Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати хороший для себе епілятор?

Як вибрати хороший для себе епілятор?

Додано: 08.10.14
Гладка, пружна і чиста шкіра завжди вважалася еталоном краси і молодості жіночого тіла, ще в часи Стародавнього Риму та стародавнього Єгипту існували особливі методи, які дозволяли позбавитися від зайвої рослинності на тілі.
На жаль, природа розпорядилася по-своєму, і практично всі жінки і чоловіки страждають наявністю зайвих волосків, прекрасний підлогу, звичайно, з цього приводу переживає більше, намагаючись вигадати все більш нові та сучасні методи позбавлення від цієї проблеми.
Як вибрати хороший для себе епілятор?

Природно, винахідниками епіляції стали зовсім не сучасні люди, витоки сягають до древнім єгиптянам, які і придумали один з перших способів позбавлення від небажаної рослинності на тілі - використання липкого кошти з меду , масел і воску, яка використовувалася за принципом сучасного шугарінга.
Все б нічого, та в ті часи відсутність необхідного рівня гігієни періодично призводила такі спобличчя боротьби до небажаних і небезпечних наслідків: зараженням і виразок на поверхні шкіри, так і сама процедура була досить болючою.
Сучасним жінкам пощастило більше: сьогодні існує безліч способів, які дозволяють видаляти волоски, як можна безболісно і якісно. Поряд з великим кількістю салонних методів, які спокушають своїми результатами, але відлякують своєю ціновою політикою, існують досить ефективні домашні методи боротьби з рослинністю, до них відносять спеціальні пристрої - епілятори.
Як вибрати хороший для себе епілятор?

Перші моделі таких революційних пристроїв, звичайно, працювали досить болісно, але сьогодні з'явилася величезна безліч їх різновидів, які забезпечують чисту і гладку шкіру на кілька тижнів, а може і на місяць!
Відразу виникає питання, як вибрати хороший епілятор, щоб і волоски видаляв якісно, але при цьому якомога менше страждала шкіра, так і рівень хворобливих відчуттів мінімізувався?
Для початку розберемося, що ж це за прилад такий: епілятор являє собою пристрій, який за допомогою одночасного обертання декількох пар дисків, висмикує волосся з поверхні шкіри разом з коренем, що його принципово відрізняє від звичайного леза.

За допомогою такого приладу можна видаляти зайву рослинність не тільки з поверхні ніг, але і в зонах пахв, бікіні і навіть на обличчі! Правда, для цих цілей краще обзавестися спеціальними насадками, про яких і піде мова далі.
Ціна на епілятори задоволена демократична, без надмірностей і різноманітності насадок, його може дозволити собі будь-яка дівчина чи жінка, що не може не радувати.

Як вибрати для себе?


Важко відповісти на питання, який епілятор краще, адже для кожної прекрасною обличчяни знайдуться свої аргументи та характеристики, які зроблять конкретну модель ідеальною в даному випадку.
Наприклад, жінкам з гарною шкірою і не дуже товстими і частими волосками можуть підійти і самі демократичні моделі епіляторів, без особливих насадок і наворотів, а от дівчатам з чутливою шкірою доведеться поберегтися, можливо, придбати модель зі спеціальними можливостями і характеристиками.
Так само для тих дівчат, які тільки починають користуватися подібними пристроями, краще вибирати модель дорожче і якісніше, адже перші епіляції - найболючіші. Якщо ж у такий період користуватися примітивним епілятором, то можна на все життя відбити у себе бажання взагалі користуватися чимось подібним, адже відчуття від нього можуть бути самі пренеприятние.

Спобличчя живлення


Не найважливіша характеристика, але, якщо ви часто подорожуєте, то даним момент краще врахувати. Існує два основних види живлення: від мережі і від акумулятора.
Перший варіант - менш мобільний, займатися епіляцією доведеться тільки в тих місцях, де є розетка, так і в душ або ванну такий прилад тягнути не рекомендується.
Епілятори, які працюють від акумулятора, звичайно, трохи дорожче, ціна буде залежати від його ємності, тому, перш ніж робити подібний вибір, потрібно гарненько подумати, а чи потрібен такий конкретно вам і варто переплачувати. Звичайно, такий пристрій дуже зручно тим, що його можна брати з собою в дорогу і на відпустку, наприклад, на морі, не турбуючись про те, де знайти розетку.

Система насадок


Більшість таких пристроїв для видалення волосся оснащені різноманітними насадками, ось вже де є розгулятися різним фірмам-виробникам.
Перше, на що слід звернути увагу - це кількість пінцетів або пластин, від чого, в першу чергу, буде залежати якість видалення волосся.

В останніх моделях жіночих епіляторів використовуються спеціальні системи з 20 і більше пар обертових дисків, їх ще називають мультипинцентими. Краще, щоб робоча головка була знімною, як і інші насадки, так її можна буде спокійно чистити і мити під водою.
У самий примітивний набір входить тільки система видалення волосків, все інше - це додаткові насадки, потрібні вони чи ні - це вже справа кожного.

Наприклад, останнім часом дуже поширена насадка - бритвене головка, яка йде разом з мультипинцетной системою, потрібна вона для тих дам, які не в змозі використовувати епілятор в особливо ніжних і інтимних зонах.
Є й інший варіант для епіляції таких зон - спеціальна насадка, яка виконана у вигляді своєрідного ковпачка, його надягають на пинцетную систему, за рахунок чого кількість працюючих пінцетів скорочує в кілька разів.
Таким чином, скорочується число одночасно віддаляються волосків, а, отже, зменшується і рівень хворобливих відчуттів. Особливою популярністю стали користуватися насадки для точкової обробки рослинності: з їх допомогою можна швидко позбутися від одинокорастущих волосків, які, періодично, доставляють чимало турбот.
Як вибрати хороший для себе епілятор?

До речі, є навіть спеціальні насадки, які дозволяють видаляти волосся на обличчі, правда, дане властивість епіляторів не дуже поширене, а, значить, доведеться потрудитися, щоб знайти такі моделі.
Наступне питання, яке широко охоплюється подібними пристроями - це больові відчуття. Спеціально для цього винайдені насадки з охолоджуючим ефектом, який знеболюють процес видалення, правда, відгуки тих, хто на собі випробував подібні системи, запевняють зворотне: не сильно-то й ефективно, тому такі моделі також не сильно поширені в продажу.
Вважається, що найбільш ефективний метод знеболювання - розтягування шкіри, яке також можна досягти за допомогою спеціальних насадок.

Що стосується виробників, то лідерами продажів у даній сфері вважаються: Braun, Philips і Rowenta. Є й інші, менш відомі і менш популярні фірми-виробники, але якщо ви турбуєтеся про якість епіляції і, тим більше, збираєтеся освоювати подібний прилад в перший раз, то краще звертатися до перевірених джерел.