Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що можна подарувати на Новий рік маленькій дитині?

Що можна подарувати на Новий рік маленькій дитині?

Додано: 08.10.14
Рубрика: Цікаве
Навіть якщо Новий рік ще не маячить своєї мішурою і суєтою в найближчий тиждень, подбати про подарунки своїм дітям слід заздалегідь, адже це дуже важливий і хвилюючий момент, як для батьків, так і для самих дітей.
Це єдине свято, який буквально наскрізь пронизаний ниточками чарівництва і чудес, цей довгоочікуваний і дуже веселий день з нетерпінням чекають усі - від мала до велика.
Що можна подарувати на Новий рік маленькій дитині?

Саме тому завдання батьків - не руйнувати ту казку і таємничість свята, яка малюється в багатих і смовижних фантазіях хлопців, а навпаки, підтримати й зміцнити віру в чудеса.
Спробуйте наповнити цей день чимось незвичайним і безпосереднім, адже саме такі свята сприяють посиленню сімейних уз, члени сім'ї розкриваються один перед одним і стають ближчими.
Пам'ятайте, що не скільки важливий сам подарунок, а скоріше те, як ви його піднесете, хочеться, щоб захват від сюрпризу тривав якомога довше, і зігрівав маленьке сердечко вашого малюка ще не один холодний зимовий вечір.

Звичайно, перше ніж ви, швидше за все, озадачитесь, це, що можна подарувати на Новий рік дитині? Адже вибір подарунків та різних дрібничок величезний, але, як знати, що з цього розмаїття призведе вашої дитини в повний захват.
Це, до речі, нескладно визначити, спробуйте ввести традицію написання новорічних листів Діду Морозу, нехай ваш малюк потренується в умінні висловлювати власні думки, до того ж цією справою можна займатися спільно, що зближує вас з вашим чадом.
Не намагайтеся переконати дитину в існування Діда Мороза, нехай, наскільки це можливо, він буде щиро вірити, що саме дідусь з бородою і в червоній шубі принесе йому подарунок.

Незаперечним плюсом такої затії є те, що ви, швидше за все, завжди точно будете знати, про що ж в цьому році мріє ваш малюк. Якщо ви повною мірою вирішили виконувати замовлення вашого чада, то не забувайте повчати його, що такі подарунки Дід Мороз дарує тільки тим діткам, які весь рік вели себе добре, слухалися і були хорошими дітьми.

Як правильно вибирати подарунок?


Головне, щоб це був справжній сюрприз, малюк не повинен навіть підозрювати, що його чекають довгоочікувані подарунки . Тому не тягніть його з собою по магазинах, щоб він сам вибрав, що йому хочеться, це вже зовсім не те, до того ж дітям завжди складно зупинити свою думку на чомусь одному, а визначившись, нарешті, він все одно буде шкодувати, що «взяв конструктор, а не ось ту машину».
Що можна подарувати на Новий рік маленькій дитині?

Так що краще буде, якщо подарунок ви придбаєте самостійно, а коли це станеться, то гарненько сховайте його, щоб малюк його випадково не виявив, зруйнувавши всі чари і магію новорічної ночі.

Як правильно дарувати новорічний подарунок дитині?


Насправді, чим молодші діти, тим їх захват прямо пропорційно збільшується з ростом кількості подарунків. Тому, якщо ви ніяк не можете визначити з чимось одним, то можете зробити збірний сюрприз: накупите солодощів і фруктів, кілька простих, але цікавих іграшок, може, якісь речі і ще пару невеликих бонусів.
Важливо загорнути кожен сюрприз окремо, щоб у дитини перед очима виникла «гора» подарунків, яку можна буде довго розбирати, розгортати, радіти і розглядати.

А можна так просто не віддавати подарунки, а продумати цілу серію конкурсів , через яку має пройти ваш малюк, перш ніж дістанеться до довгоочікуваних подарунків. Намалюйте карту, залиште підказки, розкладіть сюрпризи по всій квартирі і вирушайте разом з вашим чадом в подорож за подарунками!
Можна розтягнути задоволення, один подарунок залишити традиційно під ялинкою новорічним ранком, а кілька інших вручити у процесі святкування, а може вже і на наступний день.
Якщо ваша дитина вже добре адаптований до появи чужих людей, то можна організувати йому зустріч з самим Дідом Морозом і його онукою Снігуронькою, які, до речі, повеселять вашого малюка, навчать його, що таке Новий рік, а також піднімуть настрій і самим батькам.
Що можна подарувати на Новий рік маленькій дитині?

Інший важливий момент - це увага до вашої дитини і після вручення подарунка, особливо якщо він має на увазі якусь розвиваючу гру або гру «на виріст».
Цілком можливо, що вона ще йому не по зубах, сам дитина навряд чи зуміє розібратися, швидко закине подарунок у дальній кут, а настрій буде зіпсовано, адже сюрприз повинен радувати тут і зараз, а не через рік, коли дитина доросте до нього.
Якщо це конструктор, то зберіть разом будиночок для улюбленої ляльки або гараж для машини, разом почитайте інструкцію, поясніть малюкові, що і як, може, доведеться щось склеїти або змайструвати, не проходьте повз, це важливий момент, як для батьків, так і для самої дитини.

Ідеї подарунків для малюків


Якщо ваша дитина ще зовсім маленька, наприклад, йому немає ще й року, то це зовсім не говорить про те, що його треба залишити без сюрпризу. Звичайно, він ще мало що розуміє, але зате чудово сприймає добру і веселу середовище навколо нього.
Що можна подарувати на Новий рік маленькій дитині?

У цей період життя малюкові ще запросто можна дарувати такі подарунки, які будуть цінується з практичної точки зору: новий одяг, якщо такий є необхідність, нова пляшка або якась розвиваюча іграшка, фітбол для занять спортом мамі і малюкові, диски з класичною музикою, які ви включаєте дитині перед сном.
А для того, щоб і цей Новий рік залишився у вас і вашої дитини в пам'яті, можна зробити незвичайний новорічний костюм, який, звичайно, відразу малюком не сприйметься, але зате залишиться на фотографіях, які можна буде показати йому через пару років.
Якщо дитині вже від року до трьох років, то це прекрасний період життя, який передбачає неузнаваемое цікавість та інтерес до всього навколишнього, і, до речі, саме іграшки можуть стати основним подарунком на таке свято.
Звичайно, найкращий варіант, це розвиваючі ігри: іграшка-шнурівка, говорять книги, конструктор (з позначкою, що відповідає вашому віку), кубики, «чарівний мішечок», наповнений різними фігурками. Варіантів багато, вам, звичайно, простіше визначити, що вашому чаду сподобається найбільше.
Для творчих обличчястостей вже цілком за віком кольорові олівці, фломастери, мольберт, дошка для малювання крейдою й самі кольорові олівці, розмальовки, альбоми.
Що можна подарувати на Новий рік маленькій дитині?

Дітям від п'яти років пора дарувати настільні ігри, які, звичайно, зажадають вашого втручання і допомоги, щоб дитина зміг розібратися в правилах.
Дітям постарше вже спокійно можна дарувати іграшки, які сприяють рухливому способу життя, наприклад, футбольний м'яч, ролики, велосипед, ковзани, бадмінтон, хлопцям постарше цілком можливо, що можна дарувати боксерську грушу і рукавички.
Дівчатка завжди будуть раді різним наборам для ляльок, набори з прикрасами і дитячою косметикою. Звичайно, коли фантазії ні на що не вистачає, то завжди залишається сучасна техніка та її складові, які зараз на піку популярності серед дітей та підлітків: персональні комп'ютери, плеєри, навушники, диски з іграми або музикою, ігрові приставки або мобільні телефони.