Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як пробачити зраду чоловікові

Як пробачити зраду чоловікові

Додано: 08.10.14
Які б не були сонячні та чудові стосунки, завжди може настати момент, коли починає щось «не так». Це може бути тривале мовчання, в якому ви помічаєте моменти, яких раніше не було, а в підсумку дізнаєтеся, що ваш чоловік вам зраджує. А може це буде і безхмарне небо, на якому, як грім серед ясного неба, з'являється визнання вашого чоловіка, що він вам змінив. В голові тут же тисяча питань і страхів. Як пробачити зраду чоловікові? Хто вона така? А що далі? Як я буду з цим жити? А чи варто взагалі прощати?

Так, цілком можливо, що перший спалах буде навіть не такий, а вас накриє гнів, буде бажання тут же побігти і помститися чоловікові в тому ж напрямку.

А може бути, у вас з'явиться бажання влаштувати страшний скандал, який закінчиться активним збиранням валіз і дітей, якщо такі є, а також гучним ляскотом дверей наостанок. Все це нормально, адже ваше поранене самолюбство буде сильно і довго хворіти. І лише після викиду емоцій, потече безліч питань, на які ви, на жаль, не знаєте відповіді.
Як пробачити зраду чоловікові

Але все-таки необхідно спробувати справитися з бурею своїх емоцій і вживати більш раціональні і, логічно обдумані дії. Спробуйте чесно відповісти на кілька питань і лише, відштовхуючи від відповідей на них, будуйте своє подальшу поведінку.

 • Ви хочете, щоб ваша сім'я пройшла через цю перешкоду, після чого змогла почати нове й щасливе життя?

 • Ви готові пробачити цю образу? У розуміння «пробачити» входить не тільки сказати «прощаю», а ще й пообіцяти собі, що ви не будете згадувати, думати, а також нагадувати собі і чоловікові про цю помилку природно, по закінченню певного часу.

 • Чи зможе ваш чоловік пройти гідно разом з вами цей складний період у вашому житті, поступаючи правильно, десь, тепер вже, ущемляючи і свої інтереси?


 • Якщо хоча б один із запитань викликає у вас сумнів, ви не впевнені в тому, яким чином зможете пробачити зраду коханій людині, але головне, не здатні боротися з самою собою, то можна сказати відразу, що крок до примирення з вашого боку може і помилковий.
  Цілком можливо, що ви так і не зможете перемогти цю «хворобу», і вся історія повинна закінчитися розривом. Але для початку можна поборотися.

  Перші кроки до нового життя


  Спробуйте подумки охарактеризувати вашого чоловіка, подумайте, що могло підштовхнути його на зраду. Можете поговорити з ним про це, адже якщо ваш чоловік хоче зберегти сім'ю і глибоко розкаюється у скоєному, то він повинен допомогти вам відновити власні сили.

  Причина зради важлива, тому що саме вона може допомогти вам впоратися з самим фактом, оскільки будь-якому вчинку має бути виправдання.

  Досі світові психологи і фахівці даної галузі дуже сильно розходяться у своїх думках, чому чоловік зраджує. Звичайно, ніхто не зможе дати чіткої відповіді настільки широке питання, але все ж є найпоширеніші і часті проблеми, які випливають ось в таких подіях.
  Як пробачити зраду чоловікові

  Чотири причини чоловічої зради: • Набридла рутина, зникла гострота і новизна відносин.

 • Консервативність жінки, яка, особливо з віком, відмовляється урізноманітнити статеве життя.

 • Чоловік - це мисливець. І як би він не був задоволений своєю жінкою, він повинен підкріплювати почуття «переможця» на стороні.

 • Алкоголь, який зазвичай напередодні підкріплюється сваркою у сім'ї, що веде до бажання забутися.


 • Що робити далі?


  «Пробачити мені зраду?» - запитаєте ви, коли ви знайдете свою причину. Напевно, найлегший факт, коли чоловік змінив по дурості, тобто, стосовно саме четвертої причини.
  Ще простіше, якщо в таких сімейних відносинах панувала романтика і міцна любов, начебто і здається, що в таких відносинах не може бути зради, але ні, саме якась сварка і могла підштовхнути людину до зради. Ніхто не говорить, що його потрібно тут же пробачити, ваша рана все одно буде боліти ще досить довго. Але якщо ваш чоловік розкаюється, а також щиро не розуміє, навіщо він це зробив, то шанси на ваше загальне «одужання» великі.
  Як пробачити зраду чоловікові

  Обов'язково поговоріть один з одним. На якийсь час може навіть буде краще, якщо ви поїдете. Нехай це буде поїздка до батьків, або рушайте в подорож або на курорт, ви повинні це перехворіти окремо, нехай ваш чоловік скучити за вас.

  Але обов'язково залиште йому нагадування про себе, адже це час він повинен провести у роздумах і може навіть, у переоцінці цінностей.

  Відпустити минуле і побачити нове


  Звичайно, зраду можна пробачити не тільки у випадку «по дурості», але і в будь-яких інших, просто для цього можуть знадобитися додаткові зусилля.

  Якщо ви вже поговорили і вирішили, що будете намагатися зберегти стосунки, то ви повинні зробити висновки для себе, що відпускаєте ваші образи і забуваєте, що вас так сильно мучить.

  Необхідно перестати зациклюватися і прокручувати в голові думки: чому це сталося, яка вона і як мені тепер жити? Так і до неврозу недалеко, а може й до більш серйозних захворювань, навіщо воно вам? Ви повинні бути здоровою і впевненою в собі.
  Ясна річ, що вас ніхто не просить вести себе так, як це було до зради. Ви маєте право показувати, що вам погано, ваш чоловік повинен відчувати провину, саме вона його і покарає.
  Але якщо ви пробачили, ви не в праві при кожному вдалому випадку тикати його носом і нагадувати ваші образи. Це негідно поважаючої себе і сильної жінки.
  А ви, до речі, повинні довести собі і оточуючим, що ви - впевнена в собі і самодостатня жінка. Саме упевнені в собі жінки, набагато простіше справляються з фактом зради, ніж закомплексовані «сірі мишки».
  Як пробачити зраду чоловікові

  Для цього, якщо ви не працюєте і не маєте особливих захоплень, займіться чим-небудь, що вам по душі. Це може бути спорт , гурток по рукоділлю, клуб любителів верхової їзди або займіться мистецтвом, а може, навіть, почніть писати.
  Саме в такі важкі для вашого психологічного здоров'я, часи можуть вийти відмінні твори. Хто знає, у що може вилитися ваше безневинне захоплення і, яких висот ви зможете досягти на цьому поприщі.

  Все хороше коли-небудь закінчується


  Може трапитися і так, що всіх порад і рекомендацій не вистачить, щоб заглушити ваш біль. Чи варто прощати зраду тоді, коли вона трапляється далеко не в перший раз? Або тоді, коли ваш чоловік не відчуває особливо своєї провини.
  Жінки бувають різні, є такі, які не зможуть йти далі з таким каменем на душі. Може це і правильно, адже любові всі віки покірні, тому жінка, не залежно від своїх років, може ще не раз закохатися і побудувати нову сім'ю.

  І, якщо ви впевнена в собі, сильна і сексуальна жінка , то, цілком можливо, що варто відпустити старий етап свого життя, щоб впустити в неї нові враження.