Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде «Заточені кепки» 3 сезон?

Коли вийде «Заточені кепки» 3 сезон?

Додано: 09.10.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде «Заточені кепки» 3 сезон?

Коли вийде «Заточені кепки» 3 сезон?
Буде знято продовження цього серіалу, який також відомий під назвою «Гострі дашки»? Дата виходу нових серій Peaky Blinders цікавить всіх фанатів цього телепроекту.
У середині осені 2014 року стартував показ другого сезону цього кримінального серіалу. Перший сезон, який вийшов у 2013 році привернув увагу багатьох телеглядачів, яким сподобався сюжет шоу і акторська гра головних героїв. Не смно, що дата виходу 3 сезону «Заточені кепки» стала цікавити фанатів ще до закінчення другого сезону.
Нагадаємо, що події серіалу розгортаються у 20-ті роки минулого століття в англійському Бірмінгемі. У центрі подій сім'я Шелбі, яка будує свою імперію, за цей використовую всі методи, часом часто незаконні. Перший сезон цієї гангстерської історії збирав біля телеекранів близько 25 мільйонів глядачів. Така популярність стала запорукою, те, що серіал був швидко продовжений на другий сезон. Крім цього, в новому сезоні були задіяні нові актори, серед яких кінозірка світової величини - Том Харді . Він приєднався до не менш відомим акторам - Кілліан Мерфі, Сем Ніл.
У своїх інтерв'ю творці серіалу говорили про свої плани знімати третій сезон, однак поки немає подробиць про нього. Можливо в нових серіях глядачі зможуть побачити ще яку-небудь тілі зірку світового класу.
Як би там не було, телеглядачі твердо вірять, що творці обов'язково випустять третій сезон цієї популярної драматичної історії.
Дата виходу »Заточені кепки» 3 сезон - осінь 2015 року.
А вам подобається цей серіал? Хочете, щоб вийшов новий сезон?