Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як відбувається процедура фотоомолодження обличчя?

Як відбувається процедура фотоомолодження обличчя?

Додано: 09.10.14
Бути красивою та доглянутою - велика праця для будь-якої жінки, і якщо по молодості впоратися з вадами зовнішності набагато простіше, то з віком, з'являються вікові зміни шкіри обличчя, шиї та зони декольте, які не щадять нікого.
Звичайно, вже кілька десятків років лікарі і фахівці даної галузі наполегливо борються і шукають засоби, які здатні допомогти жінкам зберегти свою молодість, але, як не крути, ідеального методу поки не придумали.
Як відбувається процедура фотоомолодження обличчя?

Але зате, на зміну уколів і пластичних операцій, прийшов століття нових технологій, які дозволяють без особливих втручань в організм, підправити недоліки і мабуть освіжити шкіру обличчя або інших частин тіла. Ми говоримо про досить відомої процедури фотоомолодження, яка досить міцно оселилася в меню послуг більшості салонів краси.
Процедура фотоомолодження обличчя не має нічого спільного з фотографією, якщо ви про це подумали, ця модна косметична процедура проводиться за допомогою спеціального світла, що опромінює шкіру, оновлюючи і оздоровлюючи її.
І хоча фотоомоожение - досить молода методика, яка в наших краях отримала своє поширення буквально 5-7 років тому, вона швидко набула любов жінок, яким вже стукнуло 30.
Чим пояснюється така популярність? Вся справа в тому, що як би ми не прагнули зберегти свою молодість, але все одно боїмося, якщо буде боляче, а тут - вся процедура протікає досить комфортно і спокійно.
Причому, що приємно, немає тривалих періодів відновлення, буквально через пару годин можна спокійно виходити на вулицю і радіти сонечку. Правда, все повинно бути в міру.

В чому суть?


Напевно, більшість з вас не раз чула, що тривале перебування на сонечку зазвичай закінчується негативними наслідками, які відразу не відчутні.
З часом шкіра починає старіти, причому набагато швидше, але виявляється, цей процес можна зупинити і навіть відмотати назад, головне, навчитися правильно впливати на зовнішній шар епідермісу. Фахівці знайшли вихід - опромінення шкіри спеціальним світлом, який позбавлений шкідливого ультрафіолетового впливу, з-за якого, до речі, і активізується передчасне старіння дерми.
Під фотоомолодження розуміють вплив на шкіру людини спеціальним широкосмуговим інтенсивним світлом, який працює за імпульсної технології, і позбавлений ультрафіолетового спектру.

Вплив здійснюється спалахами, які подаються окремими пучками, і в одній такій подачі їх може бути від 2 до 6 штук. Такі світлові промені ще називають IPL (імпульсний світло), не плутайте його з лазером, хоча є спеціальні прилади з неодимовими лазерами.
Зазвичай процедура здійснюється спеціальним апаратом, який обов'язково повинен бути забезпечений кварцовим фільтром, а його потужність - не менше 30 Дж на 1 см 2 . Ці начебто нецікаві і незрозумілі для простого смертного цифри і поняття, повинні зіграти для вас визначальну роль при виборі конкретного салону, де ви все-таки зважитеся провести фотоомолодження.
Як відбувається процедура фотоомолодження обличчя?

Вся справа в тому, що більшість жінок абсолютно не в курсі, як відбувається фотоомолодження по всім стандартам і нормам, який повинен бути апарат, внаслідок чого потім з'являються негативні відгуки про проведену процедуру, ще б, клієнтка незадоволена результатами і викинуто на вітер сумою грошей, а ціни на неї досить немаленькі.
На жаль, часто все відбувається не зовсім так, як нам обіцяють в барвистих афішах і рекламних проспектах, прекрасна стать, після такої процедури, стикається з негативними наслідками або відсутністю взагалі якої-небудь реакції.
Вся справа в тому, що вартість спеціального обладнання для проведення фотоомолодження досить висока, тому багато салони намагаються заощадити: необхідні насадки не докуповуються, фільтри не змінюються, так і зовсім, обладнання може бути надмірно застарілим.

Як повинна проводитися процедура?


Ось чому так важливо, розбиратися в цьому питанні, якщо ви вирішили зробити фотоомолодження обличчя, адже грамотного клієнта значно важче обдурити.
Ставитеся ретельно до вибору салону, проводити таку процедуру повинен саме лікар в обов'язковому порядку, а не перукар і за сумісництвом косметолог.

Якщо процедура проведена якісно і на основі хорошого устаткування, то ви можете виявити просто вражаючий ефект: пігментні плями зникають, особа набуває здоровий, сяючий вигляд, шкіра стає пружною і еластичною, зникають висип, акне, а також дрібні мімічні зморшки і судинні зірочки.
Пам'ятайте, що фотоомолодження - це не та процедура, яка здатна позбавити від втрати обсягу обличчя, зменшення носогубних складок або серйозних глибоких зморшок.

Зазвичай в таких випадках, додатково до процедури фотоомолодження, призначають ще один з методів терапії, які здатні боротися з іншими віковими проблемами шкіри.
Зазвичай необхідну комбінацію продумує сам косметолог, залежно від конкретного випадку. Сама по собі процедура займає близько 1 години часу, необхідно застосувати 3-4 сеансу з досить довгою перервою, щоб ваша шкіра змогла відновитися і помолодіти.
Багато жінок не попереджені про те, що перші зорові ефекти омолодження будуть проявлятися лише через 1-1 .5 місяці після першого сеансу, тому впадають в паніку, що ніякого результату не сталося.

Протипоказання лазерного фотоомолодження


Як і будь-яка терапія, фотоомолоджування також має ряд своїх протипоказань, які необхідно дотримуватися, якщо ви не хочете отримати серйозні ускладнення на шкірі.
Як відбувається процедура фотоомолодження обличчя?

Дана процедура протипоказана людям з дуже смаглявою шкірою (4-5 фототип), а також тим, хто тільки нещодавно отримав порцію свіжого засмаги.
Напевно, вагітним жінкам не прийде в голову займатися такою процедурою, але все ж нагадаємо, що це протипоказано, також як і в період лактації.
Крім цього, фотоомолодження не сумісний з такими захворюваннями, як герпес в активній стадії, онкологічні проблеми, фотодерматози, а також тим людям, у яких шкіра схильна до утворення келоїдних рубців. І останнє - процедура заборонена, якщо ви приймаєте антибіотики, які саме, вам повинні пояснити в салоні.