Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде Американська історія жахів 5 сезон?

Коли вийде Американська історія жахів 5 сезон?

Додано: 09.10.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде Американська історія жахів 5 сезон?

Коли вийде Американська історія жахів 5 сезон? Буде знято продовження серіалу? Дата виходу нових серій цікавить всі фанатів. Сценарист Райан Мерфі підтверсм, що у нього вже є кілька ідей, які він хоче подарувати шанувальникам у п'ятому сезоні цього хорор шоу від телеканалу FX.
У своєму інтерв'ю для порталу EW Мерфі каже:
Американська історія жахів має традицію передбачати майбутні сезони з великодніх яєць і доказів і Мерфі каже, що це швидше всього збережеться і в 4-му сезоні в шоу виродків.
У мене є пара ідей, які мені дійсно дуже подобаються. Я вже думаю над підказками для п'ятого сезону.
Мерфі раніше заявив, що Американська історія жахів 5 буде «радикально відрізняється від попередніх розділах.
Я[знаю, что сезон 5 будет примерно]тому що ця ідея в корені відрізняється від того, що ми робили, і це займе багато спільної роботи.
Творці серіалу хочуть в новому сезоні так само бачити Джесику Ленг яка раніше заявляла, що хоче покинути серіал після четвертого сезону.
Мерфі додає, що він робить успіхи в переконанні Ленг залишитися і сподівається схилити чашу терезів, створюючи переконливий характер для неї, щоб грати в п'ятому сезоні:
«Це завжди починається з героя для Джесіки, так що я думаю, що я повинен показати те чим вона була б дуже зацікавлена», - пояснив він. «Раніше мене зустрічали відповіддю: Ні! Тепер, я чую: Ну, давайте продовжувати розмовляти. "Так що я подумав, що це було дуже гарним знаком Я думаю, що якщо підберу їй хороший персонаж, і вона зможе працювати з її дуже насиченим грфиком, це може бути цікаво для неї це моя надія".
Так що шанувальникам варто чекати офіційного підтвердження продовження від телеканалу FX. І можливої появи Джессіка Ленг у п'ятому сезоні.
Орієнтовно дата виходу Американська історія жахів 5 сезон - жовтень 2015 року
Будете смитися п'ятий сезон?