Корисні поради
на всі випадки життя
» » Перші тижні вагітності

Перші тижні вагітності

Додано: 08.10.14
Перші тижні вагітності


Народження малюка - дуже відповідальний крок для кожної пари. Одні ретельно планують зачаття, інші ні. Можливо зрозуміти з першого тижня, що ви вже вагітні? Виявляються, що перші, як і останні дні перебування малюка в маминому животику дуже важливі.


Перші ознакиПриродним і найпершою ознакою вагітності у здорової жінки є затримка менструального циклу. Але існує ще ряд ознак, які допоможуть вам зрозуміти, що ви вагітні.Мажучі виділенняЦе необов'язковий ознака і проявляється частіше на 8-12 день після зачаття. Незначні виділення (жовто-коричневого або червоного кольору) можуть сигналізувати про загрозу викидня. Тому, помітивши у себе подібний симптом, краще звернутися до лікаря, який точно діагностує причину виділень.Запаморочення і слабкістьУ перші дні вагітності організм жінки починає активно виробляти прогестерон, який впливає на загальний стан майбутньої мами. Деякі жінки скаржаться на запаморочення, слабкість, сонливість, дратівливість, апатію. Всі ці симптоми можуть пройти у другому триместрі, а можуть супроводжувати вас і до самих пологів.Підвищення температури тілаПерший триместр вагітності завжди характеризується незначним підвищенням температури тіла. У нормі вона становить 37 градусів. Особливо це проявляється на протязі 2-3 тижні вагітності.Тиск в тазуТак як ембріон в перші дні імплантується в матку, спостерігається приплив крові до органів малого тазу, що і викликає деяке відчуття тяжкості або тиску в ділянці таза. Також ви можете відчути легке поколювання або різі в матці.Чутливість грудейОдин з найбільш ранніх і вірних ознак вагітності - набухання і збільшення грудей. У деяких жінок соски стають наскільки чутливими, що до них навіть боляче доторкнутися. Груди помітно збільшується в обсязі, може спостерігатися виділення незначної кількості молока.ТоксикозРанкова нудота, блювання, загострення смакових рецепторів і нюху може проявитися з перших тижнів вагітності. Також ви можете різко відчути життєву необхідність з'їсти яблуко або погризти крейда. Можна помітити смні смакові поєднання продуктів, які не виявлялися раніше (кислі огірки з медом, варення з гірчицею і т.д.)

Не забувайте про те, що всі ці ознаки інсмідуальні. Тому краще відразу звернутися за консультацією до лікаря.

Перші тижні вагітності


Природні зміни в організміЗ перших днів вагітності в організмі жінки відбуваються зміни. Перші 10 днів здійснюється шлях ембріона на матці та його впровадження в стінку. Після чого починається розвиток плода (плаценти і пуповини). А в тілі мами починається активне вироблення гормону ХГЧ, який сигналізує про вагітність, що настала.

Перші тижні вагітності


Міняємо звичкиНе забувайте, що народження малюка - це не тільки приємні клопоти і турботи, це, в першу чергу, величезна відповідальність, яка повинна порівну лягти на плечі обох батьків. Як тільки ви переконалися в тому, що чекаєте поповнення сімейства, треба ретельно переглянути свої звички з перших днів вагітності. А точніше, виробити нові. По можливості відмовтеся від шкідливих звичок. Це стосується і мами, і тата. Намагайтеся більше часу приділяти корисному дозвіллю: гуляйте на свіжому повітрі, ходіть на виставки, слухайте хорошу музику, відвідувати спеціальні курси і тренінги. Включіть в раціон замість звичних шкідливих продуктів свіжі і корисні фрукти і овочі.

Перші тижні вагітності