Корисні поради
на всі випадки життя
» » Яка глина краще від целюліту: чорна або блакитна?

Яка глина краще від целюліту: чорна або блакитна?

Додано: 09.10.14
Яких тільки способів не придумали з метою боротьби з одним з найбільш ненависних і небезпечних для жіночої краси ворогом - целюлітом. Це поняття призводить багатьох жінок в стан паніки, і не дарма, адже «апельсинова» кірка нікому ще краси не додавала, скоріше, навпаки, а от позбутися від неї набагато складніше, ніж може здатися на перший погляд.
Цього неприємного захворювання (а як інакше його назвати?) присвячені численні праці та дослідження, але як би це прикро не звучало, поки ще важко уявити такий метод, який би раз і назавжди рятував від целюліту .
Яка глина краще від целюліту: чорна або блакитна?

Цей ворог жіночих ніжок може з'явитися як на повних дам, так і на дуже худеньких, молодих і літніх, тому слід знати, що целюліт - це не проблема надлишку зайвих калорій, а, швидше, висока зашлакованості і неправильний обмін речовин в організмі.
Саме тому, не варто позбавляти себе останнього шматка хліба, хлопаясь в голодний непритомність, а в першу чергу усвідомити для себе, що таке здорове і правильне харчування.
Коли ви налагодите цей аспект свого життя, то можна впевнено переступати на наступну сходинку, яка буде впливати на вас не зсередини, а зовні - використання глини для боротьби з «апельсиновою» кіркою.
Цей природний матеріал давно відомий своїми чудодійними властивостями, вона має досить широкий спектр дії, впливаючи ще і основні проблеми шкірного покриву.
На сьогоднішній день існує цілий ряд засобів, які обіцяють бурхливий антицелюлітний ефект, але, на наш превеликий жаль, перепробувавши більшість з них, багато жінок, у підсумку, віддають перевагу натуральним засобам. Чому так?
Справа в тому, що целюліт потребує комплексного лікування, необхідно пам'ятати, що насправді проблема йде «зсередини»: підшкірний жир утворюється із-за порушеного обміну речовин і застою лімфи, ось чому впливати на проблемну зону необхідно з усіх боків.
Відмінним рішенням даної проблеми є варіант з глиною, адже вона має масу позитивних ефектів для всього організму в цілому і для очищення підшкірних шарів окремо. Серед величезної безлічі різновидів натуральних глин від целюліту, найдієвішими заслужено вважаються блакитна, чорна і біла.
Саме вони володіють необхідним спектром мінеральних солей, вітамінів, мікро - і макроелементів, які необхідні для боротьби з «апельсиновою кіркою», відновленням балансу і гармонії організму. До речі, використання таких дарів природи зародилося ще в Стародавній Греції, саме там були знайдені перші рецепти косметології, які ґрунтувалися на застосуванні різних видів глин.
Яка глина краще від целюліту: чорна або блакитна?

Не смно, що в сучасних косметичних салонах саме глиняні обгортання, маски і ванни стали одними з найпопулярніших і визнаних методів для боротьби з целюлітом.
Для того щоб добитися хорошого і яскраво-вираженого результату, необхідно виконати цілий курс процедур тривалістю 2-3 місяця. Для досягнення максимального ефекту досить проробляти такі процедури 2-3 рази в тиждень, а по закінченню курсу, відвідувати профілактичні сеанси.
До речі, боротися з «апельсиновою кіркою» можна запросто і в домашніх умовах, в цьому немає нічого складного, а ефект абсолютно рівнозначний салонним процедурам.
Єдине, важливо регулярно приділяти цьому заняттю необхідну кількість часу, щоб домогтися реальних успіхів. На питання, яка глина допомагає краще всього для схуднення і від целюліту, можна з упевненістю відповісти, блакитна.
Але тут необхідно ввести дуже важливу поправку: схуднення буде здійснюватися не за рахунок зникнення підшкірного жиру, а за рахунок виведення зайвої рідини з тканин. Звичайно, це допоможе вам у результаті проведення такої процедури, скинути 1-2 кг, але пам'ятайте, що це тимчасовий ефект, який зникне, як тільки запас води в організмі відновиться.
Тому схуднення за рахунок глини - це не що інше, як піар-хід косметичних салонів, необхідно пам'ятати, що дієвий вплив глина надає саме на целюліт.

Чому саме блакитна глина?


Її ще іноді називають кембрійської, а підвищена ефективність і величезна кількість корисних речовин пов'язано з її багатим хімічним складом.
Блакитна глина незвичайна навіть своїми особливостями походження: вона залягає в глибинних надрах землі, розкидана по найрізноманітніших ділянках, можливо, саме з цим і пов'язані її сильні лікувальні і косметичні засоби.
Яка глина краще від целюліту: чорна або блакитна?

Крім її здатності проникати глибоко в шкірні покриви, стимулюючи кровообіг і підвищуючи пружність шкіри, що, власне, і є її основною перевагою в боротьбі з целюлітом, вона ще й здатна позбавляти від ороговілих клітин шкіри, підвищувати її гладкість і еластичність, а також має сильну антисептичну дію.
Ще одна незаперечна перевага блакитної глини - її здатність «віддавати» рівно стільки корисних речовин і мікроелементів, скільки на даний момент необхідно конкретного організму, так що можна не боятися перенасичення або передозування мінеральними солями або іншими елементами.

А що інші види глини?


Звичайно, застосування обгортань і масок з інших видів глини, наприклад, білою або чорною, також досить дієво від целюліту, адже вони володіють набором інших, може менш виражених, але не менш корисних властивостей.
Наприклад, біла глина відмінно знімає процеси запалення, володіє дезинфікуючим властивістю, виводить токсини і суттєво звужує пори.
Яка глина краще від целюліту: чорна або блакитна?

Чорна глина багата корисними елементами - калій, кальцій, магній, азот - і це лише мала кількість. Вона позбавляє від подразнень і почервонінь, заспокоює і освіжає шкіру, робить її гладенькою та пружною. Боротьба з целюлітом - входить в їх здібності, але не є основною.
Поряд з великою кількістю корисних властивостей глини, важко навести хоч якісь протипоказання, адже, по суті, застосування будь-якого виду глини - безпечне заняття, хоча існують і неприємні винятки.
Пам'ятайте, що виникнення інсмідуальної нестерпності того чи іншого виду глини - випадкове справа, яка може торкнутися кожного.

Наприклад, прийняття ванн з розведеною глиною іноді викликає алергічні реакції - почервоніння, подразненнях шкіри і гноячкових висипах. Проте, такі випадки вкрай рідкісні, тому боятися їх не варто.

Як застосовувати глину?


Вважається, що найдієвіший метод - це обгортання, для цього змішуємо будь-який вид глини з теплою водою, щоб вийшла густа, подібна кашки, консистенція. Наносимо її на проблемні ділянки тіла товстим шаром, загортаємо харчовою плівкою і вкладаємося під теплу ковдру на 30-40 хвилин.
Наступна популярна процедура - це маска з глини. Для цього знову-таки розводимо глину з водою, наносимо на зону целюліту, чекаємо висихання 15-20 хвилин, після чого змиваємо і змащуємо шкіру антицелюлітним кремом. Для більшого ефекту можна додати глину ефірні масла або червоний мелений перець.