Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що таке СС крем для обличчя і як він працює?

Що таке СС крем для обличчя і як він працює?

Додано: 09.10.14
Доглянута і квітуча шкіра обличчя - це один з головних показників міцного здоров'я і загального благополуччя конкретної жіночої обличчяни, ідеальний тон і легкий рум'янець завжди здатні викликати захоплення і захоплення оточуючих.
Але, на жаль, утримувати шкіру обличчя в такому бездоганному стані виходить далеко не у всіх, то генетика зіграла злий жарт, то інші внутрішні проблеми організму відбилися.
Факт залишається фактом: прекрасна половина людства, яка активно стежить за своїм зовнішнім виглядом, буквально змушена вдаватися до різних хитрощів і сучасним б'юті-винаходам.
Що таке СС крем для обличчя і як він працює?

Тут вже майстра і виробники постаралися на славу, кількість різновидів засобів по догляду за шкірою досягає двозначних цифр, а ціни залишають бажати кращого. Невже не можна придумати щось таке, що виручало б в більшості поширених недоліків шкіри?
Виробники і винахідники довго мучилися, експериментували і вигадували, і нарешті, зовсім нещодавно, запропонували людству чергову новинку в світі б'юті-індустрії, BB-креми, який з легкістю поєднують у собі кілька основних функцій.
До основних з них можна віднести функції тонального крему і зволожуючих засобів, по суті, він так і розшифровувався, «бальзам від недосконалостей», адже під собою він «ховав» фактично все зайве.
Але не встигли ми звикнути до такої зручної у багатьох відношеннях новинці, як експерти заговорили про появу чергового вибуху в індустрії моди і краси - СС-крему.
Для того щоб зрозуміти, що таке СС крем для обличчя, краще вести порівняльну характеристику цих двох підвидів, ВВ і СС, адже, по суті, вони є близькими побратимами, просто гучна новинка є більш вдосконаленою версією.
Для початку трохи історії: СС-крем, як і його «родич», ВВ, прийшов до нас з Азії, де прекрасна половина людства максимально спантеличена недоліками і проблемами шкіри обличчя.
Якщо ви не задоволені своїм зовнішнім виглядом: частенько з'являються синці під очима, періодично «радують» вугри та прищі, колір обличчя залишає бажати кращого, а про жирному блиску і пігментації і зовсім краще мовчати, то остання новинка азіатів точно для вас.
СС можна розшифрувати як «color control cream» або «color correcting», що перекладається як «контроль корекції кольору», деякі умільці висловлюються інакше - «самий-самий крем».

Тут вже кому як простіше, але сенс дійсно випливає з назви: такі крему більшою мірою працюють як матуючі кошти, при цьому непогано вирівнюючи основний тон обличчя. Першовідкривачем у даному напрямку стала компанія Rachel K, яка і подарувала світу в 2011 році перший примірник СС крему.

Властивості тонального СС крему


Як ми вже говорили, новоспечений смо - крем за своїми основними властивостями дуже близький до ВВ крему, але все-таки в загальний список корисностей можна додати кілька принципових відмінностей і характерних рис. Що, по суті, являє собою СС крем?
Це легке і знежирене засіб по догляду за шкірою, який одночасно поєднує в собі сім б'юті-коштів: база під макіяж (праймер), консилер, коректор, тональний крем зволожуючий крем, крем проти зморшок і сонцезахисний засіб.
Правда, непогано мати таку паличку-виручалочку у своїй косметичці, яка здатна впоратися з усіма основними жіночими недугами» обличчя. Багато фахівців стверджують, що найкраще такі крему підходять для сухої шкіри, однак і для жирного, і для нормального типу він буде дуже доречним і необхідним засобом.
Якщо СС крем порівняти з ВВ, то можна зробити висновок, що його текстура набагато легшим і легшим, ніж у попередньої версії, він легше наноситься рівномірно розподіляється по поверхні шкіри, обличчя стає матовим, але при цьому не спостерігається ефекту «маски».
Що таке СС крем для обличчя і як він працює?

Все це досягається за рахунок зменшеного кількості різних косметичних масел. Не смлячись на це, його здатність до вирівнювання тону шкіри лише зросла, крім цього, СС крем запросто можна використовувати для області навколо очей, він забезпечить належний і делікатний догляд за цією «примхливої» зоною.
Такі креми володіють однією чудовою особливістю: вони з легкістю підлаштовується під ваш рідний тон обличчя. Палітра основних кольорів розширилася, додані більш темні пігменти, разом з цим вийшло уникнути фарфорових та вибілених осіб, ефект яких переслідують дівчата-азіатки.
В наших широтах дівчата намагаються виглядати загорелее і смуглее, в чому їм з легкістю допоможуть СС кошти.
До речі, що цікаво, коли крем наноситься на шкіру, перші кілька хвилин він має білий або молочний відтінок, на якому злегка видно невеликі гранулки пігменту.

І лише за події кількох хвилин, нанесене засіб практично повністю зрівняється з вашим тоном, при цьому забезпечивши шкіру здоровою світлом і сяйвом, і замаскувавши всі ваші недоліки і проблемки. Крім усього перерахованого вище, СС крем є непоганим сонцезахисним засобом зі ступенем захисту SPF 45 що перекочувало до них від ВВ побратимів.

На закінчення


Мабуть, це всі основні відмінності і переваги новоспеченого і чарівного засобу для догляду за шкірою обличчя. Недоліків у нього поки особливо не виявлено, лише якщо ефект легкого освітлення, як би з ним не намагалися боротися, повністю не позбулися.
Якщо ви вирішили скористатися новинкою індустрії краси, то все-таки буде краще, якщо скористаєтеся невеликою кількістю пробників різних марок, «ввібравши в себе всі його перераховані властивості, ви зможете визначитися з його необхідністю і можливістю застосування у вашому конкретному випадку. Як би творці не старалися, а універсальних засобів для всіх і кожного ще поки не придумали.
Що таке СС крем для обличчя і як він працює?

На нормальну і жирну шкіру СС крем наноситься відразу після очищення, а якщо шкіра суховата або того краще, лущиться, його можна змішувати з невеликою кількістю зволожуючого засобу.
Більшість запропонованих новинок СС кремів на нашому ринку мають азіатське або китайське походження, як свідчать багато відгуки, краще, звичайно, скористатися рідними і більш відомими марками, наприклад, такими як Chanel або Lumene.
Такі б'юті-марки ніколи не відстають від світових новинок, постійно випускаючи свої варіації. Але якщо ви думаєте, що нарешті винайдено потужне фінальне засіб по догляду за шкірою, то ви помиляєтеся, адже поки ми звикаємо до нашестя СС кремів, американський бренд Julep погрожує черговим переворотом у світі краси та гламуру: DD крем, який здатний на все і швидко».
Так що, нас чекає ще величезна кількість новинок і нових букв алфавіту, а нам залишається лише тримати вас у курсі по мірі їх надходження.