Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що можна подарувати начальниці і колегам на 8 Березня

Що можна подарувати начальниці і колегам на 8 Березня

Додано: 08.10.14
Рубрика: Цікаве
Робота - це частина нашого життя, без якої важко існувати, як-ніяк там ми заробляємо гроші. Для кого-то час, проведений за робочим столом в офісі, приносить лише задоволення, а для інших - кожен день прирівнюється до нестерпним тортурам. Нудні робочі дні здатні урізноманітнити тільки вихідні і свята. Не за горами самий головний жіноче свято і його на роботі всі чекають з нетерпінням. Адже наближається пора привітань і подарунків. Що можна подарувати начальниці і колегам на 8 Березня, ми будемо вирішувати в нашій статті.
Що можна подарувати начальниці і колегам на 8 Березня

Вже давно пройшли суворі часи, коли всі вважали, що місце всіх жінок будинку за кухонною плитою. У сучасному житті жінки працюють нарівні, а іноді і більше, ніж чоловіки. Тому колегами жіночої статі нікого не зсмуєш. Більше того, існують фірми, в яких переважна більшість співробітників є жінками. Начальнику чоловічої статі в такому колективі не позаздриш, адже скоро 8 Березня і йому доведеться добряче поламати собі голову, вирішуючи який подарунок зробити колегам.
Однак не тільки начальству треба хвилюватися з приводу презентів до 8 Березня. Будь-якому співробітникові чоловічої статі доведеться викласти чимало грошей на гарні подарунки, тому що кожна жінка в цей день повинна отримати хоча б маленький знак уваги.

Як привітати жінок-співробітниць на роботі


Отже, свято починається. Жінка, якій на 8 Березня доводиться йти на роботу відчуває змішані почуття. З одного боку в такий день не хочеться нікуди йти і працювати, а з іншого - не хочеться упускати можливість отримати зайві привітання. Тому прийшовши на робоче місце, будь-яка дівчина хоче зануритись у приємну атмосферу.

Чоловіки можуть привітати співробітниць з самого початку дня. Для цього досить на кожному робочому столі колеги - жінки покласти подаруночок.

А ще можна напередодні ввечері на всіх робочих столах комп'ютерів встановити вітальну заставку. Погодьтеся, приємно включити комп'ютер і побачити там замість звичного котика, красиву картинку з цифрою вісім.
Що можна подарувати начальниці і колегам на 8 Березня

Не забудьте прикрасити офіс живими квітами, плакатами та повітряними кульками. Квіти не обов'язково купувати дорогі, тюльпани у маленьких вазочках створять чудову атмосферу. Плакати намалюйте заздалегідь, попередньо розподіливши між чоловіками, хто буде виступати в ролі художника, а хто буде відповідати за закупівлю матеріалів та ідеї. Можна обмежитися віршами та квітами. Але ще краще намалювати невеликі жартівливі карикатури, щоб кожна дівчина знайшла себе. Гарний настрій всім забезпечено.
Так само можна протягом дня обов'язково спілкуватися з усіма колегами жіночої статі і навіть з тими, кого ви не можете назвати найкращою подругою. Говоріть компліменти, развлекайте жінок, жартуєте і хто знає, може на багатьох співробітниць, ви поглянете по-іншому.

Який подарунок подарувати колегам на роботі


Крім гарного настрою, яке ви просто зобов'язані подарувати колегам дівчатам і жінкам, не погано все-таки зробити їм і невеликі подаруночки. Пропонуємо вам ознайомитися з деякими ідеями.
Як варіант можна обійтися стандартними цукерками. Тільки проявіть креатив, покладіть солодощі в пакетик, на якому буде зображено вісімка, квіти і ваші привітання. Такий пакет вам зможуть надрукувати в будь-якій друкарні, коштувати він буде недорого, зате як він перетворить банальні цукерки.
Так само найкрасивішій частині вашого колективу можна подарувати з симпатичною чашечці. Але знову ж, звичайний сувенір можна перетворити в особливий подарунок. Давно вже існує така послуга як нанесення друку на чашку. Ваше завдання написати приємний віршик кожній дамі і нанести його на предмет посуду. Обов'язково додайте до вірша квіти або фото.
Що можна подарувати начальниці і колегам на 8 Березня

На роботі сентиментальні жінки часто ставлять фотографії близьких людей. Проявіть свою турботу і подаруйте кожної співробітниці по рамочці для фотографій. Якщо у вашої компанії вітається креатив і ви дуже любите своїх дам, то зробіть для них рамки для фотографій своїми руками . Це займе час, але і емоцій викличе величезну кількість.
Природно, не можна забувати про кольорах. Можна купити по одному шикарному квітці, але краще вибрати невеликий букетик або жива квітка. До речі квіточка в горщику може стати крути подарунком, якщо ви подаруєте жінкам не однакові квіти, а кожній її коханий. Відповідну інформацію треба починати збирати за пару місяців до 8 Березня.
Що можна подарувати начальниці і колегам на 8 Березня

Який колективний подарунок можна презентувати


В основному колективний подарунок треба готувати тоді, коли в колективі ну дуже багато жінок і протилежне кількість чоловіків. Немає нічого поганого в такому варіанті подарунка.
Можна всім дамам у колективі подарувати один корисний подарунок. Наприклад, це може бути гарний столик з дзеркалом і великою кількістю поличок. Або нову кавоварку, а ще краще масажне крісло.
Що можна подарувати начальниці і колегам на 8 Березня

Також можна влаштувати дамам банкет. Купіть хороше вино, солодощі, тортики і накрийте гарний стіл. Тільки врахуйте, що прибирати після корпоративу повинні чоловіки. А ще краще запросіть жінок на вечерю в ресторан. Це звичайно, не дешево, але зате як приємно.

Що подарувати начальникові на свято весни


Перед святами у чоловіків виникає серйозна задача, що ж подарувати начальниці на 8 березня. Банальний сувенір начальницю може не тільки не вразити, але і навіть образити. А адже 8 березня це відмінний спосіб заробити собі гарну репутацію.
Що можна подарувати начальниці і колегам на 8 Березня

Тому начальниці треба подарувати серйозний подарунок. Це може бути рідкісна книга або колекційний журнал. А ще можна презентувати начальниці якусь рідкісну річ. Це може бути статуетка, картина або підставка для паперів. Головне, річ повинна мати стиль і виглядати дорого.

Для начальниці можна приготувати незвичайне солодке частування. Це може бути її улюблений торт або цукерки. Тільки вони повинні бути виготовлені на замовлення, а не куплені в магазині. Обов'язково наявність гарної упаковки і великого букета в додачу.

Також не треба забувати про корисні презенти, наприклад на 8 Березня непогано подарувати якісний щоденник або гарну ручку. А взагалі начальниці треба дарувати подарунок у тому випадку, якщо ви не відчуваєте страх перед цією жінкою. В іншому випадку будь-який подарунок буде невдалим.
Зробивши подарунок на 8 Березня своїм колегам, не забудьте про свою мамі і улюбленою жінці .