Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що таке уколи краси і чи потрібні вони?

Що таке уколи краси і чи потрібні вони?

Додано: 09.10.14
Навіщо кривити душею, всім зрозуміло, що прекрасна половина нашого суспільства всіма силами намагається зберегти молодість і красу власної шкіри, адже від цього багато в чому залежить загальний життєвий тонус, настрій і ставлення оточуючих.
Канони краси, з часом видозмінюються, жінки прагнуть досягти успіху в кожному з модних напрямів, що не так просто, але одне залишається вічним - доглянутість і молодість жіночого тіла завжди займають топові позиції у рейтингу.
Що таке уколи краси і чи потрібні вони?

Але, на жаль, коли вік перевищує 35 прекрасні дами все частіше можуть розгледіти «мішки» під очима , зморшки в області очей і на лобі, контур обличчя поступово втрачає свій чіткий контур.
З такими віковими змінами дуже важко боротися, як ви вже, напевно, встигли помітити, навіть самі дорогі та розрекламовані засоби від ознак старіння, не здатні приносити максимально бажаний результат.
Вік рухається вперед, і скільки б ви не доглядали за собою, займалися спортом і дотримувалися правильне харчування, колишня краса буквально тане на очах, від чого жінки часто впадають у глибокі депресії.
Ще буквально 10-20 років тому, найвідчайдушніші красуні бігом побігли б на стіл до пластичного хірургу, який легким рухом скальпеля, позбавив би від пристойного кількості неприємних складок.
Але є хороші новини: останнім часом наростаючу і дуже бурхливу популярність набувають так звані «безопераційні методи омолодження, інакше кажучи, ін'єкції краси і молодості.
Тепер немає необхідності вдаватися до серйозних операцій, список неприємних і навіть небезпечних наслідків яких, досить великий, достатньо сходити в салон краси і омолодитися за допомогою «вихідних» процедур.

Уколи краси: що це таке і які вони бувають?


Виявляється, для того щоб позбутися глибоких слідів прожили років, досить вколоти кілька спеціальних уколів, які здатні не тільки розгладити «гусячі лапки» навколо очей, зменшити або зовсім вирівняти мімічні зморшки на губах і на лобі, але і навіть змінити форму носа, надати юнацької припухлість губ, а також підтягнути і змінити контур обличчя!
Що таке уколи краси і чи потрібні вони?

Чи Не правда, заманливо? Ще б, адже про таких чудодійних перетвореннях мріє чи не кожна жінка, яка вже відчула на собі всі неприємності вікових змін.
Попит на такі уколи краси зростає з кожним днем, причому, якщо раніше такі процедури були доступні лише багатим і знаменитим, то тепер провести подібну процедуру омолодження може практично кожна жінка!
Популярні процедури ін'єкцій краси вже досить активно і постійно практикуються практично усіма популярними салонами краси, які мають на своєму рахунку кваліфікованого фахівця даної галузі.
Для проведення таких процедур використовуються спеціальні препарати на основі розроблених медичних речовин, наприклад, одне з них - це гіалуронова кислота.
Ця речовина є природним для нашого організму, адже в молодому віці воно постійно виробляється їм, тому ми виглядаємо свіжо і молодо. Але, з часом, обсяги вироблення гіалуронової кислоти значно зменшуються, що і призводить до помітних вікових змін, ми починаємо старіти.
Для того, щоб знову запустити активний процес синтезу власного колагену і регенерації клітин тканини (на що, в першу чергу і впливає аналізоване речовина), фахівці придумали вводити його внутрішньошкірно, що, практично миттєво, забезпечує підвищену пружність і натяг шкіри.
Зазвичай препарати на основі гіалуронової кислоти не викликають ніяких побічних ефектів: з часом вони зникають, не залишивши і сліду.

Вважається, що найбільш якісні препарати повинні мати термін дії від 4 до 10 місяців, зазвичай до них відносять Restyline, Juvederm, Esthelis та інші.
Перш ніж вирішуватися на уколи краси, необхідно в обов'язковому порядку вивчити матеріали, які входять до пропоновані вам ін'єкції, ознайомитися з цінами та відгуками реальних людей. Лише на підставі цих фактів, можна формувати якесь конкретне рішення і ставлення до даного питання.
Уколи гіалуронової кислотою дозволяють з легкістю повернути колишню молодість, так як вони дозволяють усунути: носогубні складки , які старять обличчя і надають йому похмуре вираз.
Що таке уколи краси і чи потрібні вони?

Крім цього, вони непогано справляються з «гусячими» лапками, так званими зморшками-промінчиками, які утворюються при посмішці навколо очей, а, згодом, і без неї.
Також з її допомогою можна позбутися від зморшок «тривоги» і «гніву», які проявляються на лобі, коли ми напружені, сконцентровані, сердимося або надмірно смуємося. Зморшки, які проявляються в куточках губ, а також на верхній частині губи, також легко виправити за допомогою гіалуронової кислоти.

Що таке ботокс?


Напевно, Ботокс або, як його ще називають, Диспорт, один з найвідоміших і розрекламованих речовин, яке використовується в уколах краси. Ботокс, як і інші ін'єкції, вводять в підшкірний шар за допомогою тонкої голки, зазвичай залучається найбільш проблемна зона зі зморшками.
Коли він потрапляє під шкіру, то з його допомогою відбувається блокування імпульсів від нервових закінчень до м'язів обличчя, з-за чого мімічна область стає менш рухливою.
Ефект від такої процедури проявляється практично відразу, а найкращий результат можна зазначити на другий тиждень, після введення речовини. Зазвичай « омолодження » триває протягом 6 місяців, після чого ботекс розсмоктується, а ваші м'язи відчувають себе відпочилими і свіжими.
Після зникнення ефекту процедуру можна проводити повторно, для початку її потрібно проводити 2 рази на рік, а потім буде достатньо 1 разу.

Що не можна робити після уколів ботоксом?


У перші кілька годин після процедури, не можна лягати і нахилятися, якщо коригували мімічні зморшки, то важливо активно артикулювати і гримасувати. Потім, протягом наступних двох тижнів, краще обмежити кількість рідини, особливо на ніч, також корисно дотримуватися дієти - обмежувати солоне і гостре в їжі, так як така їжа затримує воду і може викликати набряки.

Уколи краси: плюси і мінуси процедури


Якщо вдуматися після прочитаного, то достоїнств обговорюваної процедури цілий вагон, але все ж важко повірити, що такі втручання в природне функціонування людського організму можуть пройти безслідно. Вірно, скрізь є свої мінуси, і в ін'єкціях краси не без цього.
Що таке уколи краси і чи потрібні вони?

Якщо ін'єкції проводяться досвідченим фахівцем за допомогою сертифікованих і перевірених препаратів, то негативні наслідки зазвичай зведені до нуля, максимум, що може вилізти: невеликі гематоми і почервоніння на місцях уколів, але вони швидко сходять.
Після ін'єкцій ботоксом іноді спостерігається ефект «опущення повік і брів», а також тимчасова втрата повноцінної міміки в області уколів.