроможності цілком виправдані. Адже це жінка може припасти до сильного плеча, попросивши турботи і допомоги, а чоловікові звернутися особливо не до кого. Утримувати на належному рівні сім'ю, виростити дітей і побудувати будинок - це, як не смно, мета багатьох чоловіків, тому невдачі в кар'єрі їх дуже засмучують. Ні, чоловіки, звичайно, різні бувають, є ті, які все життя шукає ту «єдину», за якою він буде як за кам'яною стіною, завдяки її грошового стану, а також життєвої позиції. Але хіба їх можна назвати чоловіками?


 • Всі ці страхи і комплекси, досить загальні і, звичайно, у кожної чоловічий осередку товариства є свої різновиди цих проблем. Але це далеко не всі моменти, які треба знати про чоловічі страхи. А чого бояться чоловіки в сексі? Адже інтимне життя - це дуже важлива і в деяких, навіть, основна складова щасливого життя.
  Чого бояться чоловіки

  Що там, під ковдрою? • Один з найпоширеніших чоловічих страхів який не обходить практично жодного чоловіка, це страх фізичної неспроможності. Ці жахливі думки прослизають в голові у кожного чоловіка, а раптом трапиться так, що зовсім нічого не вийде? І хоча невдачі можуть спіткати кожного і це ще не привід впадати в паніку, але все-таки, якщо вже сталося так, що чоловік «не зміг» хоча б пару раз, то, цілком, що треба звернутися до лікаря. І хоч чоловік боїться, як вогню, визнати таку свою проблему, але все-таки слід знати, що на ранніх стадіях все лікується досить просто. А ось на пізніх етапах еректильної дисфункції все досить складно, може дійти і до хірургічного втручання. Тому, як би це не звучало, але такі проблеми необхідно рубати на корені.

 • «Розмір має значення». Ці стереотипи і комплекси тягнуться ще з самої давнини, коли ватажком зграї міг стати лише той самець, який володів величезною силою і агресивністю, що наочно вимірювалося саме в чоловічих статевих органах. Саме ватажкам і «сильним» воїнам діставалися самі гарні й бажані дами. Але зараз ми живемо в сучасному світі, де давно доведено, що чоловічі здібності в сексуальному плані ніяк прямо пропорційно не залежать від їх чоловічої гідності .


 • Як допомогти?


  Страхи чоловіків дуже часто негативно позначаються на відносинах, перешкоджають їх нормальному розвитку, і навіть винищують ті сімейні узи, які будувалися не один рік. Звичайно, неможливо вирішити всі проблеми і боязні свого чоловіка, але з деякими з них цілком реально, особливо з сексуальними.

  Для того щоб вирішити проблему, треба знати від чого вона виникає, а також взагалі, непогано б, хоча б дізнатися про її існування, адже чоловіки, як ми вже говорили, приховують свої страхи.

  Намагайтеся розмовляти і розмовляти, не нав'язуйте, але і не махайте рукою, ваш чоловік може далеко не з першого разу піти на контакт. І в цьому криється ще один страх - показати себе слабким перед дамою серця. Чоловіки бояться цього як вогню, тому уникають подібних розмов.
  Чого бояться чоловіки

  Але, якщо вам все-таки вдалося знайти контакт, то не втрачайте момент. Найпоширеніша помилка це, у відповідь на визнання чоловіка про свою проблему, зсмується і сказати, що все це дрібниці і дрібниці, мовляв, чого взагалі заморачиваешься.
  Для нього це не дрібниця і не дрібниця, адже вона його дійсно мучила. Необхідно знайти правильні слова, а може порадити шляхи вирішення проблеми. Все-таки чоловіки, хоч вони сильні і хоробрі, теж потребують підтримки і турботи.