Корисні поради
на всі випадки життя
» » Осіння скатертина на стіл своїми руками

Осіння скатертина на стіл своїми руками

Додано: 08.10.14
Осіння скатертина на стіл своїми руками


Опале листя можуть вдало вписатися в оформлення вашого столу. Взяти участь у виготовленні подібної саморобки зможуть і ваші діти. Часу для створення підставки потрібно зовсім небагато.

Матеріали

Щоб зробити осінню підставку на стіл своїми руками знадобляться:опале листя;
ножиці;
м'яке рушник;
листи прозорої, клейкого паперу.Крок 1 . Для початку зберіть опале листя. Щоб композиція була цікавою та оригінальною, збирайте листя різних кущів і дерев і різного забарвлення. Листя повинні бути цілими.

Крок 2 . Листя перед роботою обов'язково потрібно підготувати. Вони повинні бути рівними і чистими. Очистіть їх від пилу і бруду вологою серветкою. Дочекайтеся, поки вони висохнуть. Щоб вирівняти їх, розкладіть листя між газетними сторінками і зверху притисніть їх кількома книгами. Залиште листи в такому положенні на два-три дні.

Крок 3 . Дістаньте листя і розкладіть їх на столі, компонуючи в тому порядку, який вам подобається. При бажанні можете обрізати живці або залишити їх, якщо у вашій композиції вони виглядають доречно.

Крок 4 . Визначтеся з розмірами і формою вашій підставки. На простому аркуші паперу напишіть шаблон, при необхідності його поправте, а потім виріжте.

Крок 5 . Шаблон прикладіть до клейкою прозорою папері і виріжте два примірники. Зніміть захисну поверхню з неї і викладіть на папір листя. Щоб листя добре приклеїлися, обмотайте палець тонким рушником і пригладьте їх ґрунтовно.

Осіння скатертина на стіл своїми руками


Крок 6 . Накрийте вже заготовлену половину підставки другим примірником папери. Захисну стрічку з неї знімайте поступово, паралельно пригладжуючи папір м'яким рушником. Це потрібно, щоб не залишалося бульбашок повітря.

Підставка готова!