Корисні поради
на всі випадки життя
» » Конкурси та ігри на 8 Березня для дітей і дорослих

Конкурси та ігри на 8 Березня для дітей і дорослих

Додано: 08.10.14
Рубрика: Сценарії
Конкурси та ігри на 8 Березня для дітей і дорослих здатні традиційне свято перетворити на захоплюючу і незабутню подію. Свято має пройти весело, інакше ви його просто не згадаєте через пару днів. Добре поїсти, отримати подарунки та почути приємні слова ось основні завдання, які ми виконуємо 8 Березня. А адже його можна провести куди більш цікаво і незвично. Для цього вам треба взяти нелегкі обов'язки організатора свої руки, і повірте, у вас вийде зустріти 8 Березня зовсім по-іншому.
Конкурси та ігри на 8 Березня для дітей і дорослих

Тільки подумайте, абсолютно будь-свято обличчястий, наприклад день народження, або державний ми відзначаємо по одному банального сценарієм. Ми готуємо велику кількість їжі, закуповуємо стільки ж алкоголю, в результаті під гучні крики музики, що грає по радіо, ми все це успішно випиваємо і з'їдаємо. На наступний день у нас ні хорошого настрою, ні приємних спогадів не спостерігається. Природно виникає бажання внести корективи у проведенні традиційних свят і нарешті відірватися по повній програмі.
8 Березня окрім стандартного захоплення усіма представницями слабкої статі, відбувається велика кількість різноманітних банкетів, вечерь і вечірок. Вони ваш шанс проявити ще не розкриту грань таланту організатора свят. До речі, вдало проведений корпоратив на роботі може дати не мало бонусів. Все-таки так приємно коли на вас всі починають смитися не як на непоказного працівника, а як на справжню зірку.
Більше того, з дитинства вчать наших діток що 8 Березня треба вітати всіх жінок, а особливо маму і вчителі. Було б не погано, якщо б маленьким чоловікам розповідали що в цей день, та й взагалі завжди треба бути вдячним милим і добрим дівчаткам. Як би там ні було 8 Березня проводяться дитячі концерти і свята, так що для того, щоб захід пройшов без жертв, треба чимось розважати невгамовних малюків, для цього вам знадобляться конкурси та ігри на 8 Березня.

Цікаві ігри на 8 Березня для діток


Перед тим як почати придумувати програму заходи та конкурси для діток ви повинні підготувати призи. Без них діти в конкурсі брати участь не будуть, а якщо ви змусите їх і в разі перемоги нічого не вручіть, будьте готові вислухати велику кількість істерик. Не обов'язково дарувати дорогі сувеніри. Шоколадки, фрукти і маленькі іграшки зможуть порадувати малюків і не сильно спустошити ваш гаманець.
Конкурси та ігри на 8 Березня для дітей і дорослих

Проведіть на 8 Березня для діток конкурс маленького художника. Дайте дітям завдання намалювати картину або листівку природно на тему 8 Березня. Скажіть що часу у хлопців досить. Ваша завдання заздалегідь підготувати папір, фарби і всі інші інструменти художника. Нехай дітки малюють вісімки, квіти, весну та все що завгодно. Можна запропонувати дітям намалювати портрет їх мами.
У конкурсі веселі квіти можуть брати участь тільки хлопці. Для його проведення ви повинні розкидати в приміщенні (на підлозі, на столах, стільцях, полицях) різні по відтінку квіточки. Вони повинні бути яскравого, однотонного кольору. Скільки кольорів, стільки і учасників. Завдання хлопчиків за одну хвилину знайти якомога більше квітів певного відтінку. Хто збере більшу кількість, той отримує звання переможця і самого уважного і спритного хлопця.
8 Березня для нас вважається днем, коли ми вітаємо маму. Наберіть з діток дві команди по чотири людини. Попередньо роздрукуйте слова дитячої пісні про матусю. Роздайте дітям тексти і мікрофони, увімкніть фонограму і нехай кожна з команд заспіває свій хіт. Переможця визначають інші гості свята.
Конкурси та ігри на 8 Березня для дітей і дорослих

Конкурси для корпоративів дорослих


На корпоративі в честь 8 Березня у вас з'являється шанс показати інші грані свого характеру. Навіть якщо у вас в колективі вже є «тамада» ніхто не заважає вам підійти до неї і запропонувати парочку своїх конкурсів. І не забудьте, що на свята ви обов'язково повинні бути активною і брати участь у конкурсній програмі. Не соромтеся і не бійтеся, що хтось подумає про вас недобре, свято створене для відпочинку, так що обмежувати себе не варто. Але все-таки краще заздалегідь морально підготуйтеся до трохи вульгарним конкурсів, без них дорослих на корпоративах нікуди. Сприймайте все з гумористичної точки зору, ні і звичайно, будьте готові до різних жартів колег на наступний день.
Конкурси та ігри на 8 Березня для дітей і дорослих

Цікавим конкурсом на 8 Березня для дорослих буде «пошук другої половинки». Активним дівчатам зав'язують очі і ставлять в центр. Навколо них повинні стати в коло велика кількість чоловіків (важливо щоб брали участь не тільки головні красені і красуні офісу, але й м'яко кажучи, ті люди, на яких рідко всі звертають увагу або взагалі недолюблюють).
Це додасть родзинку конкурсу. За сигналом усі хлопці починають під музику хаотично переміщатися, а завдання панянок зловити свого обранця. Хто їй дістався, з тим вона повинна брати участь як мінімум в одному наступному парному конкурсі. Повірте, дуже смішно спостерігати за реакцією сексуальної секретарки, яка хотіла отримати шефа, а в підсумку залишилася зі скромним бухгалтером в окулярах.
Пікантним конкурсом на 8 березня можна вважати «Частини тіла». Як ви пам'ятаєте без вульгарних конкурсів нікуди на святі для дорослих. Ведучий на стікерах пише літери алфавіту і складає їх у закриту коробочку. Учасники повинні створити пари, ясна річ, що з хлопця і дівчини. По черзі вони витягують папірець із завданням і виконують його. Суть завдання в тому, що на літеру, яка там вказано, ви повинні назвати частину тіла людини і потім, не вдаючись до допомоги рук, а роблячи все виключно губами і особою прикріпити папірець на це місце і потримати її в такому положенні 30 секунд. Раундів у грі як мінімум 5 і якщо випадає одна і та ж буква, то її треба кріпити тільки в нове місце. Як ви розумієте літера «п» або «с» повинні зустрічатися в коробці набагато частіше, ніж інші.
Конкурси та ігри на 8 Березня для дітей і дорослих

На 8 Березня у конкурсі жінки можуть змусити колег - чоловіків відчути себе представницями слабкої статі. Для цього вам доведеться переодягнути чоловіків в жіночі вбрання, туфлі та природно нанести макіяж. Можна навіть начепити на чоловіків накладні животики, для імітації вагітності і дати в руки важкі сумки. Перемагає найбільш реалістичний персонаж.
У жіночий день ви повинні визначити найсильнішого чоловіка в колективі. Для цього ви повинні попросити колег оголити свій торс (для видовищності) і попросити їх віджатися від підлоги. Хто це виконає більшу кількість разів, отримує приз у вигляді поцілунків всіх присутніх жінок.
Ще один конкурс, який ви можете використовувати на вечірці в честь 8 Березня це «мій ідеал». Учасникам лунає великий аркуш паперу і маркери. Їх завдання намалювати фігуру і обличчя ідеального, на їх думку, представника протилежної статі. Повірте, такі шедеврів образотворчого мистецтва ви ще не бачили.
Можна перевірити чоловіків на спритність за допомогою конкурсу «Милий тато». Для цього вам треба взяти кілька ляльок і пелюшок. Хто швидше запеленает малюка, той переміг. Беруть участь в ньому лише холостяки.
Конкурси та ігри на 8 Березня для дітей і дорослих

Зовсім не обов'язково виступати на корпоративі в честь 8 Березня черговим клоуном. Участі в двох-трьох конкурсах буде цілком достатньо. Решту часу приділіть простого спілкування, танців і вживання смачних коктейлів і закусок. Обов'язково на святі ви повинні бути красиво одягнені і перебувати в прекрасному настрої.