Корисні поради
на всі випадки життя
» » Апаратний масаж від целюліту: допоможе чи ні?

Апаратний масаж від целюліту: допоможе чи ні?

Додано: 09.10.14
Ще з давніх часів відомо, що масаж - є прекрасним засобом від багатьох проблем зі здоров'ям. Якісна терапія, проведена досвідченим фахівцем, здатна значно підвищити життєвий тонус будь-якої людини, позбавляючи від множинних болю в кінцівках, набряків, до того ж він позбавляє жирових прошарків і стимулює вироблення білків молодості».
Щоб добитися такої великої кількості позитивних результатів, процедуру необхідно виконувати спеціальним чином, володіючи знаннями фізіології, а також досконало володіючи масажними прийомами.
Апаратний масаж від целюліту: допоможе чи ні?

Але, як і у всіх областях медицини, все йде вперед, і масаж - не виняток. Тепер багато кабінети масажу і салони краси обзаводяться спеціальними апаратами, які в автоматичному режимі здатні проводити різні види масажу. Людині ж залишається направляти машину і стежити за процесом виконання.
Численні суперечки з приводу того, що краще - апаратний спосіб або ручний - напевно, закінчаться ще не скоро, адже, скільки людей, стільки думок.
Ми не збираємося когось переконувати в ту чи іншу степ, а просто розповімо про те, що таке апаратний масаж, його основні різновиди, область застосування і коло проблем, з якими він здатний впоратися.
Звичайно, прекрасну половину підлоги, в першу чергу цікавить питання корекції фігури, адже целюліт - це дійсно велика проблема.
Позбутися від ненависної «апельсинової кірки» мріє кожна з тих, хто вже відчув на собі її вплив. На жаль, більшість жінок у тому або іншому віці, в підсумку стикаються з цією проблемою, і якщо вчасно не надати їй належну увагу, то позбутися від неї вже не представляє можливим.
Апаратний масаж є прекрасним засобом від целюліту, програмні технології, закладені в серці таких машин, в 90% випадків надає позитивну динаміку при вирішенні даної проблеми.

Крім цього, якісний апаратний масаж здатний поліпшити загальний стан організму: знизити набряклість, зменшити обсяги, вплинути на життєвий тонус тіла і загальний стан. Після такої терапії жінка виглядає відпочившою і бадьорою, поліпшується сон, знижується психологічна завантаженість.
Тому, якщо у вас є можливість побалувати себе таким прекрасним винаходом людства, не упускайте можливості, і обов'язково запишіться на процедури. До речі, для досягнення реального ефекту, необхідно відвідати 10-15 сеансів по 2-3 рази в тиждень, але вже після першого походу ви помітите поліпшення свого стану і зовнішнього вигляду.

В чому суть процедури?


По суті, апаратний масаж подібний ручному, так само здійснюється вплив на кровообіг, за допомогою спеціальних насадок і їх обертань, проводиться глибокий вплив на тканини, особливо цей метод ефективний при опрацюванні великих м'язів.
Якщо порівнювати з ручним методом, апаратний масаж, природно, здатний проникати значно глибше, тим самим забезпечуючи більш швидкий і тривалий ефект від проведеної процедури.

Дана методика дозволяє вивести надлишки застійної рідини, а також розбиває жирові клітки, виводячи їх через лімфатичні судини. Все це здійснюється завдяки тому, що більшість апаратів забезпечений спеціальними насадками, присосками і масажерами , які, на відміну від рук, не втомлюються і не слабшають.
Апаратний масаж - це дуже загальне поняття, яке об'єднує в собі всі види масажу, які виконуються за допомогою спеціальних апаратів.
Найпоширенішими видами апаратного масажу є: вакуумний лімфодренаж, гідромасаж, вібромасаж, вони найкращим способом допомагають від загального жіночого недуги - целюліту. Часто жінки не можуть визначитися, який же з них краще всього вибрати для себе, адже кожен з них має свої особливості. Давайте розбиратися по порядку.

Вакуумний масаж


Даний вид масажу добре відомий, і бере свій початок ще з Древнього Китаю, де місцеві лікарі придумали використовувати порожнисті бамбукові палички. За допомогою створення вакууму, шкіра втягувалася в порожнину, що сприяло активному припливу крові в дану точку тіла, і організм міг успішно боротися з хворобою.
Апаратний масаж від целюліту: допоможе чи ні?

З тих пір минуло чимало років, а принцип залишився тим самим: по поверхні тіла переміщується чаша, усередині неї знаходиться вакуум. По мірі переміщення чаші по тілу, коша втягується в неї і під нею утворюється складка, при переміщенні якої стимулюється лимфоток, поліпшується кровотік в тканинах, розбиваються жирові капсули, які й були причиною «апельсинової кірки».
Найчастіше, вакуумний масаж поєднується з вібрацією, вплив якої покращує дію масажера, ефект вимальовується швидше і краще.
Плюс до цього, при проведенні вакуумного масажу іноді використовують відвари трав, який також позитивно впливають на оздоровчий ефект.
Технології дозволяють з легкістю регулювати інтенсивність тиску чаші, що необхідно при різних ступенях целюліту і стану пацієнта. Результат від застосування - підтягнута, гладка і пружна шкіра, яка дозволить вам не соромитися свого тіла на пляжі або в будь-якому іншому місці.

Вібромасаж


Даний підвид апаратного масажу відрізняється своєю основною особливістю: він робить позитивний вплив на організм людини за рахунок вібрації, яка націлена на подразнення рецепторів.
Апаратний масаж від целюліту: допоможе чи ні?

Крім жіночих проблем, такий вид здатний боротися з багатьма серйозними захворюваннями опорно-рухової системи, гінекологічних захворювань, захворювань нервової системи, бронхітами та дискінезією шлунка.
Найчастіше його поділяють на два основних види: який проводиться на локальній області, і який проводиться по всьому тілу за допомогою пересувань апарату спеціальними прийомами.

Гідромасаж


З целюлітом можна боротися і за допомогою води: струменя направляються під високим тиском, що сприяє посиленню микротока, а також активізує відновлювальні процеси.
Зазвичай сеанс триває всього 10 хвилин, а за повний курс можна попрощатися з такими жіночими принадами», як «вушка» на внутрішній стороні стегна, целюліт на стегнах, сідницях, животі й боках. Причому в цей час вам не доведеться відчувати дискомфорту - ви лежите у воді і отримуєте задоволення.
Численні відгуки про апаратні масажі для схуднення говорять про одне: це варто спробувати на собі, до того ж і ціна на нього нижче, ніж на будь-які ручні види масажу.